Vav Yapı V75 Residence projesi

Vav Yapı V75 Residence projesi

Vav Yapı, V75 Residence projesiyle inşaat sektörüne yeni bir soluk getirmeyi hedefliyor.

Ali Şevval Grup Yönetim Kurulu Başkanı Bayram Ali Yılmaz, “V75 bizim amiral projemiz. Mimarisi, işçiliği ve detayları ile çok farklı olacak” dedi amiral projesi V75 Ali Şevval Grup bünyesinde yer alan ve inşaat sektörünün önemli firmalarından Vav Yapı, Şefikcan Caddesi üzerinde bulunan V75’in satış lansmanmı gerçekleştirdi. 2+1, 3+1 ve 4+1 olmak üzere 3 farklı seçenekte hazırlanan daireler katılımcıların beğenisine sunuldu.

V75 Residence’nin,bölgenin parlayan yıldızı olacağını belirten Ali Şevval Grup Yönetim Kurulu Başkanı Bayram Ali Yılmaz, “Vliska Evleri, Vav Yapı’nın referansıdır. V75 ise bizim amiral projemiz. Mimarisi, işçiliği ve detayları ile çok farklı olacak. Çocuklar için oyun alanı yetişkinler içinse futbol ve basketbol sahaları olacak. Dairelerimizin bir diğer özelliği ise akıllı ev sisteminin olması dedi.

‘Ezberleri bozacağız’

Vav Yapı Genel Müdürü Hasan Gürbüz ise, “V75 projemizin modern mimarisi ile ezberleri bozmayı hedefliyoruz. Hayatın yoğun bir tempoda yaşandığı günümüzde bu proje ile tüm müşterilerimizi kusursuz bir yaşama davet ediyoruz. V75 bugi’m 3.30 santimetre tavan yüksekliği ile Konya standartlarının üstünde yer alıyor.

Ayrıca konuklarımızın daha keyifli vakit geçirmeleri amacıyla fıtııess, sauna gibi sosyal donatılar da projemizde öne çıkan özelliklerden bir tanesi. Bazı dairelerimizde yer alan kat bahçeleri de doğayla iç içe olmayı seven misafirlerimizi düşünerek tasarlandı diye konuştu. Dairelerin 2017’niıı 6’ncı ayından önce teslim edileceği belirtildi. (Konya’nın Sesi)

www.vavyapi.com.tr

Previous Lal Değerleme MIPIM 2016’da yerini aldı
Sonraki Akkent'ten istediğin zaman istediğin kadar öde modeli

Diğer Yazılar

Konya 0 Yorum

Zermeram’ın temeli bugün atılıyor

Konya’nın bugüne kadar yapılmış en büyük su temalı karma konut projesi olan Zermeram’ın temeli, bugün Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan’ın katılımı ile atılıyor.

Kentsel Dönüşüm

Meram’da 5 ayrı bölgede kentsel dönüşüm projesi başlıyor

Bir yıl içinde Meram nüfusunun yarısını kapsayan 50 milyon metrekarelik alanda imar planı revizyonu yaparak ilçe tarihindeki en büyük planlamayı gerçekleştiren Meram Belediye Başkanı Fatma Toru, 5 ayrı bölgeyi kapsayan

Konya 0 Yorum

Seha Yapı özel kampanya başlattı

Konya’nın en fazla konut üreten şirketi Seha Yapı, hem ev sahibi olmak isteyen birçok aile hem de yatırım yapmak isteyenler için özel bir kampanya başlattı.

Konya

Seha Yapı Konya projeleri için kampanya başlattı

Geleceğin projelerini üreten Seha Yapı, farklı projesindeki konutlar için 10’dan fazla ödeme seçenegiyle herkesi ev sahibi yapıyor.

Konya 0 Yorum

Okkalar İnşaat Arma Park ve Arma Liva projeleri teslim edildi

Okkalar İnşaat, 2015 yılında başladığı ve toplamda 75 milyon TL yatırımla gerçekleştirilen, 53 bin metrekare alan üzerine kurulu olan Arma Park ve Arma Liva projeleri kapsamında toplamda 252 daireyi ev

Konya

Yamaç Evler doğa ile iç içe yaşam alanları sunuyor

1995 yılından bugüne konut, iş merkezi ve ticari alanlarda gerçekleştirdiği projelerle adından söz ettiren Tat Yapı, Yamaç Evler projesini Konya’da hayata geçiriyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.