Yatak odaları için dekorasyon önerileri

Yatak odaları için dekorasyon önerileri

Yatak odası dekorasyonu ve kompozisyonu bireyin ruh ve mizacına göre olmalıdır.

Yatak odaları uyku haricinde, okuma ve TV izlemek için de kullanılmakta. Böylece mobilya ve yatak odası dekorasyonu bireyler için çok önemlidir. Vereceğimiz ipuçları  ile kendi zevkinize göre bir yatak odası dekore edebilirsiniz.

yatak_odasi_1

Yatak odası mobilyaları yanı sıra yatak odası dekorasyonu ve düzenlemesi çok önemlidir. Böylelikle, yatak odalarında dar bir alan kalmaz. Yatak ve diğer oda aksesuarları düzenlemeleri için uygun alan olması gerekir.

yatak_odasi_2
Yatak odası mobilyaları düzenlemelerden sonra, yatak odası dekorasyonu çok önemlidir. Kendinize yatak odanızı dekore etmek istediğiniz bir tema ve renk düzeni seçmelisiniz. Duvar dekorasyonu dekorasyonda çok önemlidir. Perde, duvar asma, resim, aile resimleri ve diğer malzemeleri kullanarak farklılık yaratabilirsiniz.

yatak_odasi_3
Zemin dekorasyonu da yatak odası dekorasyonunun önemli bir yönüdür. Kanepe ve yastıklar da yatak zemin dekorasyonuna  göre düzenlenebilir.

yatak_odasi_4

Yatak odasında dekorasyonunda tavan dekorasyonu için de kağıt ve metal malzemeleri kullanabilirsiniz.

yatak_odasi_5

Masa lambaları ve diğer dekorasyon malzemeleri ile odanıza hoş bir görünüm kazandırabilirsiniz. Soyunma odası yatak odası ile ilişkili ise, iki kısım halinde oluşturmak için kristal inci şeritler asarak çok şık bir görünüm elde edebilirsiniz.
yatak_odasi_6

Yatak odanızın dekorasyonu tamamlandığında ise; odanıztazelenmiş ve konforlu bir görünüme sahip olmalıdır.

Previous Hitit TOKİ Konutları başvuru süresi uzatıldı
Sonraki Mamak Üreğil 50180 ada 2 parsel imar planı değişikliği

Diğer Yazılar

Güncel Haberler 0 Yorum

Bakanlık’tan Kuito Gemisi bilgilendirmesi

Aliağa Gemi Söküm Bölgesinde, gemi geri dönüşüm faaliyetinde bulunmak isteyen gerçek ve tüzel kişiler gemi söküm tesisi için uygun kriterleri sağlamak kaydıyla Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı’ndan Gemi Söküm Yetki

Güncel Haberler 0 Yorum

Etimesgut Bağlıca ve Şehit Osman Avcı’da imar planı değişikliği

Etimesgut ilçesi, Bağlıca Mahallesi 46927 ada 6  parsel ve Şehit Osman Avcı Mahallesi 46621 ada 1 parsel ine ilişkin 1/1000 ölçekli Uygulama İmar Planı Değişikliği 18  Kasım 2015 tarihinde askıya

Güncel Haberler 0 Yorum

Ankara Etimesgut Güzelkent imar planı değişikliği askıda

Etimesgut Belediye Encümeni ve Ankara Büyükşehir Belediye Encümeninin kararlarıyla onaylan parselasyon planıaskıya çıktı.Resmi Gazete’de yayımlanan ilan:

Güncel Haberler 0 Yorum

Yeni Cumhurbaşkanlığı’nın İnşaatında Sona Yaklaşıldı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, Başbakanlık döneminde yapım talimatı verdiği ve önceki gün Cumhurbaşkanlığı olarak kullanılacağını açıkladığı yerleşkede çalışmalar sürüyor.

Güncel Haberler 0 Yorum

Ankara elektrik kesintisi 27 Mart 2015

​Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş.’den yapılan açıklamaya göre 27 Mart 2015 tarihinde Ankara’da Çankaya, Ayaş, Mamak ilçelerinde elektrik kesintisi uygulanacak.Kesintiden etkilenen bölgeler ise;

Güncel Haberler 0 Yorum

Pursaklar parselasyon planı askıda

Pursaklar Belediye Başkanlığı İmar ve Şehircilik Müdürlüğünden Resmi Gazete yapılan açıklamaya göre Pursaklar 90007 no.lu parselasyon planı ile tescil edilen 95497 – 95548 no.lu sıralı ada / tüm parselleri kapsayan

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.