Zermeram’ın temeli bugün atılıyor

Zermeram’ın temeli bugün atılıyor

Konya’nın bugüne kadar yapılmış en büyük su temalı karma konut projesi olan Zermeram’ın temeli, bugün Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan’ın katılımı ile atılıyor.

İttifak Holding’m inşaat şirketi Seha Yapı tarafından Konya’nın en büyük imarlı arazisi üzerinde inşa edilecek Zermeram konut projesinin tem el atma töreni Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan’ın yam sıra Konya protokolü ve çok sayıda davetimin katılımı ile 15 Temmuz Cuma günüş yam bugün saat 14:30″da Zermeram’da gerçekleştirilecek.

Temel atma törenine ilişkin açıklama yapan İttifak Holding CEO’su Tahir Atıla, “Grup olarak oldukça önemsediğimiz, bölgemizdeki yerleşmiş konut anlayışını değiştirecek, çıtayı oldukça yukarılara çıkaran, hatta Konya’nın geleceğme de ilham vereceğine inandığımız Zermeram‘ın temelim sayın bakanımızın teşrifleri ile atıyoruz. Tüm hemşerilerimizi heyecanımızı paylaşmaya davet ediyoruz” dedi.Merhaba

Previous Ev alımında yeni dönem
Sonraki Dumankaya'ya vergi teşekkürü

Diğer Yazılar

Konya

Yamaç Evler doğa ile iç içe yaşam alanları sunuyor

1995 yılından bugüne konut, iş merkezi ve ticari alanlarda gerçekleştirdiği projelerle adından söz ettiren Tat Yapı, Yamaç Evler projesini Konya’da hayata geçiriyor.

Konya 0 Yorum

Zermeram projesi birinci etap satışta

İttifak Holding’in bağlı ortaklığı Seha İnşaat, ZERMERAM karma konut projesinin birinci etap satışına başladı.

Konya 0 Yorum

Karatay Akçelebi Konutlarında ön kayıtlar alınıyor

Karatay Belediyesi, 23. Toplu Konut hamlesi olan 984 daireik Akçelebi Konutlarının ön kayıtlarını almaya başladı.

Konya 0 Yorum

Vav Yapı’nın hedefi lider marka olmak

Ali Şevval Boya ve VAV YAPI Yönetim Kurulu Başkanı Bayram Ali Yılmaz ve VAV YAPI Yönetim Kurulu Üyesi ve İnşaat Mühendisi Hasan Gürbüz, faaliyet gösterdikleri sektörleri, yürütmüş oldukları projeleri ve

Konya

Komyapı’dan yeni konut projeleri

Komyapı, yeni projelere start verdi Kombassan Holdingin inşaat sektöründe faaliyet gösteren şirketi Komyapı, yurtiçinde ve yurtdışındaki projelere odaklandı.

Konya

Seha Yapı Konya projeleri için kampanya başlattı

Geleceğin projelerini üreten Seha Yapı, farklı projesindeki konutlar için 10’dan fazla ödeme seçenegiyle herkesi ev sahibi yapıyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.