Vav Yapı V75 Residence projesi

Vav Yapı V75 Residence projesi

Vav Yapı, V75 Residence projesiyle inşaat sektörüne yeni bir soluk getirmeyi hedefliyor.

Ali Şevval Grup Yönetim Kurulu Başkanı Bayram Ali Yılmaz, “V75 bizim amiral projemiz. Mimarisi, işçiliği ve detayları ile çok farklı olacak” dedi amiral projesi V75 Ali Şevval Grup bünyesinde yer alan ve inşaat sektörünün önemli firmalarından Vav Yapı, Şefikcan Caddesi üzerinde bulunan V75’in satış lansmanmı gerçekleştirdi. 2+1, 3+1 ve 4+1 olmak üzere 3 farklı seçenekte hazırlanan daireler katılımcıların beğenisine sunuldu.

V75 Residence’nin,bölgenin parlayan yıldızı olacağını belirten Ali Şevval Grup Yönetim Kurulu Başkanı Bayram Ali Yılmaz, “Vliska Evleri, Vav Yapı’nın referansıdır. V75 ise bizim amiral projemiz. Mimarisi, işçiliği ve detayları ile çok farklı olacak. Çocuklar için oyun alanı yetişkinler içinse futbol ve basketbol sahaları olacak. Dairelerimizin bir diğer özelliği ise akıllı ev sisteminin olması dedi.

‘Ezberleri bozacağız’

Vav Yapı Genel Müdürü Hasan Gürbüz ise, “V75 projemizin modern mimarisi ile ezberleri bozmayı hedefliyoruz. Hayatın yoğun bir tempoda yaşandığı günümüzde bu proje ile tüm müşterilerimizi kusursuz bir yaşama davet ediyoruz. V75 bugi’m 3.30 santimetre tavan yüksekliği ile Konya standartlarının üstünde yer alıyor.

Ayrıca konuklarımızın daha keyifli vakit geçirmeleri amacıyla fıtııess, sauna gibi sosyal donatılar da projemizde öne çıkan özelliklerden bir tanesi. Bazı dairelerimizde yer alan kat bahçeleri de doğayla iç içe olmayı seven misafirlerimizi düşünerek tasarlandı diye konuştu. Dairelerin 2017’niıı 6’ncı ayından önce teslim edileceği belirtildi. (Konya’nın Sesi)

www.vavyapi.com.tr

Previous Lal Değerleme MIPIM 2016’da yerini aldı
Sonraki Akkent'ten istediğin zaman istediğin kadar öde modeli

Diğer Yazılar

Ankara

Komyapı Ankara, Alanya, ve Konya’da yeni projelere başlayacak

Kombassan Holding’in inşaat sektöründe faaliyet gösteren şirketi Komyapı önemli projelere imza atarken, süresinden önce tamamladığı projeler ile de takdir toplamaya devam ediyor

Konya 0 Yorum

Vav Yapı’nın hedefi lider marka olmak

Ali Şevval Boya ve VAV YAPI Yönetim Kurulu Başkanı Bayram Ali Yılmaz ve VAV YAPI Yönetim Kurulu Üyesi ve İnşaat Mühendisi Hasan Gürbüz, faaliyet gösterdikleri sektörleri, yürütmüş oldukları projeleri ve

Konya

Yamaç Evler doğa ile iç içe yaşam alanları sunuyor

1995 yılından bugüne konut, iş merkezi ve ticari alanlarda gerçekleştirdiği projelerle adından söz ettiren Tat Yapı, Yamaç Evler projesini Konya’da hayata geçiriyor.

Konya 0 Yorum

Zermeram’ın temeli bugün atılıyor

Konya’nın bugüne kadar yapılmış en büyük su temalı karma konut projesi olan Zermeram’ın temeli, bugün Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan’ın katılımı ile atılıyor.

Konya

Meram’da 5 ayrı bölgede kentsel dönüşüm projesi başlıyor

Bir yıl içinde Meram nüfusunun yarısını kapsayan 50 milyon metrekarelik alanda imar planı revizyonu yaparak ilçe tarihindeki en büyük planlamayı gerçekleştiren Meram Belediye Başkanı Fatma Toru, 5 ayrı bölgeyi kapsayan

Konya 0 Yorum

Karatay Akçelebi Konutlarında ön kayıtlar alınıyor

Karatay Belediyesi, 23. Toplu Konut hamlesi olan 984 daireik Akçelebi Konutlarının ön kayıtlarını almaya başladı.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.