Yazıbaşı TOKİ Evleri satısa hazır

Yazıbaşı TOKİ Evleri satısa hazır

Yazıbaşında bulunan TOKİ’de C1-9 ve CK-1 bloklarda bulunan 80 daire önceki gün görücüye çıkarıldı. Uygun fiyata ev sahibi olmak isteyen yüzlerce kişi önceki gün daireleri gezme fırsatı buldu. 2+1 şeklinde oluşan daireleri gezip, fikir sahibi olanlar arasında ilçe dışından gelen vatandaşlar da bulunuyordu. Yüzlerce kişinin ziyaret ettiği daireler için satın alma işlemleri ilerleyen günlerde gerçekleşecek. TOKİ memurlarının da hazır bulunduğu gün boyu yapılan ziyaretlerde dairelerin beğenildiği ancak bazı dairelerin camlarının kırık olduğu belirtildi. Camların çocuklar tarafından taş atılarak kırıldığı tahmin ediliyor.

80 DAİRE SAHİBİNİ BULACAK

Dar gelirli kişilerin ve ev alma hayali olanların başvurduğu ilk kurum Yazıbaşın bulunan TOKİ Evleri 2 Şubat ile 2 Şubat tarihleri arasında açık artırmayla satışa sunuluyor olan TOKİ, bir yandan Torbalı’da yapılması planlanan konutlar için talep toplarken bir yandan da Yazıbaşı’nda bulunan ancak daha önce satış işlemleri gerçekleşmeyen konutları satışa çıkarmaya hazırlanıyor. 22 Şubat ile 26 Şubat tarihleri arasında satış ihalesine sunulacak olan 80 daire önceki gün ziyaretçilere kapıl arını açtı. Saat 14.00 ile 16.00 arasında yüzlerce kişi dairelere bakmaya geldi. İlçe dışından da çok sayıda kişinin geldiği ifade edilirken, ziyaretlerin genel olarak olumlu sonuçlandığı ifade dildi.

22-26 ŞUBAT ARASI İHALE
TOKİ tarafından Yazıbaşı Mahallesi’nde hayata geçirilen 80 konut açık artırmayla satışa çıkıyor. Satışa çıkarılan konutlar hazine adına kayıtlı 264 ada 7 parseldeki Cl-9 ve 267 ada 12 parseldeki CK-1 blok numaralı binaları kapsıyor. Yazıbaşı Toki Evleri satış ihaleleri 22 Şubat ile 26 Şubat tarihleri arasında saat 09:30-15:30’da beş gün süreyle sürecek. İzmir Defterdarlığı kanalıyla gerçekleştirilecek olan satış ihaleleri İzmir Konak’taki Defterdarlık binasının 1. katındaki toplantı salonunda yapılacak.Büyük Torbalı

Previous Ankara elektrik kesintisi 20 Şubat 2016
Sonraki Mehmet Öztürk : Konut fiyatları sabit kaldı

Diğer Yazılar

TOKİ 0 Yorum

Nevşehir TOKİ fiyat bilgisi

Türkiye genelinde toplu konut uygulamaları ile ev almak isteyenlerin yüzünü güldüren TOKİ yeni bir fırsat sunuyor.

TOKİ 0 Yorum

Bucak’ta 3. etap TOKİ konutlarının inşaatı devam ediyor

2+1 ve 3 + 1 TOKI konutlarının inşaatında incelemelerde bulunan Başkan Mutlu, “Çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Yeni bir şehir merkezi inşa ediyoruz.”dedi.

TOKİ 0 Yorum

Kırşehir’de 632 konut sahibine ulaşacak

Kırşehir merkez Kayabaşı 2.etap Toplu Konut Projesl’ndeki vatandaşlara evleri 3-19 Kasım tarihleri arasında verilecek.

TOKİ 0 Yorum

Güce TOKİ evleri satışta

Güce’de, Toplu Konut İdaresi tarafından yaptırılan 53 konut satışa çıkarıldı.

TOKİ 0 Yorum

TOKİ’den Kahta’ya 500 konut

Dar Gelirlilere 500 Konut Müjdesi TBMM Başkanvekili ve AK Partili Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, Kahta’da yaşayan dar gelirli vatandaşlar için 500 konut yapılacağını söyledi.

TOKİ 0 Yorum

Çorum Alaca 2.Etap TOKİ konutları ihalesi 15 Nisan’da

Çorum Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Salim Uslu’nun Alaca’da TOKİ 1. etap anahtar teslim töreninde müjdesini verdiği 2. Etap 220 konutun ihalesi gerçekleşiyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.