Yalova Gayrimenkul Fuarı büyük talep gördü

Yalova Gayrimenkul Fuarı büyük talep gördü

Yalova’nın projelerinin uluslararası alanda tanıtıldığı, farklı ülkelerden bireysel alıcı, yatırımcı ve acentelerini bir araya getiren “Yalova Gayrimenkul Fuarı ve Arap-Türk Zirvesi”, 14-16 Ağustos 2015 tarihleri arasında Yalova’da gerçekleştirildi.
Fuarda, sahip olduğu kalite ve deneyimiyle Yalova’ya yeni bir yaşam biçimi getiren Beyttürk İnşaat’ın projeleri Körfez Ülkeleri’nden yoğun talep gördü. Fuara ev sahibi olarak katılan Beyttürk İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muhammet Uğurcan Barman, “Beyttürk İnşaat olarak Körfez yatırımcısını hedefliyoruz. Bu fuardan da görüldüğü üzere Arap yatırımcısının Türkiye’ye güveni tam. Körfez yatırımcısı Türkiye’de  ev sahibi olmayı istiyor.”

Türkiye ile Arap coğrafyası ve dünya gayrimenkul sektöründeki risk ve fırsatların gündeme getirildiği zirvede, Beyttürk İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muhammet Uğurcan Barman konuşma yaptı.  Körfez yatırımcılarının Türkiye’de konut sahip olmayı istediklerini belirten Beyttürk İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muhammet Uğurcan Barman, “ Yalova’da körfez ülkelerinden yüksek talep gören projelerimiz mevcut. Bu Fuarda satış odaklı çalışmalar değil tanıtım çalışmaları yaptık. Burada uluslararası birçok yatırımcı ile bir araya gelme fırsatımız oldu. Yalova ile birlikte dolayısıyla ülkemizin tanıtımını yapmış oluyoruz. Beyttürk olarak Körfez ülkelerinin önde gelen firmalarından çok sayıda ortaklık teklifi aldık.” dedi.

Fuarda ayrıca Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman ve Yalova Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tahsin Becan, beraberlerindeki heyet ile birlikte, Beyttürk standını ziyaret ederek, Yönetim Kurulu Başkanı Muhammet Uğurcan Barman’dan projeler hakkında bilgi aldı.

Previous Gayrimenkul yatırımlarında vergi avantajı dönemi başladı
Sonraki Larus Loft konut projesi

Diğer Yazılar

Etkinlikler 0 Yorum

Gayrimenkulde Miras Anayasası masaya yatırılacak

Genç Yönetici ve İş Adamları Derneği’nin (GYİAD), EY Türkiye işbirliği ile düzenlediği Aile Varlıkları Yönetimi Konferansı 17 Aralık Perşembe günü gerçekleşecek.

Etkinlikler 0 Yorum

8.Uluslararası Belediye ve Çevre Fuarı

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlenen “8.Uluslararası Belediye ve Çevre Fuarı”nın açılışını yaptı.

Etkinlikler 0 Yorum

Ankara’da Türkiye buluşması

Elektrik, elektronik ve otomasyon alanında dünya devi olan ve iki yıldır Türkiye pazarında kendi yapılanmasıyla faaliyet gösteren Mitsubishi Electric, başkent Ankara’da düzenlediği Türkiye buluşmasında kamu, özel sektör temsilcileri ve taahhüt

Etkinlikler 0 Yorum

İMSAD,Ekonomi Toplantıları’nın Üçüncüsü Gerçekleştirildi

Türkiye İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği’nin (Türkiye İMSAD) yılda dört kez düzenlediği ‘Ekonomi Toplantıları’nın üçüncüsünde ‘Siyaset ve Ekonomi Nereye Gidiyor?’ konusu gündeme taşındı.

Etkinlikler

Yeşil Binalar ve Ötesi Konferansı 5 Haziran’da düzenlenecek

Mimarlık ve yapı sektörünün profesyonelleri tüm dünyada Çevre Günü olarak kutlanan 5 Haziran 2015 tarihinde, sürdürülebilir mimari ve kentsel tasarımı konuşmak üzere “Yeşil Binalar ve Ötesi Konferansı”nda bir araya gelecek.

Etkinlikler 0 Yorum

Yaktaş 20. Yıl Mimar Buluşmaları

Fransızlar Türkiye’de zemini sağlam buldu, ileri teknoloji gerektiren üretim için Türkiye’yi seçti.