Vadi Yaka Başakşehir zengin sosyal olanaklar sunuyor

Vadi Yaka Başakşehir zengin sosyal olanaklar sunuyor

İstanbul Avrupa yakasında yükselen Vadi Yaka Başakşehir konut projesi zengin sosyal olanaklar sunuyor.
300 milyon lira yatırımla 2+1, 3+1, 4+1’den oluşan 361 dairesi ve 56 ticari mağazasıyla İstanbul’un gözdesi Başakşehir’de yükselen Vadi Yaka Başakşehir, bölgenin ilk ve tek alışveriş merkezi olan Olimpa AVM’ye ve Başakşehir’in yeni kent meydanına yakınlığı ile size her an dolu dolu bir yaşam vaat ediyor.

Proje alanını yüzde 60’ının peyzaj ve sosyal alanlara ayrıldığı projede,  Kafeterya, Türk Hamamı, sauna, 2 adet kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları gibi sosyal olanaklar bulunmakta.Vadi Yaka’da ev büyüklükleri ise; 60m2 – 230m2 arasında değişiyor.

Vadi Yaka Başakşehir İletişim :

0212 488 48 04

www.vadiyaka.com

Previous Avrupa Konutları Ataköy iletişim
Sonraki Anadolu yakasında yükselecek en yeni konut projeleri

Diğer Yazılar

İstanbul 0 Yorum

HEP İstanbul fiyat bilgisi

Türkiye’nin öncü gayrimenkul geliştirme şirketlerinden Tekfen Emlak Geliştirme tarafından hayata geçirilen HEP İstanbul Projesi’nin ocak ayında başlanan inşaatı hızla devam ediyor.

Avrupa Yakası 0 Yorum

HEP İstanbul’da son iki blok satışa çıktı!

Tekfen Emlak Geliştirme’nin, İstanbul Esenyurt’ta hayata geçirdiği HEP İstanbul projesinde, beklenen son iki blokta satışlar başladı.

İstanbul 0 Yorum

Kuleli Evleri Poyraz 1 hemen teslim proje

1972 yılından bu yana inşaat sektöründe hizmet veren Yıldırım Yapı Grubu imzası ile İstanbul’un en hızlı gelişen yatırım bölgesi Şişli’de yükselen Kuleli Evleri Poyraz I projesi satışları devam ediyor.

İstanbul 0 Yorum

Sinan Gayrimenkul’ün yeni projesi Sky Bahçeşehir

Yurt içi ve yurt dışında birçok önemli projeye imza atan Sinan Gayrimenkul, Bahçeşehir’de hayata geçirdiği Sky Bahçeşehir ile yatırımlarına bir yenisi daha ekledi.

Avrupa Yakası 0 Yorum

Eston Şehir 3 günde 1400 kişi ağırladı

1.6 milyon metrekareye yayılan arazisi, dev maketi ve iddialı projesiyle Cityscape Turkey’e damgasını vuran Eston Şehir standında 3 günde 1400 kişi ağırlandı.

Avrupa Yakası 0 Yorum

Metal Yapı Konut, ‘Blue Lake’ ve ‘İstanbul Tower 205’ projeleri

İstanbul’un çeşitli lokasyonlarında 1 milyar Dolar’lık yatırım değerine sahip lüks konut, alışveriş merkezi ve ofis projeleri bulunan Metal Yapı Konut,  iki farklı projesi ve dev maketleri ile fuar ziyaretçileriyle buluşuyor.