Viaport Venezia Peşinatı Erteliyor

Viaport Venezia Peşinatı Erteliyor

VIA Properties & Gürsoy Yatırım Ortaklığı tarafından Gaziosmanpaşa’da inşa edilen Viaport Venezia projesinde peşin alanlara yüzde 8 indirim yapılıyor.

Düzenlenen kampanya kapsamında projedeki konutlardan almak isteyenler yüzde 5 peşinat ödedikleri takdirde, geri kalan yüzde 20’lik peşinat tutarını teslimde ödeme şansı yakalıyor. Daire fiyatından kalan miktar ise bir yıl ertelemeli olarak banka tarafından kredilendiriliyor. Projede 499 bin TL’den başlayan fiyatlarla satılan 2+1 dairelerin yoğun ilgi gördüğü belirtiliyor.(Akşam)

Previous Spradon Vadi'de Artık Yaşam Zamanı
Sonraki RE/MAX ABD'den 3 Dünya Birinciliği İle Döndü

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

Kelebek Mobilya’dan hediye çeki fırsatı

Türkiye’nin köklü markası Kelebek Mobilya, Nisan ve Mayıs ayları boyunca 9.900 TL ve üzeri alışverişlerde 1.200 TL hediye çeki vererek, müşterilerine çok özel fırsatlar sunuyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Seramiksan, İtalya’da 53 Ülkeye Teknolojisini Anlattı

Dünyanın en büyük seramik fuarı Cersaie 22 Eylül’de İtalya’nın Bologna kentinde başladı.

Firma Haberleri 0 Yorum

İstanbul Elmas Merkezi Oluyor

BIST, Dünya Elmas Federasyonu ile anlaşma imzaladı. İstanbul’da değerli taşları sertifikalandıran “gemoloji enstitüsü” kurulacak.

Firma Haberleri 0 Yorum

Ankara’da yastık altı altınlar konuta yöneldi

Geçtiğimiz yılın son aylarında 89 lira seviyesindeki altının gram fiyatının yeni yılın ilk günlerinde 98 liraya kadar yükselmesini fırsat bilenler, altınlarını bozdurarak yatırım rotasını “güvenli liman” konuta çevirmeye başladı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Seramiksan’ın yeni serisi Golden

Seramik sektörünün yenilikçi ürünleriyle dikkat çeken markası Seramiksan, mermerin doğal görünümünü yansıtan, yeni serisi Golden ile heyecan verici mekanlar yaratmanıza yardımcı oluyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Besa Kule ne zaman teslim edilecek

7 bin 590 metrekare arsa üzerine 1 kule bloğu ve 1 yatay konumlu plaza olmak üzere 2 bloktan oluşan  Besa Kule projesinde toplam 104 ofis ve 25 mağaza yer alacak.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.