Ulusal Mimari Proje Yarışması Sonuçlandı

Ulusal Mimari Proje Yarışması Sonuçlandı

TOKİ ve Emlak Konut GYO tarafından düzenlenen ‘Ulusal Mimari Proje Yarışması’nın birincileri belli oldu. Yarışmayı kazanan eserler kendi bölgelerinde hayata geçirilecek.

BAŞBAKANLIK Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) ve Emlak Konut GYO tarafından düzenlenen ‘7 İklim 7 Bölge Gelenekten Geleceğe Ulusal Mimari Proje Yarışması’nın sonuçları belirlendi. Kazanan eserlerin kendi bölgelerinde hayata geçirilebileceğini söyleyen Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum “Bu yarışmalar geleceğin şehir vizyonunu şekillendirmekte önemlidir.

BİRİNCİYE 150 BİN LİRA PARA ÖDÜLÜ

Ulusal Mimari Proje yarışmamız vesilesiyle bu değerlerimizi hatırlamak amacıyla projeler geliştiren mimarlarımızı kutluyorum. Türkiye’mize kazandıracakları projeleri bir an önce hayata geçirmeye çalışacağız” ifadeseni kullandı. ‘Ulusal Mimari Proje Yarışması’nı kazanan mimarlardan 1. olanlara 150 bin TL, 2. olanlara 100 bin TL, 3. olanlara ise 50 bin lira para ödülü verildi.(Akşam)

Previous Odeabank’a En İyi Müşteri Hizmetleri Ödülü
Sonraki TOKİ Yaşam Alanlarıyla Öne Çıkan Projeler Gerçekleştirecek

Diğer Yazılar

Etkinlikler 0 Yorum

3.İklimlendirme Konferansı 26 Kasım’da düzenlenecek

Her sene kasım ayında gerçekleşen İklimlendirme Konferansı bu sene yeni içeriği ile 3. Yılında, 26 Kasım Perşembe günü kapılarını açacak. 

Etkinlikler 0 Yorum

İnşaat ve Konut Konferansı için son 2 hafta

26 Ocak 2016 tarihinde Marriott Hotel Asia’da gerçekleşecek olan İnşaat ve Konut Konferansı kapılarını açıyor.

Etkinlikler 0 Yorum

Bogaziçi’nin İmar Planı Çalıştayı Başladı

Boğaziçi’nin imarı görüşülüyorîstanbul Boğazı Belediyeler Birliği tarafından düzenlenen Boğaziçi İmar Planı Çalıştayı başladı.

Etkinlikler 0 Yorum

Yeni projeler yabancılar için vitrine çıktı

Yerli ve yabancı birçok yatırımcının katılacağı CNR Emlak 2015 – Konut, İşyeri Satınalma, Kiralama ve Finansman Fuarı 4-8 Kasım tarihlerinde CNR Expo’da düzenleniyor.

Etkinlikler 0 Yorum

Türkiye’de ilk kez düzenlenecek zirve 16 Kasım’da

Türkiye’de yalıtım bilincini artırmayı hedefleyen İZODER, gürültünün insan yaşamına etkileri, ses yalıtımının sağlıklı ve konforlu yaşama katkısı, gerekli yasal düzenlemeler ve çözüm önerilerini, 16 Kasım’da yapılacak ‘Ses Yalıtım Zirvesi’nde masaya

Etkinlikler 0 Yorum

Ankara’da Türkiye buluşması

Elektrik, elektronik ve otomasyon alanında dünya devi olan ve iki yıldır Türkiye pazarında kendi yapılanmasıyla faaliyet gösteren Mitsubishi Electric, başkent Ankara’da düzenlediği Türkiye buluşmasında kamu, özel sektör temsilcileri ve taahhüt

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.