YükselenPark Bursa’nın merkezinde yükseliyor

YükselenPark Bursa’nın merkezinde yükseliyor

YükselenPark’la yeni bir yaşam Bursa’nın merkezinde yükselen, 5 ada ve 22 blok olarak inşa edilen YükselenPark, merkezi konum avantajıyla ulaşım kolaylığı sağlarken, şehirle doğa hayatını iç içe yaşamak isteyenlerin yeni adresi olacak.

Akyükselen İnşaat tarafından gerçekleştirilen Bursa‘nın yeşili ve mavisini buluşturan proje, ilk günden büyük ilgi görmeye başladı. 38.000 m2’lik geniş alan üzerine inşa edilen projenin 22.000 m2’si yeşil alandan oluşuyor.

Bursa’nın yeşili ve mavisini buluşturan YükselenPark, konut ve ofis blokları dükkânları ve alışveriş merkezleriyle ayrıcalıklı yaşamın kapılarını açıyor Bursa’nın merkezinde yükselen, 5 ada ve 22 blok olarak inşa edilen YükselenPark, merkezi konum avantajıyla ulaşım kolaylığı sağlarken, şehirle doğa hayatını iç içe yaşamak isteyenlerin yeni adresi olacak. Akyükselen İnşaat taralından gerçekleştirilen Bursa’nın yeşili ve mavisini buluşturan proje, ilk günden büyük ilgi görmeye başladı. 38.000 m2’lik geniş alan üzerine inşa edilen projenin 22.000 m2’si yeşil alandan oluşuyor.

Geniş daire seçenekleri Osmangazi- Soğanlı Mahallesi’nde yeni bir yaşam alanı oluşturmayı amaçlayan YükselenPark; konut blokları, cadde dükkânları, ofis blokları, alışveriş merkezleriyle ayrıcalıklı bir yaşamın kapılarını açıyor. Bursa Botanik Park ve Uludağ’a bakan cepheleriyle manzaranın tadını çıkarmak isteyenlerin tercihi olan YükselenPark, geniş daire seçenekleri ve kazandıran yatırım fırsatıyla inşaat sektörüne yeni bir boyut kazandırarak çevreye uyumu ve huzurlu ortamıyla bir adım öne çıkıyor. Her daireye 1 adet kapalı otopark, 7/24 güvenlik sistemi, yürüyüş parkurları, çocuklar için oyun alanları gibi birçok özelliği bulunan YükselenPark projesi, 127 adet ‘2+1’, ‘451’ adet ‘3+1’ ve 40 adet ‘4+1’ daire tipinden oluşuyor. Bursa Botanik Park ve Uludağ’a bakan cepheleriyle manzaranın tadını çıkarın. Milliyet Bursa

www.yukselenpark.com.tr

Previous Bursa'ya 3 yeni TOKİ projesi
Sonraki Komyapı'dan Ankara'ya yeni yaşam alanı Park Elegance

Diğer Yazılar

Bursa 0 Yorum

Bursa da akıllı evler dönemi başlayacak

İMSİAD Başkam Mescioğlu ile HDL Otomasyon Türkiye Ofisi Bursa Yetkili Bayisi Şaban Ulus geçtiğimiz günlerde bir araya gelerek, inşaat sektörü ve akıllı ev konseptleri hakkında görüşmeler yaptılar.

TOKİ

Bursa BGC Evlerinin temeli 9 Mayıs’ta atılıyor

Toplu Konut İdaresi tarafından Bursa Gazeteciler Cemiyeti için Yunuseli Mahallesi’nde inşa edilecek olan BGC Evleri’nde hafriyat çalışmaları başladı.

Bursa 0 Yorum

Satılık konut fiyatları arttı

Türkiye Kompozit Satılık Konut Fiyat Endeksi’nde bir önceki aya göre yüzde 2.71 oranında; geçen yılın aynı dönemine göre ise yüzde 17.70 oranında artış gerçekleşti.

Bursa

Bursa Koru Konakları projesi

Koru Konakları konut projesi Bursa Orhangazi’de Efeas İnşaat tarafından inşa ediliyor.

Bursa 0 Yorum

İnallar Hayat projesi

İnallar, kuruluşunun 25. yılını Bursa’nın Balat bölgesinde hayata geçirdiği ve tüketicilerin konut ihtiyaçlarına kalıcı çözümler sunduğu inşaat projesi olan “İnallar Hayat” ile taçlandırıyor.

Bursa

Yalova ve Bursa’ya körfez ülkelerinden yoğun talep var

Başta Yalova ve Bursa olmak üzere Güney Marmara Bölgesi’ne Körfez ülkelerinden büyük talep var.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.