Yüksek Öğrenim Yurdu Projesi İhaleye Çıkıyor

Geyve’ye TOKİ tarafından yapılacak olan Kredi Yurtlar Kurumu Üniversite öğrenci Yurdu için ihale aşamasından önce olan son işlemlerde gerçekleştirildi. Proje Süreci Tamam Geçtiğimiz ay içersinde Tepecikler Mahallesi Devlet Hastanesi arkasındaki Geyve MYO ‘nun kendi arazisi üzerine yapılacak olan Yüksek Öğrenim öğrenci yurdu inşaatı işi için TOKİ teknik personeli tarafından gözlemsel zemin etüt çalışmaları yapılmıştı. ihale Süreci Başladı Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya’yı ziyaret eden TOKİ Projeler Daire Başkanlığı’ndan Uzman Murat Gök yaptığı altyapı teknik incelemesini tamamlayarak proje’yi idareye teslim etti. Dişli’ye Teşekkür Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, “Yapılacak 500 kişilik öğrenci yurdu ile ilçemize getirilecek fakülte yolunda da ilk adımı atmış olacağız. Öğrenci Yurdumuzun programa alınmasında büyük emeği geçen Milletvekilimiz Sayın Şaban Dişliye teşekkür ederek, kendilerinin Geyve’miz için bazıları gibi laf üretmeye değil, iş ve hizmet üretmeye geldiklerini belirterek öğrenci yurdu ilçemize hayırlı olsun” dedi. (Akşam Haberleri Gazetesi)

Previous Beylikdüzü Hastanesi 29 Ekim 2015'te Hizmete Başlayacak
Sonraki Dalaman Havaalanı İhalesini YDA İnşaat 705 Milyon Euro Teklifle Kazandı

Diğer Yazılar

TOKİ Haberleri 0 Yorum

Nevşehir TOKİ Konutları İçin Kura Çekimi Yapılacak

Nevşehir Belediyesi’nin Toplu Konut idaresi TOKİ ile işbirliği halinde yaptırdığı 419 konutun kura çekimi 16 Eylül 2014 günü gerçekleştirilecek.

TOKİ Haberleri 0 Yorum

TOKİ gayrimenkullerine 3 yılda 494 milyon teklif

Gayrimenkul pazarlama ve aracılık şirketi Turyap tarafından düzenlenen açık artırmalarda mülkiyeti Başbakanlık Toplu Konut İdaresi’ne ait gayrimenkuller, son 3 yılda 493.968.000 TL teklif aldı. Mayıs 2014’te başlayan müzayedelerde Aralık 2016’ya

TOKİ Haberleri 0 Yorum

Erzin TOKİ’de Konutlar Teslim Edildi

Hatay’ın Erzin ilçesinde TOKİ tarafından dar gelirli aileler için yapılan 192 konut, yapılan kura çekimiyle teslim edildi.

TOKİ Haberleri 0 Yorum

Sapanca Tepeköy Projesi

TOKİ iştiraki Emlak Pazarlama şirketi Arifiye ve Sapanca sınırında 882 konutluk dev bir proje başlatıyor.

TOKİ Haberleri 0 Yorum

TOKİ 438 şehit Ailesine Faizsiz Konut Kredisi Verdi

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Ahmet Haluk Karabel, yaptığı açıklamada, TOKİ’nin 2013 yılında şehit aileleri ile kültür ve taşınmaz varlıklarının restorasyonuna yönelik krediler açtığını söyledi.

TOKİ Haberleri 0 Yorum

Altıntaş’ta 3. Etap Toki Başlıyor

Altıntaş Belediye Başkanı Ferit Karabulut, seçimden önce verdikleri sözleri icra etmeye başladıklarını belirterek, TOKİ çalışmalarının 2014 yılı içerisinde tamamlanacağını söyledi.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.