Windowist Tower iş dünyasına hazır ofis

Windowist Tower iş dünyasına hazır ofis

Klasik ofis anlayışını değiştiren hazır ofis sistemi tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de yaygınlaşıyor.

Yeni girişimcilerden, Türkiye’de iş yapan yabancı şirketlere, ihracata yönelen KOBI’lerden sanal ofise ihtiyaç duyan kişilere kadar geniş bir yelpazeye hizmet veren hazır ofisler, özellikle mobilya, bilişim altyapısı, stopaj, personel ve bina giderleri gibi maliyetleri yüzde 50-70 varan oranlarda azalıyor.

Sadece bilgisayarların alınıp çalışmaya başlanılabilen hazır ofislerde iş ile ilgili özel bilgiler dışındaki her türlü ihtiyaç aynı çatı altında profesyonel ekipler tarafından sağlanıyor. Akdağ Turizm İnşaat ve Sanayi yatırımı olarak yapılan Windowist Tower, klasik ofis kiralaması için yatırım yapmak istemeyenler ile birlikte yeni iş kuran girişimrilere, ofisi İstanbul dışında ‘ bulunan yerli ve yabancı iş adamlarına hizmet sunuyor, istanbul Maslak’taki 26 katlı Windowist Tower’da bulunan ofisler yeşil bina Özelliği ile dikkat çekiyor.Hürriyet

Previous Yassıada Demokrasi ve Özgürlük Adaları’nın temeli atıldı
Sonraki Soyak Siesta Meydan AVM sosyal yaşam alanları ile açıldı

Diğer Yazılar

Ofis

Nurol Life projesinin teknik müteahhitliğini AE ARMA-ELEKTROPANÇ üstlendi

İstanbul  Seyrantepe’de Nurol GYO tarafından hayata geçirilen Nurol Life  konut projesinin teknik müteahhitliğini AE ARMA-ELEKTROPANÇ üstlendi. Türkiye’nin en güçlü teknik müteahhitlik şirketi AE Arma-Elektropanç; inşaat dünyasında ses getiren projelerine bir

Ofis 0 Yorum

Balance Güneşli yeni nesil ofis projesi

Balance Gayrimenkul tarafından İstanbul Güneşli’de hayata geçirilen Balance Güneşli, Farklı ihtiyaçlara cevap veren, 40 metrekareden 1700 metrekareye kadar değişen büyüklükteki plaza ofis, cadde ofis, loft ofis ve stüdyo ofislenden oluşuyor.

Ofis 0 Yorum

Protokol Ankara konumu ile dikkat çekiyor

Ender İnşaat’ın Ankara’da hayata geçirdiği Protokol Ankara’da kiralamalar başladı.

Ofis 0 Yorum

Tolga Ergin, ofis alacak olan yatırımcılara tavsiyelerde bulundu

İş hayatındaki yoğunluk nedeniyle ofiste geçirilen zaman dilimi arttı.

Ofis 0 Yorum

Ayda 500 TL’ye Maslak’ta ofis

Son dönemde özellikle start-up’lar ve freelancer’ların sıklıkla tercih ettiği sanal ofisler, ayda ortalama 500 TL’ye kiralanabiliyor.

Ofis 0 Yorum

Besa Kule’nin her cephesinde bahar havası var

İklimlendirmede yaşanabilecek sıkıntılar özellikle yüzlerce kişinin çalıştığı iş merkezlerinde çalışma kalitesini düşürürken, Haziran’da teslim edilecek Besa Kule İş Merkezi ısıtma-soğutma çözümleriyle de dikkati çekiyor.