Veb Tower İncek projesi

Veb Tower projesi Ankara İncek’te Asel İnşaat Vebtaş Mühendislik tarafından inşa ediliyor.

130 metre yükseklikte 37 katlı bir kule ve 2 katlı bir yapıdan oluşan Veb Tower projesi; tamamı güneydoğu cepheli ve 10. Kattan sonra göl manzaralı, 23.500 m2 inşaat alanına sahip, 93 adet farklı tip ve metrekarelerdeki üç tip 2+1 ile 3+1 , 4+1 ve kulenin en üst 4 katında yer alan tamamen kişiye özel Penthouse daire tiplerinden oluşan , her ayrıntının titizlikle düşünüldüğü bu özel ve muhteşem güzellikteki proje şehre yüksekten bakan zarif duruşuyla göz kamaştırıyor. Projenin eşsiz ve önü açık konumu sayesinde 10.kattan sonra mogan, 20. Kattan sonra ise mogan ve eymir göllerine bakan muhteşem manzarası size doyumsuz anlar yaşatmayı bekliyor.

Toplam alanın 3.811 m2 si peyzaja ayrılan projenin; modern dış cephesinden incek iklimine uygun geniş gömme balkonlarına, Mutfağından banyosuna, seramiklerinden parkesine kadar her detayı minimal tasarım anlayışıyla ve titizlikle tasarlanan Veb Tower İncek kusursuz tarzıyla yaşamınıza özellik, zerafet ve şıklık katıyor. Birinci sınıf malzemeler, Dünyaca ünlü markalar ve en son teknoloji ürünlerinin kullanıldığı iç dekorasyonda her şey daha konforlu bir yaşam için tasarlandı.

Proje; 4.000 metrekarelik kapalı otopark ve 93 adet depoyu kapsayacak şekilde inşa edildi. Veb Tower İncek akıllı bina teknolojisi ile Isınma ve elektrik giderlerini de ekonomik düzeyde tutuyor. Ülkemizin deprem riskini düşünerek statik projeleri Türkiye’deki yönetmeliklere ve deprem şartnamesine uygun olarak dizayn edildi.

Adres : İncek bulvarı ted koleji karşısı Taşpınar mah.2803.Sk NO:27/A-B İncek/ANKARA

www.vebtower.com

Previous İnşaatta belgesiz işçi çalıştırana ceza
Sonraki 2023 yılına kadar 1501 adet atıksu arıtma tesisi yapılacak

Diğer Yazılar

Ankara 0 Yorum

Next Level Çayyolu’nun yüzde 30’u altı ay içinde satıldı

Ankara’nın en özgün konut projesi Next Level Çayyolu’nda satışa sunulan konutların yüzde 30’u altı ay içinde satıldı.

Ankara 0 Yorum

Hemen teslim Ankara konut projeleri

Ankara’nın her bölgesinde Hemen teslim Ankara konut projeleri daire büyüklükleri ve fiyatları…

Ankara 0 Yorum

Çiğdem Mahallesi’nin ilk konut projesi çevreci olacak

Başkent Ankara’nın merkezinde olmasına karşın, sakin, huzurlu ve doğayla baş başa kalınabilecek en merkezi nokta konumundaki Çiğdem, yıllardır hak ettiği konforlu ve kaliteli yaşam standartlarına kavuşmak için gün sayıyor.

Avrupa Yakası

Sinpaş GYO İstanbul, Ankara ve Bursa projelerinde Babalar Günü kampanyası

Sinpaş GYO, Babalar Günü’nde tüm babalara ve sevdiklerine 15 bin TL hediye ve özel ödeme seçenekleri uyguluyor.

Ankara 0 Yorum

Mahall Ankara Projesi’nde Otel Ve Mağazalar Açık Artırma İle Satışa Sunuluyor

Ankara Eskişehir Yolu Üzerinde bulunan Mahall karma kullanım projesi kapsamında yer alan bir otel ve 42 adet mağaza 20.11.2014 tarihinde açık artırma yoluyla satışa sunuluyor.

Ankara 0 Yorum

West Town Ankara projesi

West Town projesi Ankara Eskişehir yolunda Çankaya Üniversitesi’nin yanında Ersom Ömür Kooperatifi tarafından hayata geçiriliyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.