Yenitepe Kadıköy’de çalışmalar hızla devam ediyor

Yenitepe Kadıköy’de çalışmalar hızla devam ediyor

Türkiye’nin sembol yapıları niteliğindeki çalışmalarıyla gayrimenkul sektörünün önde gelen markalarından olan Nuhoğlu İnşaat, Kadıköy Fikirtepe’deki projesi ‘Yenitepe’nin 1. adasındaki satışlarında sona yaklaştı. 1. adada yer alan birçok daire tipinin tamamının satıldığı projenin, 2. adasındaki çalışmalar da hızla sürüyor. 

İnşaat sektöründe 30 yıla yakın tecrübesiyle Anadolu yakası Fikirtepe’deki kentsel dönüşüm sürecine öncülük eden Nuhoğlu İnşaat’ın 2’inci ada çalışmalarının hızlanmasıyla birlikte, Tasarımı Tabanlıoğlu Mimarlık tarafından yürütülen 5 kat baza ve 21 katlı 4 adet blokta konut, ofis ve ticari alanlardan oluşan projenin, 2016’da tamamlanması hedefleniyor. Projede ev sahibi olmak isteyenlere, pek çok farklı fiyat ve ödeme seçeneği sunuluyor. Seçenekler arasında peşin indirimi, sıfır faiz de yer alıyor. Nuhoğlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Nuhoğlu, Yenitepe Kadıköy ile kentsel dönüşümün en iyi örneklerinden birini inşa ettiklerini, bunun sadece Nuhoğlu grubu için değil Türkiye için önemli bir proje olduğunu ve şu aşamada 7 bin TL bandında seyreden fiyatların çok yakın zamanda 10 bin TL bandına geleceğini söyledi.

Türkiye’nin sembol yapıları arasına giren pek çok projede imzası bulunan Nuhoğlu İnşaat,  İstanbul’da yer alan, farklı ihtiyaçlara yanıt verecek şekilde dizayn edilen ‘Yenitepe Kadıköy’ projesinde ilk ada için satış sürecinin tamamlamak üzere. 30 yıla yakın tecrübesiyle inşaat sektörünün öncülerinden biri olan Nuhoğlu İnşaat, Kadıköy Fikirtepe’de konut, ofis ve ticari alanların bulunduğu ‘Yenitepe Kadıköy’  karma projesini 2016’da bitirmeyi planlıyor. Yenitepe’nin, yeşil çevre, akıllı yatırım, merkezi konum ve çizgi üstü modern mimari özellikleri, satışlarına hız kazandırıyor.

Konut, ofis ve ticari alanlardan oluşan karma projede, 5 kat baza ve 21 katlı 4 adet blok bulunuyor. Büyüklükleri 67 – 318 metrekare arasında değişen 1+0, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daire tiplerinden oluşan 1100 konuta sahip ‘Yenitepe Kadıköy’ Anadolu Yakası’nın en merkezi lokasyonu olan Kadıköy Fikirtepe’deki kentsel dönüşüm sürecine de öncülük ediyor.

Yenitepe Kadıköy’de taksitleri alıcılar belirliyor; ister peşin indirimi, ister sıfır faiz seçeneği!

‘Yenitepe Kadıköy’de peşinat ve vade süresine göre her evin pek çok fiyat seçeneği bulunuyor. Müşteriler, farklı fiyat seçenekleri oluşturan tablodan, evinin fiyatını kendisi belirliyor. %0 faizli 60 aya kadar vade imkanı sunduğu gibi banka kredisi ile 120 aya kadar vade uzatılabiliyor.

‘Yenitepe Kadıköy’ ile ilgili açıklamada bulunan Nuhoğlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Nuhoğlu görüşlerini “Yenitepe Kadıköy, bizim için kentsel dönüşümün merkezinde, Fikirtepe’de yükselen bir prestij projesi. Bu bölgede güvenli yapılaşmanın gerçekleştirilmesine öncülük etmeyi kurum olarak sorumluluk sayıyoruz. Halkımızın modern ve şık olduğu kadar güvenli konutlarda yaşayabilmesi Nuhoğlu İnşaat olarak bizim en temel önceliklerimizden bir tanesi. ‘Yenitepe Kadıköy’  yeni ve modern şehircilik sorumluluğu ve bölgenin yeni çehresiyle bütünlük sağlayacak şekilde yükselecek. Şu an 7000 TL bandında seyreden fiyatlar, çok yakın zamanda 10 bin TL bandına gelecek. Dolayısıyla bugünlerde Yenitepe Kadıköy’den ev alanlar, çok karlı bir yatırıma da imza atmış olacak. 5 yıl içinde 1.5 milyon metrekare alanda 40-50 bin konutun yer alacağı Fikirtepe, İstanbul’un merkezinde modern yaşamın tüm ihtiyaçlarını karşılayan modern bir semt halini alacak.

