Yenimahalle Batıkent Kent Merkezi imar planı değişikliği

Yenimahalle Batıkent Kent Merkezi imar planı değişikliği

Ankara Yenimahalle İlçesi Batıkent Kent Merkezi 64368 ada 1 sayılı parsele ilişkin 1/5000 ölçekli nazım imar planı ve 1/1000 ölçekli uygulama imar planı değişikliği 17 Haziran  2016 tarihinde askıya çıktı.

Ankara Büyükşehir Belediye Meclisinin 13.05.2016 gün ve 980 sayılı kararı ile onaylanan, Yenimahalle İlçesi Batıkent Kent Merkezi 64368 ada 1 sayılı parsele ilişkin 1/5000 ölçekli nazım imar planı ve 1/1000 ölçekli uygulama imar planı değişikliği Başkanlığımız ilan panosunda bir ay (30 gün) süreyle askıya çıkarılmıştır.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız…

Previous Alacaatlı 44502 ada 5 parsel imar planı değişikliği
Sonraki Altyapı projeleri gayrimenkul sektörünü canlandıracak!

Diğer Yazılar

Güncel Haberler 0 Yorum

Ankara’da Gelişen Emlak Sektörü

Son yıllarda inşaat sektörü hızla teknolojiye ayak uydurunca, bu değişim ve gelişim emlak sektörünü de harekete geçirmiş, illerin çehreleri de olumlu yönde etkilenmiştir.

Güncel Haberler 0 Yorum

Bilişim Vadisi’nde inşaat ihaleleri bu ay yapılacak

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Bilişim Vadisi’nde inşaat işleri ihalesinin bu ay içinde yapılacağını açıkladı.

Güncel Haberler 0 Yorum

Gayrimenkule özel timle takip

Maliye, sadece konut satışında 1 milyar lirayı bulan kayıp vergilerin peşine düşerken, gayrimenkul sektöründe reform için düğmeye bastı.

Güncel Haberler 0 Yorum

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Kentsel Dönüşüm Projesinde Mutlu Son

Yenimahalle Belediyesi’nin Mehmet Akif Ersoy Mahallesi’nde başlattığı bin 502 konutluk dev kentsel dönüşüm projesinde, mutlu sona gelindi.

Güncel Haberler 0 Yorum

Sincan Ulubatlı Hasan kentsel yenileme projesi iptal oldu

Sincan Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna,kentsel yenileme projelerinde  vatandaş görüşmelerinin tamamlandığını söyledi.

Güncel Haberler 0 Yorum

Ovit Tüneli’ne Durdurma Kararı

İş Teftiş Kurulu Başkanlığı’nca yapılan incelemede tespit edilen bazı eksiklikler nedeniyle, 2 bin 640 rakımlı Ovit Dağı’nda yapımı süren Ovit Tüneli çalışmaların 31 Ekim’den itibaren durduruldu.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.