Viaport Marina’da yeni yıl kampanyası

Viaport Marina’da yeni yıl kampanyası

29 Mayıs’ta Via GYO tarafından Tuzla’da hayata geçirilen Viaport Marina, dünyanın tek 6 fonksiyonlu marinası olma özelliğini taşıyor.

Tuzla’nın enfes doğasının yeşiliyle, denizin maviliğinde birleşen Viaport Marina, 750 tekne kapasitesine sahip. Alışveriş adası, Türkiye’nin en hızlı roller coaster’ının ve 30 oyuncak ünitesinin bulunduğu tema parkı ve önümüzdeki günlerde hayata geçirilecek olan akvaryum, konferans salonunun yanı sıra Türkiye’nin ilk ve tek deniz oteli de Viaport Marina’da yılsonunda kapılarını açacak.

12+3 kampanyası büyük ilgi görüyor!

Açıldığı günden itibaren tekne sahipleri tarafından yoğun ilgi gören Viaport Marina’da açılış yılına özel yılsonu kampanyası da başladı. 2015 yılında hizmete açılan Viaport Marina, 31 Aralık gününe kadar yapılacak 12 ay bağlama sözleşmelerinde yüzde 20 indirim avantajı sunuyor. İndirime ek olarak ise misafirlerine ücretsiz 3 ay bağlama hizmeti hediye ediyor. 75 ton kapasiteli travel lift ile çekek sahasında ise, 1 Nisan 2016 tarihinde denize inmek şartıyla yapılan sözleşmelerde %50 indirim uygulanıyor. Kampanyanın başladığı tarihten beri büyük ilgiyle karşılaştıklarını kaydeden Viaport Marina Müdürü Mehmet Tunç, “Türkiye’nin en yeni marinasında, tekne sahiplerine en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Açılışımıza özel yılsonuna kadar düzenlediğimiz kampanyada yoğun ilgi ile karşılaştık” diye konuştu. Tuzla körfezinin amatör denizcilik için artık tercih edilen bir bölge olduğunu belirten Tunç, “Denizcilik sektörüne yeni bir soluk getirdik. Türkiye’ye korunaklı ve çevreci bir marina hediye ettik” diye konuştu.

Previous Gayrimenkulde pazar kurumsal şirketlerin eline geçti
Sonraki Kuleli Evleri Poyraz 1 projesi

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

Özlenen komşuluk Mebuskent’le geliyor

Kültürümüzde büyük yer tutmasına karşın günümüzde unutulmaya başlanan komşuluk ilişkileri markalı ve büyük ölçekli konut projelerinin inşa edilmesiyle yeniden önem kazandı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Göl Panorama Evleri

Be-Ma İnşaat’ın TOKİ ve Emlak Konut GYO güvencesiyle, Bahçeşehir’in karşısında konumlandırdığı Göl Panorama Evleri 9 Haziran Pazartesi günü lanse edilecek.

Firma Haberleri 0 Yorum

Ağaoğlu Körfez Yatırımcısını İstanbul’a Davet Ediyor

Cityscape Gayrimenkul Fuarı’na 375 metrekarelik bir stand ile katılan Ağaoğlu Şirketler Grubu ‘İstanbul’a Yatırım Yapın’ sloganıyla yatırımcıları İstanbul’a davet ediyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

TSKB Gayrimenkul Değerleme’de yeni atama

TSKB Gayrimenkul Değerleme’de Sertan Ünal, Teminat Değerleme Departmanından sorumlu Genel Müdür Yardımcısı oldu

Firma Haberleri 0 Yorum

Akfen 2016’Ya Kadar Dört Otel Daha Açacak

Son yatırımları dışında önemli bir fırsat çıkmadığı takdirde satın alma yapmayacaklarını söyleyen Güçsav,

Firma Haberleri 0 Yorum

Amplio’dan sosyal proje

Amplio Emlak Yatırım A.Ş., Haliç’te sosyal projelere imza atıyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.