Uptown İncek sunduğu ayrıcalıklar ile ön plana çıkıyor

Uptown İncek sunduğu ayrıcalıklar ile ön plana çıkıyor

Ankara konut projeleri getirdiği yenilikler ve farklı tasarımları ile ev sahiplerine keyifle vakit geçirebilecekleri yaşam alanları oluşturmaya devam ediyor.

Ankara’nın göl ve orman manzaralı projesi Uptown İncek sunduğu ayrıcalıklar ile ön plana çıkmaya devam ediyor.

2012 yılının Aralık ayında temeli atılan ve kısa sürede Ankara’nın gözde projeleri arasında yerini alan Uptown İncek fark yaratan detayları ile dikkat çekmeye devam ediyor. Toplam 226 konuttan oluşan proje konut sahiplerine aileleri ile zaman geçirebilecekleri keyifli alanlar yaratması ile fark yaratan projelerin başında geliyor.

Hem yetişkinlerin hem de çocukların ilgisini çekecek town konseptleri ile öne çıkan Uptown İncek’te hayata geçecek “Gurme Town” birbirinden renkli workshopları, “Soundtown” müzik dolu anları, “ Art town” sanatla ilgilenebileceğiniz atmosferi ve “Minitown” çocuklarınızın ödevlerini yapıp güvenle eğlenebileceği bir ortam yaratıyor. Ayrıca Joytown, Officetown ve Gymtown konseptleri de ayrıcalıklı hizmet anlayışı ile öne çıkıyor. Kasım ayında teslim edilecek olan Uptown İncek’te yepyeni bir yaşam anlayışı oluşuyor.

Previous Vip Kurtköy teslim tarihi
Sonraki ONS İncek'de konut uzmanları konuşuyor

Diğer Yazılar

Ankara

Park Bade Sitesi

Ankara yeni konut projesi Park Bade Sitesi Yüzbaşıoğlu  Grup tarafından Mamak’ta yükseliyor.

Ankara 0 Yorum

İstanbullu inşaat devlerinin gözü Ankara’da

Eskidji Gayrimenkul Ankara Merkez Bölge Ortağı Köksal Ünal, İstanbul merkezli çok sayıda inşaat firmasının Ankara’da yatırım için yer aradığını bildirdi.

Ankara 0 Yorum

PARK MOZAİK projesinden çok özel kampanya

Gayrimenkul sektöründeki 50 yıla varan tecrübeleri ve bugüne kadar ürettikleri 100 bine yakın konut ile güvenin sembolü olan TEPE ve MESA, birlikte yürüttükleri PARK MOZAİK projesi için çok özel bir

Ankara 0 Yorum

Nefis Çankaya Evleri’nde temiz hava bonusu

Yoğun trafikten kaynaklanan karbondioksit salımına bir de kış aylarında artan kirli hava eklenince kent merkezlerinde nefes almak da zorlaştı.

Ankara 0 Yorum

İncek gözde projelere ev sahipliği yapıyor

Ankara’nın Gölbaşı ilçesine bağlı İncek’te, son yıllarda yoğunlaşan inşaat projeleri, emlak ve gayrimenkul piyasasında bölgeye değer kattı.

Ankara 0 Yorum

Ankara’nın Yeni Markası: Marka Evleri

Marka Evleri A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Kılıç sorularımızı yanıtladı.