Yapracık TOKİ’ye spor merkezi

Yapracık TOKİ’ye spor merkezi

Etimesgut Belediyesi ‘nın. Yukan Yurtçu Mahallesi TOKİ Yapracık Konutlarında başlanan spor merkezi inşaatında sona gelindi.

Tesisin kaba inşaatı tamamlanırken çevresine modenı bir park inşa ediliyor. Spor merkezinde aerobik, fimess, piates salonu hizmet verecek. Merkeze gelenler spor sonrasında sauna ve fin hamamı keyfi de yaşayacaklar. Açık alan spor aletlennm de yer alacağı merkez, park ve yeşil alan düzenlemesiyle  modern bir görünüme kavuşacak Tesisin etrafındaki parkın yapımı da devam ediyor. Belediye personeli tarafından yapılan parka yürüme yolları ve oturma alanlarıyla yeşil alanlar yapılıyor.

Previous Erişilebilir konutta doyum noktası yok
Sonraki Beyşehir'de emekliler TOKİ'ye yoğun ilgi gösterdi

Diğer Yazılar

Spor 0 Yorum

Barcelona’ya 600 milyon euroluk stat

Barcelona Kulübü, tarihi stadı Nou Camp’ı büyük bir restorasyondan geçirecek.

Spor 0 Yorum

Kamil Ocak Stadı Yıkılıyor

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ile TOKİ arasında anlaşma sağlandı ve Kamil Ocak Stadı’nın yerinin meydan olmasına karar verildi.

Spor 0 Yorum

Akkent Kapalı Spor Salonu Tamamlandı

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, 86 bin 500 metrekare alana sahip Akkent Spor köyü içerisinde yapımı tamamlanan Kapalı spor salonunda incelemelerde bulundu.

Spor 0 Yorum

Yapracık spor merkezi inşaatı devam ediyor

Etimesgut Belediyesi, Yukarı Yurtçu Mahallesi sınırları içinde yer alan Yapracık Konutları’nda başladığı spor merkezi inşaatında sona yaklaştı. Kabası büyük ölçüde tamamlanan spor merkezi yakında hizmete açılacak.

Spor 0 Yorum

Osmanlı’nın Kalesine Halı Saha Yapılması İptal Edildi

Bursa 1’inci İdare Mahkemesi, ‘Osmanlı Devleti’nin İlk Yapısı’ olarak bilinen kentteki Balabanbey Kalesi’nde askerlerin talimhane olarak kullandığı alanın üzerine yapılması planlanan ‘Talimhane Spor Tesisi Soyunma Giyinme Ünitesi ve Halı Saha

Spor 0 Yorum

Alsancak Stadı Kapatıldı

ALTAY, Karşıyaka, Göztepe ve Altınordu’nun maçlarını oynadığı tarihi stat GSİM’den gelen ‘depreme dayanıksız’ raporu üzerine İl Güvenlik Kurulu tarafından maçlara kapatıldı.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.