YAPI FUARI – TURKEYBUILD İSTANBUL yarın açılıyor

YAPI FUARI – TURKEYBUILD İSTANBUL yarın açılıyor

YEM Fuarcılık tarafından düzenlenen 38 yıldır yapı sektörünün uluslararası zirvesi olan YAPI FUARI –TURKEYBUILD İSTANBUL 21 Nisan 2015, Salı, Saat 11.00’de Tüyap – Büyükçekmece’de açılıyor…
Kazakistan Cumhuriyeti Ankara Büyükelçisi Prof. Dr. Canseyit Tüymebayev,Kazakistan Müteahhitler Birliği Başkan Yardımcısı Omari Kharbediya , konuk ülkelerin devlet temsilcileri ve ticari heyet başkanları ile yapı sektörü liderlerinin katılımıyla gerçekleşecek olan “38. Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul”un açılışını ve Türk yapı sektörünün en iyi ürününün ödüllendirildiği Altın Çekül “Yapı Ürün Ödülü” töreni’de gerçekleşecek.

Tarih : 21 Nisan 2015, Salı
Yer : Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi – Büyükçekmece, İstanbul /Batı 1 Girişi
Saat : 11.00 – 11.25 Açılış Konuşmaları
11.25 – 11.35 Altın Çekül “Yapı Ürün Ödülü 2015” Ödül Töreni
11.40 Kurdela Kesimi
11.40 – 12.30 Protokol Fuar Alanı Ziyareti

Previous Hayat Tepe Suites’te satışlar yüzde 60’ı buldu
Sonraki İzmir-Manisa tüneli hangi aşamada?

Diğer Yazılar

Etkinlikler

AYD 2.Dönem eğitimleri Gaziantep’te başladı

AVM Sektörüne sorumlu liderlik yapmak ve sektörün sağlıklı gelişimine katkıda bulunmak amacıyla kurulan AYD, misyonu kapsamında 2015-2016 döneminde çeşitli eğitim, seminer ve konferanslarını hayata geçirmeye devam ediyor.

Etkinlikler 0 Yorum

Kentsel Planlama Mimarlık Tasarım Kongresi

Kentsel dönüşüm masaya yatırılacak. Wellborn Luxury Hotel, Kocaeli Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi tarafından 8-11 Mayıs tarihlerinde organize edilen ‘1. Uluslararası Kentsel Planlama-Mimarlık-Tasarım Kongresi”ne ev sahipliği yapacak.

Etkinlikler 0 Yorum

İSMOB 2015, CNR EXPO’da kapılarını açtı

Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği’nin düzenlendiği (MOSDER) 27 Ocak – 1 Şubat tarihleri arasında devam edecek olan İstanbul Mobilya Fuarı (İSMOB) İstanbul Fuar Merkezi-CNR Expo’da mobilya severlere bugün kapılarını açtı.

Etkinlikler 0 Yorum

10.Çağrı Merkezi Konferansı Ve Fuarı

Sektörü ileri taşıyacak yeni işbirliklerine hız vermek üzere yurtiçi ve yurtdışından çağrı merkezlerini, tedarikçileri ve yatırımcıları aynı platformda buluşturan Türkiye Çağrı Merkezi Fuarı, 13 -14 Ekim tarihlerinde onuncu kez kapılarını

Etkinlikler

MOSDER tasarım yarışmasına rekor katılım

Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği (MOSDER),mobilya sektörünün nabzını tutan ve bu yıl 11.’sini düzenlediği Ulusal Ev Mobilyaları Tasarım Yarışması’na geçen yıllara göre rekor başvuru yapıldı.

Etkinlikler

Gayrimenkul dünyası GREET Vienna’da buluşacak

GREET açılımı, “Global Real Estate & Economy Talks” (Global Gayrimenkul ve Ekonomi Görüşmeleri) anlamına geliyor.