Yalçınlar Group Batı Mahal müstakil yaşam alanı

Yalçınlar Group Batı Mahal müstakil yaşam alanı

1990’ lı yılların ortalarında Alarko tarafından keşfedilen “ Alkent “  projeleri ile İstanbul’ un ilgisini çeken Büyükçekmece Göl Vadisi;  günümüzün “ parlayan yıldızı “.Özellikle 1999 depremi ile “ Bakırköy’den Yeşilköy’ e “ sahil aksının yoğun yerleşim talebini çeken Büyükçekme Göl Vadisi “ kısıtlı arazi yapısı ile “ İstanbul Avrupa yakasının en gözde müstakil yaşam alanı.

Yalçınlar Group Pazarlama ve satış Koordinatörü Bilge Özdemir, Yalçınlar Group olarak ayni bölgede 2. Sini gerçekleştirdikleri Batı Mahal  “ikikat’ ta villa “ konsepti ile villa trendinde devrim yaratıklarını belirtiyor.

Bir villa’da çocuğundan; yardımcısına, ebeveyininden; misafirine, salonundan; mutfağına, yardımcısından; araçına kadar herşeyin düşünüldü, yaşama/yerleşim döndüsü içinde önce oda m2 ‘ lerinin büyüklük ve fonksiyonların dizayn edildiğini sonuç olarak “ mükemmel, kullanılabilir ve kullanışlı “  bir villa projesi sunduklarını belirtiyor.

330 m2 – 355 m2 Net kullanılabilir alanlara sahip Batı Mahal’de “ DOĞRU ÜRÜNÜ – DOĞRU FİYATLA; MÜKEMMEL  TESLİM KOŞULU “ ile buluşturan Yalçınlar Group Büyükçekme Göl Vadisi’ nde   840.000-$ +KDV’den başlayan kaçırılmayacak fiyatlar sunuyor…

İstanbul Avrupa yakasında; Bakırköy’den Yeşilköy’e, Halkalı-Başakşehir-Bahçeşehir akslarından ve bölgesel villa yerleşkelerinden yoğun talep aldıkları belirten Bilge Özdemir müstakil yaşam tercihinde “ şimdi moda’ nın Batı Mahal “ olduğunu belirtiyor.

Ayrıntılı bilgi için: www.batimahal.com

Previous Vadistanbul, MIPIM Fuarı'nda yerini alıyor
Sonraki TANAP'ta gözetim hizmetini TSE verecek

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

KAĞITHANE 7000 Projesi

Genyap tarafından İstanbul Kağıthane’nin merkezinde inşa edilen Kağıthane 7000 projesinde daireler 380 bin TL’ den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Bavulu Kap Gel Dedi Yüzde 55’ini Sattı

Kılıçoğlu Group’un çatısı altındaki Senatör Gayrimenkul’ün imzasını taşıyan Panorama Life, yatırımcısına kazandırmaya devam ediyor.

Firma Haberleri

Realty Port İstanbul, Ortadoğu’dan gelen konuklarını ağırlayacak

RealtyPort İstanbul 25- 26 Nisan tarihleri arasında Arap – Türk Gayrimenkul Zirvesi’ nde iddialı projeleri ile görücüye çıkaracak.

Konut / Residence 0 Yorum

Kaşmir Göl Evleri

Göksu Park’la bütünleşik bir yapıda inşa edilen Kaşmir Göl Evleri’nde maviye daha yakın olmak için dilerseniz iskeleye gidebilir, dilerseniz su bisikleti ile göl üzerinde eğlenceli saatler geçirebilirsiniz.

Firma Haberleri 0 Yorum

Allure Tower’ın Yüzde 40’ı 2 Ayda Satıldı

Avcılar E-5 üzerinde, Doruk GYO Şehircilik tarafından inşa edilen Allure Tovver, kullanıcılar kadar yatırımcılardan da ilgi gördü.

Firma Haberleri 0 Yorum

Yabancı Alıcılara 21 Milyonluk Satış

Nissa inşaat, Birleşik Arap Emirlikleri’nden gelen yatırımcıya 12 milyon TL, ABD’li bir yatırımcıya ise 9 milyon TL’lik satış yaptı.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.