Yapracık spor merkezi inşaatı devam ediyor

Yapracık spor merkezi inşaatı devam ediyor

Etimesgut Belediyesi, Yukarı Yurtçu Mahallesi sınırları içinde yer alan Yapracık Konutları’nda başladığı spor merkezi inşaatında sona yaklaştı. Kabası büyük ölçüde tamamlanan spor merkezi yakında hizmete açılacak.

Bölge halkının istek ve ihtiyaçları doğrultusunda projelendirilen merkez, tamamlandığında sağlıklı yaşamın kapılarını açacak. Modern spor aletlerinin yer alacağı merkezde fitness salonu, plates salonu, aerobik salonu, sauna ve fin hamamı hizmet verecek. Merkeze gelenler spor hocaları eşliğinde form tutacaklar. Fazla kilolu olanlara özel egzersiz programları ile sağlıklı ve bilimsel zayıflama yöntemleri uygulanacak. Vatandaşlara kapalı alanların yanı sıra açık alanda da spor yapma imkanı sunulacak. Her yaştan Etimesgutlu sağlıklı yaşam için bu merkezde buluşacak.

YAŞAMKENTE DÖNÜŞECEK
Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel, spor merkezini kısa sürede tamamladıktan sonra en modern spor aletleriyle donatacaklarını ve halkın hizmetine sunacaklarını söyledi. Bölge halkının sosyal, kültürel ve sportif anlamda tesislere ihtiyacı olduğunun altını çizen Demirel, “Yeni mahallelerimizi otel-kentten çıkarıp yaşamkente dönüştüreceğiz. Bunu da yaptığımız sosyal, kültürel tesis ve merkezlerle gerçekleştireceğiz. Bunun adımlarını attık. Bölgemize acil ihtiyaç duyulan yatırımları kısa sürede kazandırdık. Tüm ilçemizde hizmet ve yatırımlarımıza devam ediyoruz” dedi.

Previous Çayyolu metrosu Temelli'ye kadar uzatıldı
Sonraki Yunuskent ilk etap konutlarının inşaatına start verildi

Diğer Yazılar

Spor 0 Yorum

Etimesgut merkez havuz ve spor tesisi yenilendi

Etimesgut Belediyesi, İstasyon Mahallesi’ndeki kapalı yüzme havuzu ve spor tesislerini sil baştan yeniledi.

Spor 0 Yorum

Timsah Arena 3 Haziran’da açılıyor

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, inşaat çalışmaları süren Büyükşehir Stadyumunun 3 Haziran’da hizmete gireceğini ve açılış maçı için dünyaca ünlü bir futbol takımının Bursa’ya getirileceğini söyledi.

Spor 0 Yorum

Karşıyaka ve Göztepe Stadı inşaatı durdu

18’inci İdare Mahkemesi, izmir Büyükşehir Belediyesi’nin açtığı dava üzerine Karşıyaka ve Göztepe’ye yapılması planlanan 15’er bin kişilik iki yeni stadın ihalesini iptal etti.

Spor 0 Yorum

Vodafone Arena’nın çatı inşaatı başladı

VODAFONE Arena’nın çatısının direklerinin dikilmesine başlanması nedeniyle stat inşaatında düzenlenen kurban kesme törenine katılan Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman,

Spor 0 Yorum

Eskişehir’de stadyum inşaatının yüzde 85’i tamamlandı

Eskişehir Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Hüseyin Aksoy, Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından Eskişehir’de yapımına devam edilen 33 bin seyirci kapasiteli stadyum inşaatının yüzde 85’inin tamamlandığını söyledi.

Spor 0 Yorum

Trabzon Akyazı Stadyumu’na akıllı çatı

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı’nca, Trabzon’da inşa edilen Akyazı Spor Kompleksi Stadyumu, çatı sistemiyle, Türkiye’nin kendini temizleyen ve hava kirliliğini gideren ilk stadyumu olacak.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.