YükselenPark Bursa’nın merkezinde yükseliyor

YükselenPark Bursa’nın merkezinde yükseliyor

YükselenPark’la yeni bir yaşam Bursa’nın merkezinde yükselen, 5 ada ve 22 blok olarak inşa edilen YükselenPark, merkezi konum avantajıyla ulaşım kolaylığı sağlarken, şehirle doğa hayatını iç içe yaşamak isteyenlerin yeni adresi olacak.

Akyükselen İnşaat tarafından gerçekleştirilen Bursa‘nın yeşili ve mavisini buluşturan proje, ilk günden büyük ilgi görmeye başladı. 38.000 m2’lik geniş alan üzerine inşa edilen projenin 22.000 m2’si yeşil alandan oluşuyor.

Bursa’nın yeşili ve mavisini buluşturan YükselenPark, konut ve ofis blokları dükkânları ve alışveriş merkezleriyle ayrıcalıklı yaşamın kapılarını açıyor Bursa’nın merkezinde yükselen, 5 ada ve 22 blok olarak inşa edilen YükselenPark, merkezi konum avantajıyla ulaşım kolaylığı sağlarken, şehirle doğa hayatını iç içe yaşamak isteyenlerin yeni adresi olacak. Akyükselen İnşaat taralından gerçekleştirilen Bursa’nın yeşili ve mavisini buluşturan proje, ilk günden büyük ilgi görmeye başladı. 38.000 m2’lik geniş alan üzerine inşa edilen projenin 22.000 m2’si yeşil alandan oluşuyor.

Geniş daire seçenekleri Osmangazi- Soğanlı Mahallesi’nde yeni bir yaşam alanı oluşturmayı amaçlayan YükselenPark; konut blokları, cadde dükkânları, ofis blokları, alışveriş merkezleriyle ayrıcalıklı bir yaşamın kapılarını açıyor. Bursa Botanik Park ve Uludağ’a bakan cepheleriyle manzaranın tadını çıkarmak isteyenlerin tercihi olan YükselenPark, geniş daire seçenekleri ve kazandıran yatırım fırsatıyla inşaat sektörüne yeni bir boyut kazandırarak çevreye uyumu ve huzurlu ortamıyla bir adım öne çıkıyor. Her daireye 1 adet kapalı otopark, 7/24 güvenlik sistemi, yürüyüş parkurları, çocuklar için oyun alanları gibi birçok özelliği bulunan YükselenPark projesi, 127 adet ‘2+1’, ‘451’ adet ‘3+1’ ve 40 adet ‘4+1’ daire tipinden oluşuyor. Bursa Botanik Park ve Uludağ’a bakan cepheleriyle manzaranın tadını çıkarın. Milliyet Bursa

www.yukselenpark.com.tr

Previous Bursa'ya 3 yeni TOKİ projesi
Sonraki Komyapı'dan Ankara'ya yeni yaşam alanı Park Elegance

Diğer Yazılar

Bursa 0 Yorum

BAKYAPI’dan 0.70 ile 10 yıl vade fırsatı

Kaliteyi standarttan öte yaşam biçimi olarak sunan ve 25 yıldır Türkiye’nin hızla yükselen markası olan BAKYAPI, yatırımcısının yüzünü projeleriyle güldürmeye devam ediyor.

Bursa 0 Yorum

Yalova’da ev fiyatları 750 bin liradan başlıyor

Yalova’da emlakçilik yapan Erkan Evin  kentte emlakçıların çoğunun tabelalarında artık Arapça yazılar bulunduğunu söyledi.

Bursa 0 Yorum

Harmony Towers’ta 50 Bin TL indirim fırsatı

Eroğlu Gayrimenkul’un Nilüfer’de yükselen projesi Harmony Towers, 50 bin TL indirimli fiyatlarıyla ev sahibi olmak isteyenlere avantajlı fırsatlar sunuyor.

Bursa

Bursa BGC Evlerinin temeli 9 Mayıs’ta atılıyor

Toplu Konut İdaresi tarafından Bursa Gazeteciler Cemiyeti için Yunuseli Mahallesi’nde inşa edilecek olan BGC Evleri’nde hafriyat çalışmaları başladı.

Bursa 0 Yorum

Bursa’da en çok hangi ilçeler kazandıracak?

Yılın 2. yarısında Bursa’da emlakta en çok kazandıracak noktalar; Nilüfer ve Osmangazi gibi şehir merkezi ilçelerinin yanı sıra Karacabey ve Yenişehir gibi merkez dışındaki ilçeler olacak.

Bursa 0 Yorum

Tuana Evleri’nde anahtarlar teslim edildi

Bursa inşaat sektörünün öncü firmalarından Alpiş Grup’un, ulaşım bölgeleriyle Bursa’nın cazibe bölgeleri araşma giren İstanbul Caddesi’nde başlattığı Tuana Evleri’nde mülk sahiplerine tapu ve anahtar teslimi yapıldı.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.