Yazıbaşı TOKİ Evleri satısa hazır

Yazıbaşı TOKİ Evleri satısa hazır

Yazıbaşında bulunan TOKİ’de C1-9 ve CK-1 bloklarda bulunan 80 daire önceki gün görücüye çıkarıldı. Uygun fiyata ev sahibi olmak isteyen yüzlerce kişi önceki gün daireleri gezme fırsatı buldu. 2+1 şeklinde oluşan daireleri gezip, fikir sahibi olanlar arasında ilçe dışından gelen vatandaşlar da bulunuyordu. Yüzlerce kişinin ziyaret ettiği daireler için satın alma işlemleri ilerleyen günlerde gerçekleşecek. TOKİ memurlarının da hazır bulunduğu gün boyu yapılan ziyaretlerde dairelerin beğenildiği ancak bazı dairelerin camlarının kırık olduğu belirtildi. Camların çocuklar tarafından taş atılarak kırıldığı tahmin ediliyor.

80 DAİRE SAHİBİNİ BULACAK

Dar gelirli kişilerin ve ev alma hayali olanların başvurduğu ilk kurum Yazıbaşın bulunan TOKİ Evleri 2 Şubat ile 2 Şubat tarihleri arasında açık artırmayla satışa sunuluyor olan TOKİ, bir yandan Torbalı’da yapılması planlanan konutlar için talep toplarken bir yandan da Yazıbaşı’nda bulunan ancak daha önce satış işlemleri gerçekleşmeyen konutları satışa çıkarmaya hazırlanıyor. 22 Şubat ile 26 Şubat tarihleri arasında satış ihalesine sunulacak olan 80 daire önceki gün ziyaretçilere kapıl arını açtı. Saat 14.00 ile 16.00 arasında yüzlerce kişi dairelere bakmaya geldi. İlçe dışından da çok sayıda kişinin geldiği ifade edilirken, ziyaretlerin genel olarak olumlu sonuçlandığı ifade dildi.

22-26 ŞUBAT ARASI İHALE
TOKİ tarafından Yazıbaşı Mahallesi’nde hayata geçirilen 80 konut açık artırmayla satışa çıkıyor. Satışa çıkarılan konutlar hazine adına kayıtlı 264 ada 7 parseldeki Cl-9 ve 267 ada 12 parseldeki CK-1 blok numaralı binaları kapsıyor. Yazıbaşı Toki Evleri satış ihaleleri 22 Şubat ile 26 Şubat tarihleri arasında saat 09:30-15:30’da beş gün süreyle sürecek. İzmir Defterdarlığı kanalıyla gerçekleştirilecek olan satış ihaleleri İzmir Konak’taki Defterdarlık binasının 1. katındaki toplantı salonunda yapılacak.Büyük Torbalı

Previous Ankara elektrik kesintisi 20 Şubat 2016
Sonraki Mehmet Öztürk : Konut fiyatları sabit kaldı

Diğer Yazılar

TOKİ 0 Yorum

Silifke’de emeklilere ucuz konut

Tüm îşçi Emeklileri Dul ve Yetimleri Derneği Silifke Şube Başkanı Bedri Sapancı, TOKİ’nin yaptıracağı konutlar için 1280 civarında emeklinin başvuru yaptığını söyledi.

TOKİ

Samsun Çay Mahallesi TOKİ başvuruları 27 Temmuzda başlıyor

TOKİ Samsun Çay Mahallesi toplu konut uygulaması kapsamında inşa edilen 350 adet konut 27 Temmuz’da satışa çıkarılıyor.

TOKİ

Mardin TOKİ projeleri

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından hayata geçirilen Mardin TOKİ projesi Mardin Merkez Nur Mahallesi ve Mardin Merkez Nur Mahallesi Kentsel Dönüşüm Toplu Konut Uygulaması projeleri kapsamında üretilecek  toplam 597

TOKİ

Kınık TOKİ konutları son başvuru tarihi 30 Haziran

Kınık Belediye Başkanı Sadık Doğruer,

TOKİ 0 Yorum

İscehisar’a TOKİ müjdesi

İscehisar Belediye Başkanı Mustafa Çibik, ilçeye Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından yaptırılacak olan 407 konut için ihale tarihinin belli olduğunu kaydetti.

TOKİ 0 Yorum

Altındağ Başpınar TOKİ Konutları

Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca, Ankara Altındağ Başpınar Toplu Konut Uygulaması çerçevesinde, toplam 338 adet konut satışa sunulacaktır.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.