Yalova Gayrimenkul Fuarı büyük talep gördü

Yalova Gayrimenkul Fuarı büyük talep gördü

Yalova’nın projelerinin uluslararası alanda tanıtıldığı, farklı ülkelerden bireysel alıcı, yatırımcı ve acentelerini bir araya getiren “Yalova Gayrimenkul Fuarı ve Arap-Türk Zirvesi”, 14-16 Ağustos 2015 tarihleri arasında Yalova’da gerçekleştirildi.
Fuarda, sahip olduğu kalite ve deneyimiyle Yalova’ya yeni bir yaşam biçimi getiren Beyttürk İnşaat’ın projeleri Körfez Ülkeleri’nden yoğun talep gördü. Fuara ev sahibi olarak katılan Beyttürk İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muhammet Uğurcan Barman, “Beyttürk İnşaat olarak Körfez yatırımcısını hedefliyoruz. Bu fuardan da görüldüğü üzere Arap yatırımcısının Türkiye’ye güveni tam. Körfez yatırımcısı Türkiye’de  ev sahibi olmayı istiyor.”

Türkiye ile Arap coğrafyası ve dünya gayrimenkul sektöründeki risk ve fırsatların gündeme getirildiği zirvede, Beyttürk İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muhammet Uğurcan Barman konuşma yaptı.  Körfez yatırımcılarının Türkiye’de konut sahip olmayı istediklerini belirten Beyttürk İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muhammet Uğurcan Barman, “ Yalova’da körfez ülkelerinden yüksek talep gören projelerimiz mevcut. Bu Fuarda satış odaklı çalışmalar değil tanıtım çalışmaları yaptık. Burada uluslararası birçok yatırımcı ile bir araya gelme fırsatımız oldu. Yalova ile birlikte dolayısıyla ülkemizin tanıtımını yapmış oluyoruz. Beyttürk olarak Körfez ülkelerinin önde gelen firmalarından çok sayıda ortaklık teklifi aldık.” dedi.

Fuarda ayrıca Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman ve Yalova Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tahsin Becan, beraberlerindeki heyet ile birlikte, Beyttürk standını ziyaret ederek, Yönetim Kurulu Başkanı Muhammet Uğurcan Barman’dan projeler hakkında bilgi aldı.

Previous Gayrimenkul yatırımlarında vergi avantajı dönemi başladı
Sonraki Larus Loft konut projesi

Diğer Yazılar

Etkinlikler

KONUT GURMELERİ EYLÜL’DE BULUŞUYOR

Uptown İncek Konutları’nda  sağlanan ayrıcalıklar ve farklı tasarımlar  ile ev sahiplerinin keyifle vakit geçirmelerine çok az kaldı. Uptown İncek’te Eylül ayında hayat başlıyor.

Etkinlikler 0 Yorum

Konut satış uzmanlığı eğitimi başlıyor

Türkiye İstatistik Kurumu verilerine göre yılda ortalama 500 bin konuta ihtiyaç duyulan Türkiye’de, nitelikli konut satış uzmanı ihtiyacı da günden güne artıyor.

Etkinlikler 0 Yorum

MAPIC 2014 Fuarı

2006 yılından bu yana Alkaş’ın Türkiye temsilciliğini yürüttüğü, Fransa’nın Cannes şehrinde düzenlenen dünyanın en büyük uluslararası perakende ve gayrimenkul fuarı MAPIC için hazırlıklar başladı.

Etkinlikler 0 Yorum

GYODER Akademi turizm yatırımlarına yön verecek

“Türkiye’nin Gayrimenkul Platformu” GYODER, oluşturduğu GYODER Akademi, bünyesinde, Bilgi Eğitim ile yaptığı işbirliği ile turizm yatırımlarına yön verecek.

Etkinlikler 0 Yorum

ANKOMAK Fuarı Mayıs’ta Açılıyor

İş makinaları, yapı elemanları, inşaat teknolojileri ve tüm inşaat sektörünün gündemini belirleyen ANKOMAK Fuarı, ziyaretçiyle buluşuyor.

Etkinlikler 0 Yorum

7.Uluslararası Mobilya Endüstrisi, İç Tasarım Aksesuar ve Ekipmanları Fuarı

9-22 Mart 2015’te 7. kez düzenlenecek Uluslararası Mobilya Endüstrisi, İç Tasarım Aksesuar ve Ekipmanları Fuarı ZOW; mobilya sektörüne yeni bir soluk kazandırmaya hazırlanıyor.