Uptown İncek konut projesi ayrıcalıklı manzara sunuyor

Uptown İncek konut projesi ayrıcalıklı manzara sunuyor

Ankara’da doğa ve göl manzarası rezidanslara talebi arttırıyor.

Hızla artan konut projelerini birbirinden ayıran en önemli özellik sosyal donatı alanlarının yanı sıra sahip oldukları manzaralar. Karar vermekte zorlanan yatırımcılar, göl ve orman manzaralı projelere daha çok ilgi gösteriyor. Doğa ve göl manzarasına sahip projelerde talebin daha yüksek olduğu görülüyor.

Ankara’nın göl ve orman manzaralı konut projesi Uptown İncek, ayrıcalıklı manzarası ile Başkent’in öne çıkan projeleri arasında ilk sırada yer alıyor. Mogan Gölü’nün huzur veren manzarası eşliğinde misafirlerinizi ağırlarken, doğa ile iç içe vakit geçirebileceğiniz bir yaşam için en uygun atmosferi Uptown İncek sağlıyor.

Ön cephelerde yeşil teraslar, kat bahçeleri ve yemyeşil çatılar ile Uptown İncek, doğa ile iç içe bir yaşam konforu sunuyor. Lema Grup Yönetim Kurulu Başkanı Emre Katırcı, rezidansların yer aldığı modern konut projelerinin teknik niteliklerin yanı sıra sahip oldukları manzara ile de ön plana çıktıklarına dikkat çekiyor.

Previous Ankara Çankaya lüks konut projeleri
Sonraki Ankara elektrik kesintisi 20 Eylül 2015

Diğer Yazılar

Ankara 0 Yorum

Ankara’da eskiyen Çayyolu’nun yeni gözdesi Yaşamkent

Birkaç yıl öncesine kadar şehrin gürültüsünden uzak konforlu yaşam isteyenlerin tercih ettiği Çayyolu bölgesi doygunluğa ulaşınca, lüks yaşam isteyenler rotayı Yaşamkent’e kaydırdı.

Ankara 0 Yorum

BESA Grup İncek’teki dev konut projesine başladı

Yaklaşık 50 yıldan bu yana Başkent Ankara’da çok sayıda proje konut ve iş merkezi projesine imza atan BESA Grup, İncek’teki ilk konut projesi için çalışmaları hızlandırdı.

Ankara

Ankara Mebuskent’te yaşam seneye başlıyor

Aymor Grup’un Ankara Batıkent Karacakaya bölgesinde gerçekleştirdiği Mebuskent konut projesi ve 4-5 bin kişilik nüfusu barındıracak. Mebuskent, özel güvenlik tedbirleri ve seçkin komşuları ile büyük şehirlerin korkulu rüyası olan etkenlerden

Ankara

Komyapı’dan yeni konut projeleri

Komyapı, yeni projelere start verdi Kombassan Holdingin inşaat sektöründe faaliyet gösteren şirketi Komyapı, yurtiçinde ve yurtdışındaki projelere odaklandı.

Ankara

SMK Tower projesi

SMK Tower konut projesi Ankara Eskişehir Yolunda SMK İnşaat tarafından hayata geçiriliyor.

Ankara 0 Yorum

Mahall Ankara Projesi’nde Otel Ve Mağazalar Açık Artırma İle Satışa Sunuluyor

Ankara Eskişehir Yolu Üzerinde bulunan Mahall karma kullanım projesi kapsamında yer alan bir otel ve 42 adet mağaza 20.11.2014 tarihinde açık artırma yoluyla satışa sunuluyor.