Vav Yapı V75 Residence projesi

Vav Yapı V75 Residence projesi

Vav Yapı, V75 Residence projesiyle inşaat sektörüne yeni bir soluk getirmeyi hedefliyor.

Ali Şevval Grup Yönetim Kurulu Başkanı Bayram Ali Yılmaz, “V75 bizim amiral projemiz. Mimarisi, işçiliği ve detayları ile çok farklı olacak” dedi amiral projesi V75 Ali Şevval Grup bünyesinde yer alan ve inşaat sektörünün önemli firmalarından Vav Yapı, Şefikcan Caddesi üzerinde bulunan V75’in satış lansmanmı gerçekleştirdi. 2+1, 3+1 ve 4+1 olmak üzere 3 farklı seçenekte hazırlanan daireler katılımcıların beğenisine sunuldu.

V75 Residence’nin,bölgenin parlayan yıldızı olacağını belirten Ali Şevval Grup Yönetim Kurulu Başkanı Bayram Ali Yılmaz, “Vliska Evleri, Vav Yapı’nın referansıdır. V75 ise bizim amiral projemiz. Mimarisi, işçiliği ve detayları ile çok farklı olacak. Çocuklar için oyun alanı yetişkinler içinse futbol ve basketbol sahaları olacak. Dairelerimizin bir diğer özelliği ise akıllı ev sisteminin olması dedi.

‘Ezberleri bozacağız’

Vav Yapı Genel Müdürü Hasan Gürbüz ise, “V75 projemizin modern mimarisi ile ezberleri bozmayı hedefliyoruz. Hayatın yoğun bir tempoda yaşandığı günümüzde bu proje ile tüm müşterilerimizi kusursuz bir yaşama davet ediyoruz. V75 bugi’m 3.30 santimetre tavan yüksekliği ile Konya standartlarının üstünde yer alıyor.

Ayrıca konuklarımızın daha keyifli vakit geçirmeleri amacıyla fıtııess, sauna gibi sosyal donatılar da projemizde öne çıkan özelliklerden bir tanesi. Bazı dairelerimizde yer alan kat bahçeleri de doğayla iç içe olmayı seven misafirlerimizi düşünerek tasarlandı diye konuştu. Dairelerin 2017’niıı 6’ncı ayından önce teslim edileceği belirtildi. (Konya’nın Sesi)

www.vavyapi.com.tr

Previous Lal Değerleme MIPIM 2016’da yerini aldı
Sonraki Akkent'ten istediğin zaman istediğin kadar öde modeli

Diğer Yazılar

Konya 0 Yorum

Seha Yapı Konya’da karma projeye başlayacak

Birleşmiş Milletler Genel Kurulu’nun 1985’te aldığı bir kararla oluşturulan ve her yıl Ekim ayının ikinci haftası olarak netleştirilen ‘Dünya Konut Günü’, Seha Yapı tarafından çeşitli etkinliklerle kutlandı.

Avrupa Yakası

FuzulEv 4 farklı ödeme seçeneği sunuyor

Faiz ve vade farksız ev sahibi olma imkanı sunan FuzulEv sistemine büyük bir talep var.

Konya 0 Yorum

Okkalar İnşaat Arma Park ve Arma Liva projeleri teslim edildi

Okkalar İnşaat, 2015 yılında başladığı ve toplamda 75 milyon TL yatırımla gerçekleştirilen, 53 bin metrekare alan üzerine kurulu olan Arma Park ve Arma Liva projeleri kapsamında toplamda 252 daireyi ev

Konya 0 Yorum

Karatay Akçelebi Konutlarında ön kayıtlar alınıyor

Karatay Belediyesi, 23. Toplu Konut hamlesi olan 984 daireik Akçelebi Konutlarının ön kayıtlarını almaya başladı.

Konya

Fidem İnşaat konut projeleri

İnşaat sektöründe 27 yıldır faaliyet gösteren Fidem İnşaat, Konya Ilgın’da kuruldu.

Konya 0 Yorum

Temaşehir Konya projesinin detayları gün yüzüne çıkmaya başladı

Emlak Konut GYO’nun Anadolu’daki konut atağının en önemli adımlarından olan ‘Temaşehir Konya’ projesinin tasarım detayları gün yüzüne çıkmaya başladı.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.