Yapı Kredi 2013’te 45 bin Konut Kredisi Kullandırdı

 Yapı Kredi, 120 aya varan vadelerle geçtiğimiz yıl yaklaşık 45 bin adet konut kredisi kullandırdı.

Yapı Kredi, 2013 yılında da müşterilerinin ihtiyaçlarına özel tasarladığı kredi ürünleriyle onları ev sahibi yapmaya devam etti.
Yapı Kredi, 120 aya varan vadelerle geçtiğimiz yıl yaklaşık 45 bin adet konut kredisi kullandırdı. Ortalama bir hanede 4 kişi yaşadığı baz alındığında 2013’te İstanbul’un Beşiktaş ilçesini oluşturacak kadar konut, Yapı Kredi desteğiyle yeni sahipleriyle buluştu. 180 bin civarında kişi ev sahibi oldu.

2014 yılında da avantajlı faiz oranlarıyla müşterilerine konut kredisi kullandırmayı sürdürdüklerini belirten Yapı Kredi Kişisel Bankacılık Pazarlama ve Konut Finansmanı Direktörü İsmet Erdem, “2013 yılında en çok ilgi gören ürünlerimizden biri mevcut evin satılmasını beklemeden ev alınabilmesini sağlayan ‘Ev Değiştiren Mortgage’ oldu. Müşterilerimizin arkadaşları, akrabaları veya eşleriyle ortak alarak, konut kredisini de ortak ödemelerini sağlayan ‘Ev Beraber Mortgage’ da en çok ilgi gören ürünlerimizden biriydi. ‘Kelepir Mortgage’ kampanyamız kapsamında ise müşterilerimiz aşağı çektiğimiz faiz oranlarımızdan faydalandılar. 2013 yılında tam 45 bin evi yeni sahipleriyle buluşturduk. 2014 yılında da çözüm odaklı yaklaşımımız ve müşteri odaklı bankacılık anlayışımızla, müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve taleplerine yönelik sunacağımız kredi ürünlerimizle hayallerindeki evlere kavuşmalarına aracı olmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

(Kaynak:haberdesondurum.com)

Previous 2014 yılında Türkiye'deki AVM sayısı 368'e çıkacak
Sonraki Emsal Karar: 'Kirada İki Haklı İhtar Tahliyeyi Gerektirir'

Diğer Yazılar

Güncel Haberler 0 Yorum

İngiltere 30 yıl sonra toplu konut inşa edecek

İngiltere ‘de toplu konut inşaatını son olarak 30 yıl önce eski başbakanlardan Margaret Thatcher liderliğindeki hükümet gerçekleştirmişti.

Güncel Haberler 0 Yorum

2017 ev dekorasyonu trendlerinde doğallık ön planda

Yeni yıl beraberinde yeni başlangıçları da getiriyor.  Değişikliğe evlerinden başlamak isteyenler için 2017 dekorasyon trendleri bu yıl evlerin modasını belirliyor.

Güncel Haberler 0 Yorum

Bağlıca 46737 ve 46741 adalar imar planı değişiklikliği

Ankara Etimesgut İlçesi, Bağlıca Mahallesi, 46737, 46737 ve 46741 adalara ilişkin 1/5000 ölçekli nazım imar planı değişiklikliği 18 Ocak 2015 tarihinde askıya çıktı.

Güncel Haberler 0 Yorum

Doğal Yaşam Büyükşehir’e Emanet

Büyükşehir Belediyesinin Kandıra’daki Sokak Hayvanları Bakım Merkezi ve Doğal Yaşam Alam’mn yapımı devam ediyor Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından Kandıra’da yaptırılan Sokak Hayvanları Bakım Merkezi ve Doğal Yaşam Alanı, doğal ortamda

Güncel Haberler 0 Yorum

Emlakta En Pahalı Semtler

Metrekare.com’un 2013 yılı Kasım ayı ve 2014 yılı Şubat ayı arasında İstanbul’da yaptığı araştırmanın verilerine göre, satılık emlak

Güncel Haberler 0 Yorum

Ankara’da gecekondu bölgelerinde kentsel dönüşüm gelişecek

Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi, okul önlerinde bulunan yıpranmış  hız kesicilerin tatil döneminde onarılması, gecekondu bölgelerinde kentsel dönüşümün geliştirilmesi için çalışma yapılması, yaşlı vatandaşlar arasında kanser taraması yapacak ekiplerin oluşturulması gibi

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.