William Turner Ispartakule’de yeni konut projesi yatırımı gerçekleştirecek

William Turner Ispartakule’de yeni konut projesi yatırımı gerçekleştirecek

Kurulduğu 2005 yılından bugüne kadar hızlı bir büyüme gösteren William Turner, yatırımlarına tam gaz devam ediyor. Sektöründe yaptığı otel ve konut projeleri ile dikkat çeken şirket, yeni yatırımları için de gün sayıyor.

Yatırım ve proje firması olarak 2005 yılında kurulan William Turner, hızla yatırımlarını sürdürüyor.
Özellikle otel projelerine yoğunlaşan ve birçok otel projesini hayata geçiren William Turner, Çengelköy Park Evleri ile adım attığı konut alanında da oldukça iddialı. Konut sektöründeki en büyük yatırımı olan Çengelköy Park Evleri, İstanbul’un incisi Çengelköy’de hızla yükseliyor. Boğaza yüksekçe bir tepeden bakan Çengelköy Park Evleri, İstanbul’un tarihini, doğasını ve kültürünü yaşatan bir proje olarak dikkatleri üzerine çekiyor.

Yeni otel ve konut projeleri yolda
Her yıl hedeflerinin üzerinde büyüyen William Turner, sağlam ve emin adımlarla yoluna devam ediyor. Önümüzdeki günlerde yeni otel ve konut projelerine imza atmayı planlayan şirket, Sefaköy’de 8 dönümlük bir arsa üzerinde otel, Ispartakule’de ise 38 dönümlük bir alanda yeni bir konut projesi yatırımını gerçekleştirmek üzere fizibilite çalışmalarını sürdürüyor.

Sahip olduğu kendi arsası üzerinde yatırım yapan şirketin, uzun vadeli hedefleri arasında da yeni konut ve otel projeleri için arsa alımları yer alıyor. Bu yıl 120 milyon TL yatırım yapan William Turner, 2016 yılında da 200 milyon TL yatırım yapmayı planlıyor.

Previous Ankara su kesintisi 16 Eylül 2015
Sonraki Turizmde yeni trend termal

Diğer Yazılar

Anadolu Yakası

Kartal 101 Residence konut projesi

Kartal 101 Residence konut projesi Anadolu yakası Kartal’da Kırıklar İnşaat tarafından inşa ediliyor.

İstanbul

Çukurova Balkon’da lansmana özel indirim devam ediyor

Çukurova Gayrimenkul’ün Kartal’da “Balkon hayatın keyfidir” temasıyla her dairesi balkonlu tasarlanan deniz, adalar ve orman manzaralı yeni projesi Çukurova Balkon’da lansmana özel kampanya Kurban Bayramı’nda da devam ediyor.

İstanbul

MESA’dan istanbul’a yeni konut projeleri

MESA 46 yıllık tecrübesini Kartal’a taşıyor.

Anadolu Yakası

NND 100 Tower konut projesi

NND 100 Tower konut projesi Anadolu yakası Kartal’da Nanda Yapı tarafından inşa ediliyor.

Anadolu Yakası

Kartal 101 Residence’da ev fiyatları 250.000 TL’den başlıyor

Kartal 101 Residence  Kartal’da Kırıklar İnşaat tarafından inşa edilen yeni konut projesi.

Avrupa Yakası 0 Yorum

SeaPearl Ataköy, Bakü’de ilgi odağı oldu

Kuzu Grup’un Ataköy’de denize sıfır bir konumda inşa ettiği SeaPearl Ataköy projesi, Bakü Expo Center’da gerçekleşen RECEXPO Fuarı’nda tanıtıldı