Vadistanbul Yüzde 25 Prim Yaptı

Kira yerine satın alıyor. İstanbul’un ulusal ve uluslararası şirketlerin merkezlerinin bulunduğu Maslak ve Büyükdere aksının tahtı sallanıyor. Cendere Vadisi, A sınıfı ofiste bu iki bölgenin alternatifi oldu. Seyrantepe Cendere Vadisi’ndeki Vadistanbul projesinin konsorsiyum sözcüsü ve Artaş Grubu Başkanı Süleyman Çetinsaya, “Büyükdere ve Maslak’taki firmalar metrekareye 30 dolar kira vermek yerine Vadistanbul’da ofis satm alıyor” dedi. Kurumsal talep artıyor Süleyman Çetinsaya, A sınıfı nitelikli ofis metrekare kira fiyatlarının Büyükdere aksında 55 dolar, Maslak’ta 35 dolar ve Vadistanbul’da 25 dolar olduğuna dikkat çekerek, “Vadistanbul’da 180 bin metrekarelik ofis alanımız var. 3’üncü etapla bu, 250 bin metrekarelere çıkacak. Vadistanbul’daki ofisler, ulaşım, altyapı, havaray, çevre düzenlemesi, konut ve ticari alanlarıyla A sınıfı ofis talebine cavap veriyor” diye konuştu.

Vadistanbul’un ilk etabının teslimatı
1111 daireden 283’ü kaldı Aydınlı, Keleşoğlu ve Artaş tarafından hayata geçirilen Vadistanbul’da ofislerin metrekaresi 3400 dolardan başlıyor. Projenin ilk etabındaki 1111 konuttan, 283 daire kaldığını belirten Süleyman Çetinsaya, “Geçen yıl temel attığımız tarihe oranla fiyatlar yüzde 25 arttı. Metrekare fiyatı 5 bin 500’den, 6 bin 650 liraya çıktı. İlk etabın biteceği Temmuz’a kadar bu oran yüzde 10 daha artar” dedi.(Posta )

Previous İnşaat Sektöründe Çalışan Kadın Sayısı Artıyor
Sonraki Yöresel Mimariyi Minyatürde Yaşatıyor

Diğer Yazılar

Firma Haberleri

Fuga Mobilya Diamond koleksiyonlarını görücüye çıkardı

Modern mobilyalara özgün tasarım anlayışı kazandıran Fuga Mobilya; en yeni yatak ve yemek odası modelleri ile düğün sezonuna düşsel ve iddialı bir giriş yapıyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Emlak GYO  Borsada ‘Geri Alıma’ Geçti

2011 yılında SPK’nın aldığı bir kararla ‘şirketlerin kendi hisselerinde geri alım hakkı tanıması’ bugün hisseleri önemli değer kayıplarına uğrayan şirketler için bir umut odu.

Firma Haberleri 0 Yorum

En İyi Havalimanı Müteahhidi Seçildi

TAV İnşaat, havacılık sektörünün en iyilerinin belirlendiği Emerging Markets Airporst Awards tarafından ‘Yılın en iyi havalimanı müteahhidi’ seçildi.

Firma Haberleri

AnadoluJet’ten Park et ve uç hizmeti

Halkın havayolu AnadoluJet, Park & Fly hizmetiyle Ankara’dan seyahat edecek yolcularının otopark sorununa çözüm oluyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

İnşaat Sektörü, EMLAK 2014 Fuarı’na Özel Kampanyalarla Start Verdi

Türk gayrimenkul sektörünün liderleri, geleceğin yaşam alanlarını, konut ve iş merkezi projelerini bugün başlayan ve 14 Eylül 2014 tarihine kadar devam edecek olan EMLAK 2014 Fuarı’nda görücüye çıkardı. CNR’da düzenlenen

Firma Haberleri 0 Yorum

Nurus’tan Küçük Ofis Sahiplerine Yeni İş Kuranlara Özel Kampanya

Nitelikli tasarımları ile yurt içi ve yurt dışında yüzlerce projeye imza atan lider mobilya üreticilerinden Nurus, küçük ve tekil ofisler, yeni iş kuranlar ya da ofisinin dekorasyonunda değişikliğe gitmek isteyen

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.