Yenimahalle Ergazi imar planı değişiklikliği

Yenimahalle Ergazi imar planı değişiklikliği

Ankara Yenimahalle İlçesi, Ergazi Mahallesi 43621 ada 1 sayılı ait 1/5000 ölçekli nazım imar ve 1/1000 ölçekli uygulama imar planı değişiklikleri 3 Mart 2016 tarihinde askıya çıktı.
Ankara Büyükşehir Belediye Meclisinin 12.02.2016 gün ve 297 sayılı kararı ile onaylanan, Yenimahalle İlçesi, Ergazi Mahallesi 43621 ada 1 sayılı ait 1/5000 ölçekli nazım imar ve 1/1000 ölçekli uygulama imar planı değişiklikleri, Başkanlığımız ilan panosunda bir ay (30 gün) süreyle askıya çıkarılmıştır.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız…

Previous Semih Yağcı FG Wilson Türkiye Genel Satış Müdürü oldu
Sonraki Ahimesut 46099 ada 1 parsel imar planı değişiklikliği

Diğer Yazılar

Güncel Haberler 0 Yorum

Ordu’da emlak fiyatları yükseldi

Ordu Emlak Müşavirleri Derneği Başkanı Uğur Yüce, Ordu’da emlak fiyatlarında yaşanan artışın yeni imar planının yapılmamasından kaynaklandığını ve yeni bir imar planı yapılması gerektiğini söyledi.

Güncel Haberler 0 Yorum

Antalya – Konya turizm hızlı tren hattı

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, İstanbul için yeni ve mega diyebilecekleri proje açıklayacaklarını bildirdi.

Güncel Haberler

Ankara Etimesgut 85280 Nolu parselasyon planı askıda

Etimesgut Belediye Encümeninin kararı ile uygun görülülüp Ankara Büyükşehir Belediye Encümeninin kararlarıyla onaylanan 85280 Nolu parselasyon planı 13 Mayıs 2015 tarihinde askıya çıktı.

Güncel Haberler 0 Yorum

Melih Gökçek’ten İmrahor Vadisi açıklaması

Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Mimarlar Odası Ankara Şube Başkanı Tezcan Karakuş Candan’ın, İmrahor Vadisi’ndeki Boğaz Projesi’ne ilişkin açıklamalarına sert tepki göstererek meydan okudu.

Güncel Haberler 0 Yorum

Eyüp kentleşme protokolü imzalandı

Eyüp Belediyesi ve TMMOB Peyzaj Mimarları Odası İstanbul Şubesi aralarında sağlıklı kentleşme ve nitelikli yapılaşma için “Sağlıklı Kentleşme ve Nitelikli Yapılaşma İçin Ortak Mesleki Denetim ve Teknik İşbirliği Protokolü”, Belediye

Güncel Haberler 0 Yorum

Temelli Türkobası 1/5000 nazım imar planı askıda

Ankara Sincan İlçesi, Temelli Türkobası Mahallesi Yerleşim ve Gelişme Alanına ait 1/5000 ölçekli nazım imar planı değişikliği 24.10.2016 tarihinde askıya çıktı.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.