Yaşamkent’te nitelikli konut projeleri yükseliyor

Yaşamkent’te nitelikli konut projeleri yükseliyor

İnşaat sektöründe yaşanan hareketliliğe dikkat çeken Anka Batı Yönetim Kurulu Başkanı Fikri Yüksel, “Eylül, ekim ve kasım gibi konut satışlarının en yüksek oranda gerçekleştiği bir dönem var. Geçen yıl Cumhuriyet tarihinin en yüksek satışı yakalanmışü. Bu yıl, o rekoru yeniden kırmayı bekliyoruz. Son zamanlarda hükümet, piyasayı hareketlendirmek için ciddi atılımlar yapıyor. Ekonomiyi destekleyen yeni modeller açıklanıyor. Yılın son çeyreğinde ciddi satış grafiği yakalayacağımızı düşünüyorum” diyor.

“TÜKETİCİ, MARKA PROJELERİ TERCİH EDİYOR”
Ankara’nın hızla değerlenen bölgesi Yaşamkent‘in markalaşma yolunda geliştiğini kaydeden Fikri Yüksel, bölgede birbirinden nitelikli konut projelerinin yer aldığına dikkat çekiyor. Tüketicilerin sosyal donaular kadar lokasyona da önem verdiğini ifade eden Yüksel, Yaşamkent’in birçok iş adamı ve bürokratın tercihi olduğunu belirtiyor.

“MERKEZİ LOKASYONLAR DOYGUNLUĞA ULAŞTI”
Merkezi bölgelerin doygunluğa ulaştığını ve ev sahibi olmak isteyenlerin rotayı Yaşamkent’e kaydırdığını anlatan Fikri Yüksel, “Birçok itibarlı semt doygunluğa ulaştı. Bazı hane sakinleri yaşadığı semtten ayrılmak istemiyor. Bazılan ise gelişimi öngörerek tercihlerini Yaşamkent gibi semtlerden yana yapıyor. Bu tercih, günümüzde lüks konutların ve gösterişli plazaların yükseldiği, ayrıcalıklı bir semt olan Yaşamkent’i taçlandırdı. Kısacası, değişimi seven ve yeniliğe sıcak bakanlar kazandı diyebilirim” diyor. Başkentin periyodik olarak artan nüfusunun, iş yerleri ve konutlarda da dönüşümü beraberinde getirdiğini belirten Yüksel, tüketicinin ihtiyacına yönelik olarak çok kadı prestijli plazalann ve konut projelerinin artığına dikkat çekiyor.

YOL ÜSTÜNÜ RENKLENDİREN MAĞAZALAR
Anka Batı‘yı tüketicinin ihtiyaçlarına göre yapılandırdıklarını söyleyen Yüksel, proje detaylarından şöyle bahsediyor: ‘Yaşamın başladığı Anka Baü’da dıştan komple ses ve ısı yalıümı bulunuyor. Projemizde asansörlerden yangın algılama sistemlerine kadar tüm detaylara dikkat ettik. Enerji verimliliği sağlamak amacıyla merkezi kaskad yoğuşmalı sistem kullanarak yapılandırdığımız Anka Batı’da jeneratörden yangın deposuna kadar birçok ayrıntı bulunuyor. Her şeyden önce, farklılığı marka değerinin temeline koyan firmamız, 4.5 metre tavan yüksekliğine sahip iş yerleri ve üç metre tavan yüksekliğine sahip konutlarıyla ev sahiplerine ferahlığı, lüksü ve konforu vaat ediyoruz. Küçük bir şehir oluşturduğumuz Anka Batı’da ev ve iş yeri sahipleri, sitelerinden dışarı çıkmak istemeyecek.”www.platinonline.com

Previous Kumko Yapı, Bornova'nın ilk dönüşüm projesini yapacak
Sonraki Trabzon Akyazı Stadı bu ay sonuna kadar bitirilecek

Diğer Yazılar

Ankara 0 Yorum

Elmar Yapı Ankara Elmar Towers projesi lansmanı 15 Nisan’da

Elmar Yapı, yeni rezidans projesiyle yatırımcıları Başkent’e davet ediyor.

Ankara 0 Yorum

Ametist Residences örnek daire görselleri

Ametist Residences Ankara Çayyolu’nda İCK Yapı tarafından inşa edildi.

Ankara

Doğa City Ankara fiyat

Doğa City projesi Ankara Akyurt’ta Natura Gayrimenkul tarafından hayata geçiriliyor.

Ankara

En baba futbolcular Urankent’te sahaya çıktı

Başkent Ankara’da imza attığı marka projelerle öne çıkan Uransan, 21 Haziran Babalar Günü’ne özel düzenlediği “Bebeler Babalara Karşı” etkinliğinde babalar ve çocuklarını penaltı yarışmasında buluşturdu.

Ankara 0 Yorum

Park Mozaik projesinde çok özel kampanya

Gayrimenkul sektöründeki 50 yıla varan tecrübeleri ve bugüne kadar ürettikleri 100 bine yakın konut ile güvenin sembolü olan TEPE ve MESA, birlikte yürüttükleri PARK MOZAİK projesi için çok özel bir

Ankara 0 Yorum

Evrensel yaşam konutları

Ankara’nın yeni yaşam merkezi olan Çayyolu’nun hakim tepesinde, Günel Mimarlık tarafından hazırlanan proje doğayı, katta bahçeyi ve manzarayı bir arada yaşayabilme ayrıcalığını residence konforunda sizlerle buluşturuyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.