Yenimahalle’de 2015 park projeleri görüşüldü

Yenimahalle’de 2015 park projeleri görüşüldü

Yenimahalle Belediyesi yeni yıla hızlı girdi. Birim müdürlükleri ile toplantılar yapan Başkan Fethi Yaşar, belediyenin 2015 yılı hedeflerini masaya yatırdı.

Yenimahalle’nin yaz-kış güzel ve modern bir görünüme kavuşması için yeni parklar yapan ve bitkiler eken Yenimahalle Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü, 2015 yılının ilk toplantısını yaptı. Başkan Yaşar’ın öncülüğündeki toplantıya Başkan Yardımcısı Erhan Aras ve Park Bahçeler Müdürlüğü yönetimi katıldı. Toplantıda ihtiyaç duyulan bölgelerde yeni yapılacak parklar için bir yıllık projeler sunuldu.

“Yenimahalle 2015’de de hizmete doyacak”
Şentepe başta olmak üzere, Yenimahalle’nin tüm bölgelerinde yapılması planlanan projeleri inceleyerek gerekli talimatları veren Yaşar, “2015 yılında da vatandaş hizmete doyacak. Yenimahallelilerin ailesiyle hoş vakit geçirebileceği, spor yapabileceği birçok parkı, ilçemize kazandıracağız. Verdiğim tüm sözleri fazlasıyla yerine getirdim, getirmeye de devam edeceğim. Beni bu göreve layık gören hiçbir vatandaşımın başını yere eğmedim” dedi.

Parklar güneş enerjisine devam
İçerisinde koşu yolu, çocuk ve büyük fitness alanları, süs havuzu, oturma, piknik ve çocuk oyun alanlarının bulunduğu parklar aynı zamanda güneş enerjisi ile aydınlatılarak maliyet, önemli bir oranda düşürülecek. Böylece ekonomiye de büyük ölçüde katkı sağlanmış olacak.

Previous Besa Kule ticari komşuluğa ortam yaratacak
Sonraki İstanbul Mobilya Fuarı 2015

Diğer Yazılar

Park / Doğa 0 Yorum

Polatlı’da Kutlu Doğum Parkı açıldı

Polatlı Belediyesi tarafından yaptırılan, Kutlu Doğum Parkı düzenlenen törenle açıldı. Şehitlik Kaş’ında 30 dönüm arazi üzerine inşa edilen parkta, çay bahçesi, oyun grubu, namazgah, cami bulunuyor. Parkın açılışını, Başbakan Yardımcısı

Park / Doğa 0 Yorum

Etimesgut’a yeni park

Etimesgut Belediyesi, Kazakistan’ın ünlü bestekârı Tattimbet Kazangapulı’nın 200. doğum yılı anısına, ilçedeki bir parka bestecinin adını verdi.

Park / Doğa 0 Yorum

Yenimahalle yeşile doymuyor

Başkent’in en yeşil ilçesi olma özelliğine sahip Yenimahalle, yeni yeşil alanlarına kavuşuyor.

Park / Doğa

Ankara Yenimahalle’de iki park daha açıldı

Yenimahalle Belediyesi, daha güzel ve daha yeşil bir Yenimahalle için park park açılışlarına ve yeşil alan çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Park / Doğa 0 Yorum

Sera Gölü, 360 Derece Gezilebilecek

Akçaabat ilçesi sınırları içerisinde yer alan Sera Gölü’nün birinci etap proje çalışmalarının tamamlandığını belirten Trabzon Valisi Abdil Celil Öz, “Tabiat Varlıkları Koruma Kurulu’nun onayından geçen Sera Gölü ile ilgili 2

Park / Doğa 0 Yorum

Yaşam Alanlarına Profesyonel Dokunuşlarla Değer Katıyor

Her mevsim estetik ve suyun mevcut olduğu bir bahçeyi hayranlıkla seyredip içinde gece veya gündüz yüzmek istemez misiniz? Bio Göl Havuz firması, bahçenizde şelaleden akan suyun ruhunuzu dinlendiren şırıltısını, su

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.