Urankent’e “AK Saray” dopingi

Urankent’e “AK Saray” dopingi

Beştepe’de bulunan yeni Cumhurbaşkanlığı Sarayı (AK Saray), kent merkezinin kaymasında önemli rol oynarken, yakınında bulunan bölgelerin de öne çıkmasını sağladı. Başkent Ankara’da kaliteli ve konforlu yaşamı şehir merkezine yakın konuma getiren Urankent de Cumhurbaşkanlığı Sarayı’na en yakın konut projelerine ev sahipliği yapmasıyla değerini katladı.
Türkiye’nin farklı bölgelerinde başarılı projeler hayata geçiren Uran Holding’e bağlı Uransan’ın hayata geçirdiği projeler sayesinde kendi ismiyle anılmaya başlayan semt, konut alıcısının yeni gözdesi oldu.

Urankent 1. Etap Konutları (1164 daire), Prestij (192 daire), Elit Konutları (204 daire) ve Mirage Bahçe Konutları’nın (202 daire) ardından Royal Plus (192 daire) konutlarıyla binlerce Ankaralıyı konforla buluşturan Urankent, yeni projesi Queen Park’la da (213 daire) büyük ilgi görüyor. AK Saray’a en yakın markalı konut projelerine ev sahipliği yapan, Anadolu Bulvarı Protokol Caddesi üzerindeki Urankent, kamu kurum ve kuruluşlarının üst düzey yöneticileri, işadamlarının yanında doktor, savcı ve bankacılar gibi seçkin meslek gruplarının ilgisini çekiyor.
Bürokrasinin kalbi AK Saray’ın yanı sıra hayata geçtiğinde Ankara’nın en büyük tema parkı olacak Ankapark’a da komşu olan Urankent, kentin önemli alışveriş merkezlerine yakın konumuyla dikkati çekiyor.
Günden güne artan değeriyle yatırımcının da gözdesi olan Urankent, Anadolu Bulvarı sayesinde yoğun trafikten uzak kolay ulaşım sağlanan lokasyonuyla tercih ediliyor.

Previous Ankara Mamak 2.Etap TOKİ başvuruları bugün başlıyor
Sonraki Konutta lüks aldatmacasına kanmayın

Diğer Yazılar

Ankara 0 Yorum

Benevre Beytepe ile hayal ettikleriniz gerçeğe dönüşüyor

Anahtar teslim için gün sayan Benevre Beytepe projesi, sunduğu sosyal donatı alanları ile de fark yaratmaya devam ediyor.

Ankara 0 Yorum

Atabilge Aka konutları iletişim

Fidanlar İnşaat tarafından Ankara Alacatlı’da inşa edilen Atabilge Aka konutları 7 blokta toplam 880 konuttan oluşmakta.

Ankara 0 Yorum

Tim Towers

İncek, 1200 rakımla Ankara’nın en yüksek bölgelerinden biri. Bu konum Tim Towers’ın 23. kat ve üstündeki daireler için seyrine doyulmaz bir manzara yaratıyor.

Ankara 0 Yorum

Lyra Evleri

Ankara’nın en hızlı gelişen bölgesi olan Bağlıca’da yeşilin ve mavinin tüm tonlarını içinde barındıran bir site yükseliyor ve yepyeni bir yaşam stilini hayata geçiriyor…

Ankara 0 Yorum

Kuzu Effect örnek daire görselleri

Kuzu Effect örnek daire görselleri haberimizin içeriğinde yer alıyor.

Ankara

Ankara Çankaya lüks konut projeleri

Ankara Çankaya, lüks konut projelerinini öne çıktığı bölgelerin başında geliyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.