Windowist Tower iş dünyasına hazır ofis

Windowist Tower iş dünyasına hazır ofis

Klasik ofis anlayışını değiştiren hazır ofis sistemi tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de yaygınlaşıyor.

Yeni girişimcilerden, Türkiye’de iş yapan yabancı şirketlere, ihracata yönelen KOBI’lerden sanal ofise ihtiyaç duyan kişilere kadar geniş bir yelpazeye hizmet veren hazır ofisler, özellikle mobilya, bilişim altyapısı, stopaj, personel ve bina giderleri gibi maliyetleri yüzde 50-70 varan oranlarda azalıyor.

Sadece bilgisayarların alınıp çalışmaya başlanılabilen hazır ofislerde iş ile ilgili özel bilgiler dışındaki her türlü ihtiyaç aynı çatı altında profesyonel ekipler tarafından sağlanıyor. Akdağ Turizm İnşaat ve Sanayi yatırımı olarak yapılan Windowist Tower, klasik ofis kiralaması için yatırım yapmak istemeyenler ile birlikte yeni iş kuran girişimrilere, ofisi İstanbul dışında ‘ bulunan yerli ve yabancı iş adamlarına hizmet sunuyor, istanbul Maslak’taki 26 katlı Windowist Tower’da bulunan ofisler yeşil bina Özelliği ile dikkat çekiyor.Hürriyet

Previous Yassıada Demokrasi ve Özgürlük Adaları’nın temeli atıldı
Sonraki Soyak Siesta Meydan AVM sosyal yaşam alanları ile açıldı

Diğer Yazılar

Ofis 0 Yorum

Besa Kule ticari komşuluğa ortam yaratacak

Ahilik geleneğinin bir parçası olan, günümüz iş adamlarının özlemle andığı “komşuluk kültürü” plazalardaki “ticari komşuluk” ile yeniden canlanıyor.

Ofis 0 Yorum

Ankara’da Regnum Sky Tower ile ofis tanımı değişiyor

“İş ve yaşam merkezi” kurgusuyla çalışma hayatını sosyal yaşamla birleştiren Regnum Sky Tower’ın lansmanı yapıldı

Ofis 0 Yorum

Trios 2023 Haziran 2017’de teslim edilecek

Pulsar İnşaat’ın İkitelli OSB içinde 320 milyon TL yatırımla hayata geçirdiği Trios 2023’ün yüzde 50’den fazlası 1.5 yıl içinde satıldı.

Ofis 0 Yorum

Moment Beştepe sosyal donatıları ile dikkat çekiyor

Türkiye’nin en tepesi Beştepe’de yükselen Moment Beştepe Ofis projesi, içerisinde bulundurduğu sosyal donatıları ile ofis kavramını değiştiriyor.

Ofis 0 Yorum

Maslak 1453 ofis bloğu yüzde 10 peşin ödeme ile satışta

Ağaoğlu Maslak 1453 projesinde ilk ofis bloku 0.99 faiz oranı yüzde 10 peşinat ve yüzde 18 KDV desteğiyle satışa sunuldu

Ofis 0 Yorum

Terra Çarşı ofis fiyatları

İstanbul Finans Merkezi’nin yanı başında yer alan Terra Çarşı İstanbul’un hızla yükselen ticari değeri.