Wome Deluxe Otel Antalya Temmuz’da açılacak

Wome Deluxe Otel Antalya Temmuz’da açılacak

İnşaat ve enerji sektörlerindeki yatırımlarıyla tanınan Ortadoğu Grup, bundan sonra turizmde de büyüyecek. Firma otelcilik sektöründeki ikinci yatırımı Wome Deluxe Oteli Temmuz’da Antalya’da açacak. 120 bin metrekare alan üzerine inşa edilen 5 yıldızlı otel, alternatif turizm de denilen ‘helal turizm’ konsepüne uygun olacak. 15 yıl önce İzmit’te açtığı Özgür Otel’le turizme adım atmış olan Ortadoğu Grup’un Antalya’daki yatırımının bahçesinde, M.Ö. 2000 yılından kalma bir de zeytinyağı fabrikası bulunuyor.

Hafriyat sırasmda ortaya çıkan ve koruma altına alman fabrika da Türk turizmine kazandınldı. 5 yıldızlı Wome Deluxe Otel’in her şey dâhil konseptinde hizmet vereceğini söyleyen Ortadoğu Grup İcra Kurulu Başkam Mehmet Gür, tesisin alkolsüz konseptte hizmet vereceğini söyledi. Gür, “Otelde 10 tane açık-kapalı havuz ve 7 bin metrekare spa alanı olacak. Her türlü toplantı, düğün ve kongre turizmine uygun olacak otelimiz, Alanya Avsallar’da İncekum Tabiat Parkı’nın içinde inşa edildi. Tesis, Avsallar’a 3 dakika, Alanya’ya 25 dakika uzaklıkta” dedi.(Hürriyet)

Previous Çeşme, çarşı merkezi yayalaşıyor
Sonraki President Plaza DP Güzey Mimarlık imzası taşıyor

Diğer Yazılar

Otel 0 Yorum

Relux Gayrimenkul Bodrum ve İstanbul’da otel yapacak

Gayrimenkul sektöründe 25 yılı geride bırakan Altunbüken Holding, yeni markası Relux Gayrimenkul adı altında lüks ofis ve rezidans projeleri geliştirecek

Otel 0 Yorum

Narven Termal Sağlık Kasabası Ocak 2016’da açılıyor

450 bin metrekare alanı ile Türkiye’nin ilk termal sağlık kasabası Bolu’da turizmi hareketlendirecek

Otel

Elite Hotel Darıca iş ve tatilin yeni adresi

Ülkemizde inşaat sektörünün önde gelen firmalarından Terzioğlu İnşaat tarafından Darıca sahilinde kurulan Elite Hotel Darıca, misafirlerini ağırlamaya başladı.

Otel 0 Yorum

Öztürk Grup Regnum’u otel markası yapacak

Turizmden de bir Opet çıkaracak Opet’in kurucusu Öztürk Grubu, turizmde büyüyor.

Otel 0 Yorum

İstanbul’a 1.3 Milyar Dolarlık yeni otel geliyor

Türkiye Otelciler Birliği’nin (TÜROB) aşırı otel arzına dikkat çektiği araştırma çarpıcı sonuçlar ortaya koydu.

Otel 0 Yorum

Mandarin Oriental Bodrum’a 2 ödül

Akdeniz’in en lüks resort projesi Mandarin Oriental Bodrum, dünyanın en prestijli otelcilik ödüllerinden European Hotel Design Awards’da iki ayrı kategoride ödüle layık görüldü.