Vav Yapı V75 Residence projesi

Vav Yapı V75 Residence projesi

Vav Yapı, V75 Residence projesiyle inşaat sektörüne yeni bir soluk getirmeyi hedefliyor.

Ali Şevval Grup Yönetim Kurulu Başkanı Bayram Ali Yılmaz, “V75 bizim amiral projemiz. Mimarisi, işçiliği ve detayları ile çok farklı olacak” dedi amiral projesi V75 Ali Şevval Grup bünyesinde yer alan ve inşaat sektörünün önemli firmalarından Vav Yapı, Şefikcan Caddesi üzerinde bulunan V75’in satış lansmanmı gerçekleştirdi. 2+1, 3+1 ve 4+1 olmak üzere 3 farklı seçenekte hazırlanan daireler katılımcıların beğenisine sunuldu.

V75 Residence’nin,bölgenin parlayan yıldızı olacağını belirten Ali Şevval Grup Yönetim Kurulu Başkanı Bayram Ali Yılmaz, “Vliska Evleri, Vav Yapı’nın referansıdır. V75 ise bizim amiral projemiz. Mimarisi, işçiliği ve detayları ile çok farklı olacak. Çocuklar için oyun alanı yetişkinler içinse futbol ve basketbol sahaları olacak. Dairelerimizin bir diğer özelliği ise akıllı ev sisteminin olması dedi.

‘Ezberleri bozacağız’

Vav Yapı Genel Müdürü Hasan Gürbüz ise, “V75 projemizin modern mimarisi ile ezberleri bozmayı hedefliyoruz. Hayatın yoğun bir tempoda yaşandığı günümüzde bu proje ile tüm müşterilerimizi kusursuz bir yaşama davet ediyoruz. V75 bugi’m 3.30 santimetre tavan yüksekliği ile Konya standartlarının üstünde yer alıyor.

Ayrıca konuklarımızın daha keyifli vakit geçirmeleri amacıyla fıtııess, sauna gibi sosyal donatılar da projemizde öne çıkan özelliklerden bir tanesi. Bazı dairelerimizde yer alan kat bahçeleri de doğayla iç içe olmayı seven misafirlerimizi düşünerek tasarlandı diye konuştu. Dairelerin 2017’niıı 6’ncı ayından önce teslim edileceği belirtildi. (Konya’nın Sesi)

www.vavyapi.com.tr

Previous Lal Değerleme MIPIM 2016’da yerini aldı
Sonraki Akkent'ten istediğin zaman istediğin kadar öde modeli

Diğer Yazılar

Konya

Seha Yapı Konya projeleri için kampanya başlattı

Geleceğin projelerini üreten Seha Yapı, farklı projesindeki konutlar için 10’dan fazla ödeme seçenegiyle herkesi ev sahibi yapıyor.

Konya 0 Yorum

Vav Yapı’nın hedefi lider marka olmak

Ali Şevval Boya ve VAV YAPI Yönetim Kurulu Başkanı Bayram Ali Yılmaz ve VAV YAPI Yönetim Kurulu Üyesi ve İnşaat Mühendisi Hasan Gürbüz, faaliyet gösterdikleri sektörleri, yürütmüş oldukları projeleri ve

Konya 0 Yorum

Ay-Yıldız 1 sitesinin temeli atıldı

Yaptığı projelerle ses getiren firmalarından olan Cansum inşaat Ay Yıldız isimli projenin temelini kazdı.

İstanbul

Fidem İnşaat konut projeleri

İnşaat sektöründe 27 yıldır faaliyet gösteren Fidem İnşaat, Konya Ilgın’da kuruldu.

Konya 0 Yorum

Temaşehir Konya Torkam İnşaat

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nın Anadolu’da başlattığı konut hamlesinin ilk durağı Konya oluyor.

Konya 0 Yorum

Seha Yapı Reyhan Konutları satışta

İttifak Holding’in inşaat sektöründe faaliyet gösteren iştiraki Seha Yapı, Konya’nın en gözde lokasyonlarından Beyşehir Çevre Yolunda inşa edeceği yeni projesi ‘Seha Reyhan Konutlarının satışına başladı.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.