Zermeram projesi birinci etap satışta

Zermeram projesi birinci etap satışta

İttifak Holding’in bağlı ortaklığı Seha İnşaat, ZERMERAM karma konut projesinin birinci etap satışına başladı.

 

Şirket’ten konu ile ilgili KAP’a yapılan açıklamada şu bilgiler verildi: “İttifak Holding A.Ş.’nin %99,97 oranında bağlı ortaklığı olan Seha İnşaat Müh.Mad.Tur. San ve Tic. A.Ş. tarafından Konya ili Meram İlçesi Kozağaç mevkisinde 27396 ada. 1 no’lu parselde kayıtlı 244.060,17 m yüzölçümüne sahip arsa için geliştirilen, yalı, villa ve farklı tiplerde dairelerle birlikte toplam 1.077 konut, alışveriş merkezi, sağlıklı yaşam merkezi, biyolojik göller ve vadilerden oluşan ZERMERAM karma konut projesinin birinci etap satışına başlanmıştır.”

www.zermeram.com

Previous Cityscape Türkiye’ye geliyor
Sonraki İstasyon24 projesi'nde “0” peşinat “0” faiz

Diğer Yazılar

Konya 0 Yorum

Zermeram’ın temeli bugün atılıyor

Konya’nın bugüne kadar yapılmış en büyük su temalı karma konut projesi olan Zermeram’ın temeli, bugün Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan’ın katılımı ile atılıyor.

Konya 0 Yorum

Vav Yapı’nın hedefi lider marka olmak

Ali Şevval Boya ve VAV YAPI Yönetim Kurulu Başkanı Bayram Ali Yılmaz ve VAV YAPI Yönetim Kurulu Üyesi ve İnşaat Mühendisi Hasan Gürbüz, faaliyet gösterdikleri sektörleri, yürütmüş oldukları projeleri ve

Konya 0 Yorum

Seha Yapı özel kampanya başlattı

Konya’nın en fazla konut üreten şirketi Seha Yapı, hem ev sahibi olmak isteyen birçok aile hem de yatırım yapmak isteyenler için özel bir kampanya başlattı.

İstanbul

Fidem İnşaat konut projeleri

İnşaat sektöründe 27 yıldır faaliyet gösteren Fidem İnşaat, Konya Ilgın’da kuruldu.

Konya 0 Yorum

Can Yaka Konutları örnek dairesi tanıtıldı

1986 yılından beri emlak ve müteahhitlik anlamında Konya’ya hizmet veren Can inşaat, önemli bir projeye daha imza atıyor.

Konya 0 Yorum

Okkalar İnşaat Arma Park ve Arma Liva projeleri teslim edildi

Okkalar İnşaat, 2015 yılında başladığı ve toplamda 75 milyon TL yatırımla gerçekleştirilen, 53 bin metrekare alan üzerine kurulu olan Arma Park ve Arma Liva projeleri kapsamında toplamda 252 daireyi ev

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.