Veb Tower İncek projesi

Veb Tower projesi Ankara İncek’te Asel İnşaat Vebtaş Mühendislik tarafından inşa ediliyor.

130 metre yükseklikte 37 katlı bir kule ve 2 katlı bir yapıdan oluşan Veb Tower projesi; tamamı güneydoğu cepheli ve 10. Kattan sonra göl manzaralı, 23.500 m2 inşaat alanına sahip, 93 adet farklı tip ve metrekarelerdeki üç tip 2+1 ile 3+1 , 4+1 ve kulenin en üst 4 katında yer alan tamamen kişiye özel Penthouse daire tiplerinden oluşan , her ayrıntının titizlikle düşünüldüğü bu özel ve muhteşem güzellikteki proje şehre yüksekten bakan zarif duruşuyla göz kamaştırıyor. Projenin eşsiz ve önü açık konumu sayesinde 10.kattan sonra mogan, 20. Kattan sonra ise mogan ve eymir göllerine bakan muhteşem manzarası size doyumsuz anlar yaşatmayı bekliyor.

Toplam alanın 3.811 m2 si peyzaja ayrılan projenin; modern dış cephesinden incek iklimine uygun geniş gömme balkonlarına, Mutfağından banyosuna, seramiklerinden parkesine kadar her detayı minimal tasarım anlayışıyla ve titizlikle tasarlanan Veb Tower İncek kusursuz tarzıyla yaşamınıza özellik, zerafet ve şıklık katıyor. Birinci sınıf malzemeler, Dünyaca ünlü markalar ve en son teknoloji ürünlerinin kullanıldığı iç dekorasyonda her şey daha konforlu bir yaşam için tasarlandı.

Proje; 4.000 metrekarelik kapalı otopark ve 93 adet depoyu kapsayacak şekilde inşa edildi. Veb Tower İncek akıllı bina teknolojisi ile Isınma ve elektrik giderlerini de ekonomik düzeyde tutuyor. Ülkemizin deprem riskini düşünerek statik projeleri Türkiye’deki yönetmeliklere ve deprem şartnamesine uygun olarak dizayn edildi.

Adres : İncek bulvarı ted koleji karşısı Taşpınar mah.2803.Sk NO:27/A-B İncek/ANKARA

www.vebtower.com

Previous İnşaatta belgesiz işçi çalıştırana ceza
Sonraki 2023 yılına kadar 1501 adet atıksu arıtma tesisi yapılacak

Diğer Yazılar

Ankara

Uptown İncek doğal yaşam ortamı sunuyor

Ankara’nın göl ve orman manzaralı konut projesi Uptown İncek güneşi kesintisiz izleme imkanı sunarken, yeşil alanları ile doğayı kucaklıyor.

Ankara 0 Yorum

Ametist Residences örnek daire görselleri

Ametist Residences Ankara Çayyolu’nda İCK Yapı tarafından inşa edildi.

Ankara 0 Yorum

Gökçebey Konutları projesi

Gökçebey Konutları MHM Yavuz Group tarafından Ankara Eskişehir Yolu üzerinde doğa ile baş başa bir ortamda yükselmektedir.

Ankara 0 Yorum

West Gate ödeme planı

West Gate Residence yatırımcıları bekliyor Ankara Eskisehir Yolu üzerinde konumlananan ve 3 adet ticari blok ile ulusal ve uluslararası lüks markaların yer alacağı AVM alanından oluşan West Gate Residence’da 1+0’dan

Ankara 0 Yorum

Uransan “aşk”ı Queen Park’la kutladı

Başkent Ankara’da kendi isimleriyle anılan “Urankent” semtinde hayata geçirdiği konut projeleriyle dikkati çeken Uransan, yeni projesi Queen Park’ı görücüye çıkardı.

Ankara 0 Yorum

İncek Green’de teslimler başladı

Sinpaş GYO’nun Ankara’da geliştirdiği İncek Dünyası’nın en yeni etabı İncek Green’de yaşam başlıyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.