Viaport Marina’da yeni yıl kampanyası

Viaport Marina’da yeni yıl kampanyası

29 Mayıs’ta Via GYO tarafından Tuzla’da hayata geçirilen Viaport Marina, dünyanın tek 6 fonksiyonlu marinası olma özelliğini taşıyor.

Tuzla’nın enfes doğasının yeşiliyle, denizin maviliğinde birleşen Viaport Marina, 750 tekne kapasitesine sahip. Alışveriş adası, Türkiye’nin en hızlı roller coaster’ının ve 30 oyuncak ünitesinin bulunduğu tema parkı ve önümüzdeki günlerde hayata geçirilecek olan akvaryum, konferans salonunun yanı sıra Türkiye’nin ilk ve tek deniz oteli de Viaport Marina’da yılsonunda kapılarını açacak.

12+3 kampanyası büyük ilgi görüyor!

Açıldığı günden itibaren tekne sahipleri tarafından yoğun ilgi gören Viaport Marina’da açılış yılına özel yılsonu kampanyası da başladı. 2015 yılında hizmete açılan Viaport Marina, 31 Aralık gününe kadar yapılacak 12 ay bağlama sözleşmelerinde yüzde 20 indirim avantajı sunuyor. İndirime ek olarak ise misafirlerine ücretsiz 3 ay bağlama hizmeti hediye ediyor. 75 ton kapasiteli travel lift ile çekek sahasında ise, 1 Nisan 2016 tarihinde denize inmek şartıyla yapılan sözleşmelerde %50 indirim uygulanıyor. Kampanyanın başladığı tarihten beri büyük ilgiyle karşılaştıklarını kaydeden Viaport Marina Müdürü Mehmet Tunç, “Türkiye’nin en yeni marinasında, tekne sahiplerine en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Açılışımıza özel yılsonuna kadar düzenlediğimiz kampanyada yoğun ilgi ile karşılaştık” diye konuştu. Tuzla körfezinin amatör denizcilik için artık tercih edilen bir bölge olduğunu belirten Tunç, “Denizcilik sektörüne yeni bir soluk getirdik. Türkiye’ye korunaklı ve çevreci bir marina hediye ettik” diye konuştu.

Previous Gayrimenkulde pazar kurumsal şirketlerin eline geçti
Sonraki Kuleli Evleri Poyraz 1 projesi

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

Spradon Vadi’de Artık Yaşam Zamanı

KUZU Grup’un, Emlak Konut GYO ile birlikte hayata geçirdiği İstanbul Bahçeşehir’deki Spradon Vadi’de aileler evlerine yerleşmeye başladı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Başakşehir Kent Meydanı 15 Mart’ ta satışta

Türkiye’nin ilk planlı kent meydanı Emlak Konut GYO güvenci cesi ve Makro Akyapı Ortak  Girişimiyle hayata geçiyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

İhlas Bizimevler 6’da 160 Mağaza Satışta

Bizim Evler markalı altı projesiyle Ispartakule’nin en büyük yatırımcısı olarak öne çıkan İhlas Yapı, Bizim Evler 6 projesiyle hayata geçirdiği 160 cadde mağazasını satışa sundu.

Firma Haberleri 0 Yorum

Münih’teki Fuara Türk Firmaları Damga Vurdu

Dünyanın en büyük Katı Atık, Atık Su Arıtma ve Geri Dönüşüm Fuarı (İFAT) Almanya’nın Münih kentinde başladı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Dumankaya Mozaik Projesi

Dumankaya inşaat, Sancaktepe’de hayata geçireceği “Dumankaya Mozaik” ile konsept projelerine bir yenisini daha ekliyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Özen Kuzu’dan Sea Pearl Açıklaması

Bugün çeşitli yayın organlarında yer alan ‘Sea Pearl Ataköy projesine yürütmeyi durdurma kararı verildi’ başlıklı haberle ilgili Kuzu Grup Yönetim Kurulu Üyesi Özen Kuzu’nun açıklaması  şöyledir.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.