Yapı Kredi 2013’te 45 bin Konut Kredisi Kullandırdı

 Yapı Kredi, 120 aya varan vadelerle geçtiğimiz yıl yaklaşık 45 bin adet konut kredisi kullandırdı.

Yapı Kredi, 2013 yılında da müşterilerinin ihtiyaçlarına özel tasarladığı kredi ürünleriyle onları ev sahibi yapmaya devam etti.
Yapı Kredi, 120 aya varan vadelerle geçtiğimiz yıl yaklaşık 45 bin adet konut kredisi kullandırdı. Ortalama bir hanede 4 kişi yaşadığı baz alındığında 2013’te İstanbul’un Beşiktaş ilçesini oluşturacak kadar konut, Yapı Kredi desteğiyle yeni sahipleriyle buluştu. 180 bin civarında kişi ev sahibi oldu.

2014 yılında da avantajlı faiz oranlarıyla müşterilerine konut kredisi kullandırmayı sürdürdüklerini belirten Yapı Kredi Kişisel Bankacılık Pazarlama ve Konut Finansmanı Direktörü İsmet Erdem, “2013 yılında en çok ilgi gören ürünlerimizden biri mevcut evin satılmasını beklemeden ev alınabilmesini sağlayan ‘Ev Değiştiren Mortgage’ oldu. Müşterilerimizin arkadaşları, akrabaları veya eşleriyle ortak alarak, konut kredisini de ortak ödemelerini sağlayan ‘Ev Beraber Mortgage’ da en çok ilgi gören ürünlerimizden biriydi. ‘Kelepir Mortgage’ kampanyamız kapsamında ise müşterilerimiz aşağı çektiğimiz faiz oranlarımızdan faydalandılar. 2013 yılında tam 45 bin evi yeni sahipleriyle buluşturduk. 2014 yılında da çözüm odaklı yaklaşımımız ve müşteri odaklı bankacılık anlayışımızla, müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve taleplerine yönelik sunacağımız kredi ürünlerimizle hayallerindeki evlere kavuşmalarına aracı olmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

(Kaynak:haberdesondurum.com)

Previous 2014 yılında Türkiye'deki AVM sayısı 368'e çıkacak
Sonraki Emsal Karar: 'Kirada İki Haklı İhtar Tahliyeyi Gerektirir'

Diğer Yazılar

Güncel Haberler 0 Yorum

Mimar Akoğlu’ndan Modern Konsept

İzmir’in mimari yapılarıyla son yılların en iddalı firmalarından Kavukların inşaa ettiği Bayraklı Towers

Güncel Haberler 0 Yorum

Ülkeden büyük “gigakentler” çağı başlıyor

Dünya sigorta devi Allianz’ın Mega Şehirler raporuna göre, 2030’a kadar nüfusu 10 milyonun üzerinde 40 şehir daha ortaya çıkacak. Bunun yanı sıra Şangay gibi mega kentler daha da büyüyerek Almanya’nın

Güncel Haberler 0 Yorum

Dünyanın en yüksek tren kulesi yapılıyor

ABD’NİN Florida eyaletinde bulunan Walt Disney eğlence parkına komşu olacak bir tren kulesi, yeni bir korku ve heyecan dalgası yaratacak.

Güncel Haberler 0 Yorum

Apartman aidatı hakkında merak edilenler

APARTMAN AİDATI NELERİ KAPSAR?

Güncel Haberler 0 Yorum

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Vahdettin Köşkü eleştirilerine yanıt

Cumhurbaşkanı Erdoğan Topkapı Sarayı’ndaki açılış töreninde, Vahdettin Köşkü ile ilgili eleştirilere yanıt verdi.

Güncel Haberler 0 Yorum

Akıllı havaalanının özünü müşteri ihtiyaçları oluşturuyor

Artan havayolu trafiği ile birlikte seyahatlerde müşterilerin havaalanı deneyimlerini zenginleştirmek için yakın gelecekte çoğu havayolu ve havaalanı teknoloji temelli çözümlere yatırım yapacak.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.