Yapracık TOKİ’ye spor merkezi

Yapracık TOKİ’ye spor merkezi

Etimesgut Belediyesi ‘nın. Yukan Yurtçu Mahallesi TOKİ Yapracık Konutlarında başlanan spor merkezi inşaatında sona gelindi.

Tesisin kaba inşaatı tamamlanırken çevresine modenı bir park inşa ediliyor. Spor merkezinde aerobik, fimess, piates salonu hizmet verecek. Merkeze gelenler spor sonrasında sauna ve fin hamamı keyfi de yaşayacaklar. Açık alan spor aletlennm de yer alacağı merkez, park ve yeşil alan düzenlemesiyle  modern bir görünüme kavuşacak Tesisin etrafındaki parkın yapımı da devam ediyor. Belediye personeli tarafından yapılan parka yürüme yolları ve oturma alanlarıyla yeşil alanlar yapılıyor.

Previous Erişilebilir konutta doyum noktası yok
Sonraki Beyşehir'de emekliler TOKİ'ye yoğun ilgi gösterdi

Diğer Yazılar

Spor 0 Yorum

Malatya stadı ihalesi 14 Aralık’ta

AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, “Malatya 25.000 Seyirci Kapasiteli Stadyum İnşaatı İle Altyapı Ve Çevre Düzenlemesi İnşaatı İkmal İşi” ihalesinin iptal edilmediğini, ihalenin 14 Aralık 2015

Spor

Beşiktaş Vodafone Arena 29 Ekim’de açılacak

Kartal’ın mabedinde son düzlüğe girildi.

Spor 0 Yorum

Çubuk Şehir Stadyumu ihaleye çıktı

Çubuk’ta Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından yapılacak Çubuk Şehir Stadyumu’nun ihalesi Ocak ayında yapılacak.

Spor 0 Yorum

Osmanlı’nın Kalesine Halı Saha Yapılması İptal Edildi

Bursa 1’inci İdare Mahkemesi, ‘Osmanlı Devleti’nin İlk Yapısı’ olarak bilinen kentteki Balabanbey Kalesi’nde askerlerin talimhane olarak kullandığı alanın üzerine yapılması planlanan ‘Talimhane Spor Tesisi Soyunma Giyinme Ünitesi ve Halı Saha

Spor 0 Yorum

Çinçin’e dev spor tesisi

Gecekondulardan temizlenen, yolları açılan, modern tesisleri ve konutlarıyla bambaşka bir görünüme kavuşan Çinçin’de, Altındağ Belediyesi tarafından yapılan tesisler güneş gibi doğuyor.

Spor 0 Yorum

Ardahan Üniversitesine golf sahasi yapilacak

TÜRKİYE’deki üniversite yerleşkeleri arasında ilklere imza atmasıyla dikkat çeken Ardahan Üniversitesi’nde (ARÜ) önemli gelişmeler olmaya devam ediyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.