Wome Deluxe Otel Antalya Temmuz’da açılacak

Wome Deluxe Otel Antalya Temmuz’da açılacak

İnşaat ve enerji sektörlerindeki yatırımlarıyla tanınan Ortadoğu Grup, bundan sonra turizmde de büyüyecek. Firma otelcilik sektöründeki ikinci yatırımı Wome Deluxe Oteli Temmuz’da Antalya’da açacak. 120 bin metrekare alan üzerine inşa edilen 5 yıldızlı otel, alternatif turizm de denilen ‘helal turizm’ konsepüne uygun olacak. 15 yıl önce İzmit’te açtığı Özgür Otel’le turizme adım atmış olan Ortadoğu Grup’un Antalya’daki yatırımının bahçesinde, M.Ö. 2000 yılından kalma bir de zeytinyağı fabrikası bulunuyor.

Hafriyat sırasmda ortaya çıkan ve koruma altına alman fabrika da Türk turizmine kazandınldı. 5 yıldızlı Wome Deluxe Otel’in her şey dâhil konseptinde hizmet vereceğini söyleyen Ortadoğu Grup İcra Kurulu Başkam Mehmet Gür, tesisin alkolsüz konseptte hizmet vereceğini söyledi. Gür, “Otelde 10 tane açık-kapalı havuz ve 7 bin metrekare spa alanı olacak. Her türlü toplantı, düğün ve kongre turizmine uygun olacak otelimiz, Alanya Avsallar’da İncekum Tabiat Parkı’nın içinde inşa edildi. Tesis, Avsallar’a 3 dakika, Alanya’ya 25 dakika uzaklıkta” dedi.(Hürriyet)

Previous Çeşme, çarşı merkezi yayalaşıyor
Sonraki President Plaza DP Güzey Mimarlık imzası taşıyor

Diğer Yazılar

Otel 0 Yorum

Mandarin Oriental Bodrum’a 2 ödül

Akdeniz’in en lüks resort projesi Mandarin Oriental Bodrum, dünyanın en prestijli otelcilik ödüllerinden European Hotel Design Awards’da iki ayrı kategoride ödüle layık görüldü.

Otel

Bu otelde 10 Bin oda yer alacak

Dünyanın en büyük oteli Mekke’de yükseliyor

Otel

Hilton Batum’da ilk otelini açıyor

Hilton Worldwide’ın Üst Sınıf Markası, Karadeniz’in Kıyı Şehri Batum’da İlk Otelini Açıyor

Otel

Araplar Giresun’da 5 yıldızlı otel yapacak

Giresun İl Özel İdaresi tarafından kaba inşaatı tamamlanan bina ve 15 dönüm araziye, beş yıldızlı otel yapımı için Arap yatırımcılar talip oldu.

Otel

Yalova’daki devre mülkler Arapların gözdesi oldu

Karaderili Şirketler Grubu’nun Yalova’da 3 etap olarak inşa ettiği ‘Yalova Thermal Palace Projesinin tamamlanan ilk etabı,  Arapların gözdesi oldu ve satış rekoru kırdı.

Otel

Sunis Otelleri İzmir’e Taçmahal’i getiriyor

Antalya’da dört ve beş yıldızlı 5 otel sahibi Sunis Otelleri, 200 milyon euroluk yatırımla İzmir’de 5 yıldızlı 4 oteli önümüzdeki 5 yılda tamamlayacak.