YAPI FUARI – TURKEYBUILD İSTANBUL yarın açılıyor

YAPI FUARI – TURKEYBUILD İSTANBUL yarın açılıyor

YEM Fuarcılık tarafından düzenlenen 38 yıldır yapı sektörünün uluslararası zirvesi olan YAPI FUARI –TURKEYBUILD İSTANBUL 21 Nisan 2015, Salı, Saat 11.00’de Tüyap – Büyükçekmece’de açılıyor…
Kazakistan Cumhuriyeti Ankara Büyükelçisi Prof. Dr. Canseyit Tüymebayev,Kazakistan Müteahhitler Birliği Başkan Yardımcısı Omari Kharbediya , konuk ülkelerin devlet temsilcileri ve ticari heyet başkanları ile yapı sektörü liderlerinin katılımıyla gerçekleşecek olan “38. Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul”un açılışını ve Türk yapı sektörünün en iyi ürününün ödüllendirildiği Altın Çekül “Yapı Ürün Ödülü” töreni’de gerçekleşecek.

Tarih : 21 Nisan 2015, Salı
Yer : Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi – Büyükçekmece, İstanbul /Batı 1 Girişi
Saat : 11.00 – 11.25 Açılış Konuşmaları
11.25 – 11.35 Altın Çekül “Yapı Ürün Ödülü 2015” Ödül Töreni
11.40 Kurdela Kesimi
11.40 – 12.30 Protokol Fuar Alanı Ziyareti

Previous Hayat Tepe Suites’te satışlar yüzde 60’ı buldu
Sonraki İzmir-Manisa tüneli hangi aşamada?

Diğer Yazılar

Etkinlikler 0 Yorum

ARKIMEET 19-20 Kasım 2014 Tarihlerinde Düzenleniyor

Arkitera Mimarlık Merkezi’nin mimarlık alanında her yıl düzenlediği en büyük etkinlik olan ARKIMEET bu sene, VitrA öncü sponsorluğunda 19-20 Kasım 2014 tarihlerinde İstanbul’da, Four Seasons Bosphorus’ta “Ya Sonra?” temasıyla yapılacak.

Etkinlikler 0 Yorum

GYODER Akademi turizm yatırımlarına yön verecek

“Türkiye’nin Gayrimenkul Platformu” GYODER, oluşturduğu GYODER Akademi, bünyesinde, Bilgi Eğitim ile yaptığı işbirliği ile turizm yatırımlarına yön verecek.

Etkinlikler

Turkiye ulusal alçı yarışması 2015 başladı

Uluslararası yapı malzemeleri ve inşaat uygulamaları alanında prestijli ödül olarak takip edilen ve 20 yıldır düzenlenen Saint-Gobain Gypsum Trophy’de artık Türkiye de var.

Etkinlikler

MOSDER Kayseri mobilya fuarını ziyaret etti

Türkiye mobilya sektörünün yüzde 70’ini temsil eden Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği (MOSDER), bu yıl beşincisi düzenlenen Kayseri Mobilya Fuarı’nı ziyaret ederek, Türkiye’nin önemli mobilya şehirlerinden biri olan Kayseri’nin mobilyacılarıyla bir

Etkinlikler 0 Yorum

3. Uluslararası İç Mimarlık Konferansı Türkiye’de düzenleniyor

Üç yılda bir düzenlenen Uluslararası İç Mimarlık Konferansları’nın üçüncüsü bu yıl Peli Parke’nin altın sponsorluğunda 27-28 Kasım tarihlerinde Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi’nde düzenlenecek.

Etkinlikler 0 Yorum

7.Uluslararası Mobilya Endüstrisi, İç Tasarım Aksesuar ve Ekipmanları Fuarı

9-22 Mart 2015’te 7. kez düzenlenecek Uluslararası Mobilya Endüstrisi, İç Tasarım Aksesuar ve Ekipmanları Fuarı ZOW; mobilya sektörüne yeni bir soluk kazandırmaya hazırlanıyor.