Fikirtepe’nin İstanbul’un en önemli caddelerinin ışığını tek bir semte toplanacağı, insanların sokağı soluyacağı, eğlence merkezleri, alışveriş mekanlarından oluşan yepyeni bir semt doğacak. Biz de Nuhoğlu İnşaat olarak, kentsel dönüşüm sürecinde bölgeye öncülük edeceğiz. Yenitepe Kadıköy ile kentsel dönüşümün en iyi örneklerinden birini inşa ediyoruz, bu projeyi sadece Nuhoğlu grubu için değil Türkiye için önemli proje olarak görüyoruz. Kentsel mantığa uygun mimari ve dış çözümlemelerin hayata geçirileceği,  yollarından parklarına ve sosyal alanlarına kadar modern kentleşmenin simgesi olacak. Halkımızın ödeme olanaklarına uygun 70 farklı ödeme seçeneği sunuyoruz. Halkımız kendi bütçesine en uygun ödeme planını kendisi oluşturabilecek ve Anadolu Yakası’nın yükselen yeni merkezinde zorlanmadan ev ya da ofis sahibi olabilecek. Yenitepe Kadıköy’de olduğu gibi önümüzdeki dönemde de farklılaşan çizgi üstü projelere imza atmaya devam edeceğiz” şeklinde ifade etti.

Nuhoğlu inşaattan fark yaratan projeler…

Ankara’da Ofis, Konut, Alışveriş Alanları, Otel ve Eğlence Merkezinden oluşan yeni bir karma konseptli projeye başlamanın hazırlıklarını yapan Nuhoğlu İnşaat’ın çalışmaları arasında; modern bir alışveriş merkezi konseptiyle kurgulanan, içinde eğlence ve sosyal merkezlerin, cafelerin bulunduğu Gürpınar balık hali, Adana ve Erzurum’da 2 ayrı şantiyede yol inşaatı, Irak’ta hastane inşaatı, Medeniyet Üniversitesi inşaatı, Hitit Üniversitesi inşaatı, Çekmeköy Hastanesi inşaatı ve 1 milyon metrekarelik alanı kapsayan ve yapımı tamamlanan Yenikapı Meydan Projesi yer alıyor.

www.yenitepe.com.tr

Previous LaVie İstanbul Küçükçekmece
Sonraki Başkent Doğalgaz ile Ankara Büyükşehir arasında uzlaşma

Diğer Yazılar

Avrupa Yakası 0 Yorum

Park Mavera, Eylül ayında da satış şampiyonu oldu

Makro – Akyapı Ortak Girişimi tarafından Emlak Konut güvencesiyle Başakşehir’de inşa edilen rekortmen proje Park Mavera Eylül ayında bir rekora daha imza attı.

Anadolu Yakası

Ümraniye’de yeni konut projesi DRS Loft ve Rezidans

DRS Loft ve Rezidans konut projesi İstanbul Ümraniye’de hayata geçen yeni konut projesi.

İstanbul 0 Yorum

Başakşehir’de 10 bin konut hayata geçecek

Başakşehir’de iki etap halinde yükselen Vadişehir projesinin 250 konuttan oluşan ikinci etabı satışa çıktı.

Avrupa Yakası 0 Yorum

Nlogo İstanbul’da taksitler 2017’de başlıyor

Özyurtlar İnşaat, Esenyurt’ta inşa edilen “Nlogo İstanbul” projesinde geçerli kampanyayla 60 ay vadede “0” faizli kredi imkanıyla satılan konutların taksitlerini 2017’de başlatıyor.

Avrupa Yakası 0 Yorum

La Vie İstanbul projesi

La Vie İstanbul konut projesi Avrupa Yakası Küçükçekmece’de ANF Proje Ortaklığı tarafından inşa ediliyor.

Avrupa Yakası 0 Yorum

Kuleli Evleri Bomonti ferah konutlar sunuyor

İstanbul’un kalbinin attığı lokasyonda yer alan Kuleli Evleri Bomonti, büyüklükleri 159 metrekareye kadar değişen 2+1 teraslı ve 3+1 teraslı dubleks konut seçenekleri ile geniş aileleri rahatlatacak çağdaş çözümler sunuyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.