Urankent’e “AK Saray” dopingi

Urankent’e “AK Saray” dopingi

Beştepe’de bulunan yeni Cumhurbaşkanlığı Sarayı (AK Saray), kent merkezinin kaymasında önemli rol oynarken, yakınında bulunan bölgelerin de öne çıkmasını sağladı. Başkent Ankara’da kaliteli ve konforlu yaşamı şehir merkezine yakın konuma getiren Urankent de Cumhurbaşkanlığı Sarayı’na en yakın konut projelerine ev sahipliği yapmasıyla değerini katladı.
Türkiye’nin farklı bölgelerinde başarılı projeler hayata geçiren Uran Holding’e bağlı Uransan’ın hayata geçirdiği projeler sayesinde kendi ismiyle anılmaya başlayan semt, konut alıcısının yeni gözdesi oldu.

Urankent 1. Etap Konutları (1164 daire), Prestij (192 daire), Elit Konutları (204 daire) ve Mirage Bahçe Konutları’nın (202 daire) ardından Royal Plus (192 daire) konutlarıyla binlerce Ankaralıyı konforla buluşturan Urankent, yeni projesi Queen Park’la da (213 daire) büyük ilgi görüyor. AK Saray’a en yakın markalı konut projelerine ev sahipliği yapan, Anadolu Bulvarı Protokol Caddesi üzerindeki Urankent, kamu kurum ve kuruluşlarının üst düzey yöneticileri, işadamlarının yanında doktor, savcı ve bankacılar gibi seçkin meslek gruplarının ilgisini çekiyor.
Bürokrasinin kalbi AK Saray’ın yanı sıra hayata geçtiğinde Ankara’nın en büyük tema parkı olacak Ankapark’a da komşu olan Urankent, kentin önemli alışveriş merkezlerine yakın konumuyla dikkati çekiyor.
Günden güne artan değeriyle yatırımcının da gözdesi olan Urankent, Anadolu Bulvarı sayesinde yoğun trafikten uzak kolay ulaşım sağlanan lokasyonuyla tercih ediliyor.

Previous Ankara Mamak 2.Etap TOKİ başvuruları bugün başlıyor
Sonraki Konutta lüks aldatmacasına kanmayın

Diğer Yazılar

Ankara 0 Yorum

Kuzu Effect örnek daire görselleri

Kuzu Effect örnek daire görselleri haberimizin içeriğinde yer alıyor.

Ankara

Ankara Doğa City konut projesi

Doğa City projesi Ankara Akyurt’ta Natura Gayrimenkul tarafından hayata geçiriliyor.

Ankara

Mahall Ankara sosyal yaşam alanları sunuyor

Mahall Ankara’nın merkezinde yer alan Mahall Meydan’da bulunan 57 mağaza, 28 Mayıs’ta Türkerler İnşaat’ın düzenleyeceği açık artırma ile sahiplerini bulacak.

Ankara 0 Yorum

Moda Country projesi

Moda Country, Ankara Yaşamkent’te Numanoğlu inşaat tarafından hayata geçiriliyor.

Ankara 0 Yorum

Yenikent Park Konutları

İstanbul ve Eskişehir yollarına 10’dk, Sincan OSB 5’dk,Optimum alışveriş merkezine 10’dk, Hastane, market, eczane, banka şubelerine 10’dk,  Sincan Şehir merkezine 10’dk Harikalar Diyarına 5’dk, Metro istasyonuna 5’dk, Toplu taşıma araçlarıyla

Ankara 0 Yorum

Benevre Beytepe projesi

Benevre Beytepe Ankara’da Elbiz inşaat tarafından hayata geçiriliyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.