Van’da 11 bin 321 emekli ev istiyor

Van’da 11 bin 321 emekli ev istiyor

Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun emeklilere konut müjdesinin ardından Türkiye genelinde 450 bin kişi başvuruda bulunurken, Van’da bu sayının 11 bin 321 olduğu öğrenildi.

Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun emeklilere konut müjdesinin ardından Türkiye Emekliler Derneği Van Şubesi nin uye sayısı artarken, Türkiye genelinde 113 şubesi bulunan derneğe yapılan başvuruların 450 bine ulaştığı öğrenildi. Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Türkiye Emekliler Derneği Van Şubesi Başkanı Mehmet Kaya, gerekli olurun verilmesi ve bunun TOKİ Başkanlığı’na bildirilmesi için daha önce listeyi Van Valisi İbrahim Taşyapan’a sunduklarını belirtti.Van Sesi

Previous Gölbaşı Taşpınar 112427 ada 6 parsel imar planı değişikliği
Sonraki Murat Erden PNQ İş Geliştirme Direktörü oldu

Diğer Yazılar

TOKİ 0 Yorum

Yüreğir Kışla Mahallesi TOKİ konutları hızla yükseliyor

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Kentsel Dönüşüm Daire Başkanı Gürol Konyalıoğlu ile birlikte Kışla Mahallesi’nde devam eden ilk yerinde ve gerçek kentsel dönüşüm alanında ineelemelerde bulundu.

TOKİ 0 Yorum

TOKİ’den Şanlıurfa’ya 2 bin 935 konut

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı ile Şanlıurfa Valiliği işbirliğinde Şanlıurfa Maşuk’ta inşa edilen 2 bin 935 konutun hak sahipleri kura töreni ile belirlendi.

TOKİ 0 Yorum

YDA Gölbaşı

  1.059 adet konut, sosyal tesisleri ile birlikte toplam inşaat alanı 280.000 m2 olan proje, 2014’te hak sahiplerine teslim edilecek.

TOKİ 0 Yorum

Maşuk TOKİ ocak ayında teslim edilecek

Şanlıurfa Maşuk mevkiinde yapılan TOKİ evleri için sözleşme imzalayanlar evlerini Ocak ayında teslim alacak.

TOKİ 0 Yorum

Malatya emekli TOKİ için arsa bulundu

Tüm İşçi Emeklileri Dul ve Yetimleri Derneği Malatya Şube Başkanı Mehmet Tangüner, TOKİ’nin emekliler için yapacağı konutlar noktasında çalışmaların sürdüğünü kaydetti.

TOKİ 0 Yorum

Kıyıkent TOKİ konutları Aralık’ ta teslim edilecek

Adana’nın merkez Seyhan İlçe Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Kıyıkent TOKİ Konutları’nın aralık ayının ilk haftasında teslim edileceğini söyledi.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.