YükselenPark Bursa’nın merkezinde yükseliyor

YükselenPark Bursa’nın merkezinde yükseliyor

YükselenPark’la yeni bir yaşam Bursa’nın merkezinde yükselen, 5 ada ve 22 blok olarak inşa edilen YükselenPark, merkezi konum avantajıyla ulaşım kolaylığı sağlarken, şehirle doğa hayatını iç içe yaşamak isteyenlerin yeni adresi olacak.

Akyükselen İnşaat tarafından gerçekleştirilen Bursa‘nın yeşili ve mavisini buluşturan proje, ilk günden büyük ilgi görmeye başladı. 38.000 m2’lik geniş alan üzerine inşa edilen projenin 22.000 m2’si yeşil alandan oluşuyor.

Bursa’nın yeşili ve mavisini buluşturan YükselenPark, konut ve ofis blokları dükkânları ve alışveriş merkezleriyle ayrıcalıklı yaşamın kapılarını açıyor Bursa’nın merkezinde yükselen, 5 ada ve 22 blok olarak inşa edilen YükselenPark, merkezi konum avantajıyla ulaşım kolaylığı sağlarken, şehirle doğa hayatını iç içe yaşamak isteyenlerin yeni adresi olacak. Akyükselen İnşaat taralından gerçekleştirilen Bursa’nın yeşili ve mavisini buluşturan proje, ilk günden büyük ilgi görmeye başladı. 38.000 m2’lik geniş alan üzerine inşa edilen projenin 22.000 m2’si yeşil alandan oluşuyor.

Geniş daire seçenekleri Osmangazi- Soğanlı Mahallesi’nde yeni bir yaşam alanı oluşturmayı amaçlayan YükselenPark; konut blokları, cadde dükkânları, ofis blokları, alışveriş merkezleriyle ayrıcalıklı bir yaşamın kapılarını açıyor. Bursa Botanik Park ve Uludağ’a bakan cepheleriyle manzaranın tadını çıkarmak isteyenlerin tercihi olan YükselenPark, geniş daire seçenekleri ve kazandıran yatırım fırsatıyla inşaat sektörüne yeni bir boyut kazandırarak çevreye uyumu ve huzurlu ortamıyla bir adım öne çıkıyor. Her daireye 1 adet kapalı otopark, 7/24 güvenlik sistemi, yürüyüş parkurları, çocuklar için oyun alanları gibi birçok özelliği bulunan YükselenPark projesi, 127 adet ‘2+1’, ‘451’ adet ‘3+1’ ve 40 adet ‘4+1’ daire tipinden oluşuyor. Bursa Botanik Park ve Uludağ’a bakan cepheleriyle manzaranın tadını çıkarın. Milliyet Bursa

www.yukselenpark.com.tr

Previous Bursa'ya 3 yeni TOKİ projesi
Sonraki Komyapı'dan Ankara'ya yeni yaşam alanı Park Elegance

Diğer Yazılar

Ankara 0 Yorum

SİNPAŞ GYO’dan Tıp Bayramı’na özel 10.000 TL indirim

Gayrimenkul sektöründe konsept projelerin lideri Sinpaş GYO, Tıp Bayramı’nı sağlık sektörü çalışanlarını ev sahibi yaparak kutluyor. Sinpaş GYO, ev sahibi olmak isteyen sağlık sektörü çalışanlarına 14-15 Mart tarihlerinde 10 bin

Bursa 0 Yorum

Emiroğulları’ndan Mudanya’ya Mavi Yeşil proje

Kendine özgü tasarım ve ödeme kolaylıgıyla dikkat çeken Emiroğullan İnşaat, yeni projesi olan Mavi Yeşil Projesi’nde geniş daire seçenekleri ile dikkati çekiyor.

Bursa

Bursa BGC Evlerinin temeli 9 Mayıs’ta atılıyor

Toplu Konut İdaresi tarafından Bursa Gazeteciler Cemiyeti için Yunuseli Mahallesi’nde inşa edilecek olan BGC Evleri’nde hafriyat çalışmaları başladı.

Bursa 0 Yorum

Beytepe Konakları projesi

Yalova’da 19.000m²lik alana kurulan Beytepe, her bir dairenin en iyi açıdan en geniş manzaraya hakim olabileceği şekilde planlandı. 

Bursa 0 Yorum

Gemlik’te 970 konut için 16 bin başvuru oldu

Gemlik Belediye Meclisi’nin gecikmeli Aralık ayı toplantısı dün başladı.

Bursa

Beyttürk İnşaat’tan Bursa’ya 500 Milyon dolarlık yatırım

Ülkemizi uluslararası platformda temsil eden projelere imza atan Türk inşaat sektörünün yabancıya konut satışında önde gelen şirketlerinden Beyttürk İnşaat, Bursa Orhangazi ilçe belediyesinin düzenlediği arsa alım ihalesini 9 milyon lira

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.