Yurtbay Seramik bayi toplantısı Antalya’da gerçekleşti

Yurtbay Seramik bayi toplantısı Antalya’da gerçekleşti

Yurtbay Seramik “Omuz Omuza Daha Güçlü Yarınlara” temalı Bayi Toplantısı’nı Antalya’da, Calista Luxury Resort’da gerçekleştirdi. Yurtbay Seramik’in 16-18 Aralık tarihleri arasında gerçekleşen buluşmasında 2017 yatırım ve büyüme hedefleri paylaşıldı, yeni ürünler tanıtıldı.

“Omuz Omuza Daha Güçlü Yarınlara” konseptiyle gerçekleştirilen toplantıda, Yurtbay bayilerini iki günlük verimli bir program karşıladı. Toplantının açılış konuşmasını Yurtbay Seramik Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İlter Yurtbay yaptı. Sunuculuğunu CNNTürk “Bugün” Programı sunucusu Başak Şengül’ün yaptığı toplantıya konuk konuşmacı olarak NTV Spor Spikeri Nebil Evren, Eski Milli Futbolcu, Teknik Direktör ve Spor Yorumcusu Metin Tekin, Futbol yazarı ve yorumcusu Mehmet Demirkol ve Ekonomist ve Spor Yazarı Deniz Gökçe katıldı.
Yurtbay Seramik, her yıl geleneksel olarak düzenlediği bayi toplantısının üçüncüsünü 16-18 Aralık 2016 tarihleri arasında gerçekleştirdi. Antalya/ Belek Calista Luxury Resort Hotel’de düzenlenen bayi toplantısına yurtiçinden ve yurtdışından bayiler katılım sağladı.

Yurtbay Seramik’in 2016 yılı iş sonuçlarının, 2017 hedeflerinin anlatıldığı toplantının açılışını Yurtbay Seramik Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İlter Yurtbay gerçekleştirdi. Değişim, sürdürülebilir büyüme, rekabet ve müşteri odaklılık konularına değinen Yurtbay’ın açılış konuşmasının ardından Yönetim Kurulu Üyesi Serkan Peker ve Satış ve Pazarlama Müdürü Kemal Saygı konuşmaları ile devam etti.

Toplantıda 4. Zeki Yurtbay Tasarım yarışması ödül töreni gerçekleştirildi. Altı eser sahibine sertifikaları ve ödülleri takdim edildi.

Previous Hilti 2017’de 4 mağaza açacak
Sonraki Emin Üstün : 25 Yıldır Milli Ekonomi ve Milli Paramızla Büyüyoruz

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

Müteahhitler, ‘Kale Vizyon’ ile banyoların içine girdi

Anadolu Yakası İnşaat Müteahhitleri Derneği’nin (AYİD) Büyük Kulüp’te düzenlediği akşam yemeği organizasyonunun sponsorlarından biri olan Kale, sanal gerçeklik teknolojisi ‘Kale Vizyon’ ile müteahhitlere bütünsel banyo mekanlarını gezdirdi.

Firma Haberleri 0 Yorum

Dumankaya Mozaik 1.Etap 1.5 Ayda Satıldı

Dumankaya Mozaik’e yoğun ilgi çalışmaları hızlandırdı

Firma Haberleri 0 Yorum

FOTOMO2GAN Fotoğraf Yarışması

Ankara’nın en önemli doğal yaşam alanı ve nefes alma duraklarından Mogan gölü, fotoğraf severleri bir araya getirecek.

Firma Haberleri 0 Yorum

Dow, Yeni Ürünlerini Yapı Fuarı’nda Tanıttı

Dow Bina Çözümleri, Türk yapı sektörünün en önemli buluşma noktası haline gelen ve 18 yıldır aralıksız katıldığı istanbul 37. Yapı Fuarı’nda Dow logolu ürünlerini sektör profesyonellerime buluşturdu.

Firma Haberleri 0 Yorum

Aksoy İnşaat bir ilke imza attı

Küreselleşme sonucunda artan rekabet ortamı şirketleri inovasyona önem vermek zorunda bırakıyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Buderus’un Yeni Kombisi:Logamax plus GB062

Avrupa’nın önde gelen termoteknoloji markası Buderus, son ürünü Logamax Plus GB062 Yoğuşmalı Kombi ile sektördeki güçlü imajını sağlamlaştırmaya devam ediyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.