TÜSİAV’dan kadınlar günü mesajı

TÜSİAV’dan kadınlar günü mesajı

TÜSİAV Başkanı Veli SARITOPRAK ve TÜSİAV Verimlilik Platformu Başkanı Kutlu TAMAY 8 Mart Kadınlar günü dolayısıyla bir mesaj yayınladılar.
Aile ve toplum yapımızın temel direğini oluşturan, annelik gibi kutsal ve yüce bir mertebenin erişilmez temsilcileri olan, kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü en içten dileklerimle kutluyoruz.
Hayatın her alanında fedakârlığı, üretkenliği ve duyarlılığı temsil eden kadınlarımız, sonsuz sevgi ve hoşgörüyle yetiştirdikleri nesillerle de geleceğimizin şekillendirilmesinde en önemli katkıyı sağlamaktadırlar.
Tarihin her döneminde, aile ve toplum yapısının merkezinde yer alarak büyük fedakârlıklar sergileyen, ülkemizin gelişmesinde ve çağdaşlaşmasında büyük katkılar sağlayan kadınlarımız; toplumsal ve ekonomik yaşamın büyümesindeki en önemli temel taşlarımızdan bir tanesidir…
Bu duygu ve düşüncelerle, tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü tekrar kutlarken; şefkatin sevginin, fedakârlığın ve üretkenliğin simgesi olan tüm kadınlarımıza; aileleriyle birlikte, mutlu, huzurlu ve sağlıklı günler temenni ederek sevgi ve saygılarımı sunuyoruz.

Previous Ön Ödemeli Konut Satışında Tüketicinin Tazminat Yükü Artırıldı
Sonraki Yaşam Alanlarına Profesyonel Dokunuşlarla Değer Katıyor

Diğer Yazılar

Güncel Haberler 0 Yorum

Taş Evlere İlgi Artıyor

Türkiye genelinde her keseye uygun satılık onlarca taş ev var.

Güncel Haberler 0 Yorum

İstanbul’da Yatırımcıların Yöneldiği Bölgeler

İstanbul emlak piyasası, yapımına başlanan 3. Havalimanı ve 3. Köprü ile planları kesinleşen Kanal İstanbul projeleri nedeniyle altın çağını yaşıyor.

Güncel Haberler 0 Yorum

Gayrimenkul Haziranda Kazandırdı

Garanti’nin desteğiyle Reİdin.com ve GYODER tarafından hazırlanan emlak endekslerinin 2014 Haziran ayı raporu yayımlandı.

Güncel Haberler 0 Yorum

Sincan-Kayaş tren yolcuları için ekspres otobüs hattı

Ankara Büyükşehir Belediyesi, Ulaştırma Bakanlığı tarafından başlatılacak Başkentray inşaat çalışmaları nedeniyle ulaşıma kapatılacak olan Sincan-Kayaş banliyö tren hattı yolcuları için  Sincan-Gar-Sıhhiye arasında ekspres otobüs hattı oluşturdu.

Güncel Haberler 0 Yorum

Çankaya Ata Mahallesi nazım imar planı değişikliği

Ankara Çankaya İlçesi, Ata Mahallesi, 13287 Ada 4, 5 ve 7 sayılı parsellere ilişkin Nazım İmar Plan Değişikliğine gelen itirazların kısmen reddi kısmen kabulüne ilişkin karar ile ilgili Mahkeme Kararı

Güncel Haberler 0 Yorum

Kütahya Ezop Masallar Adası Nerede

Kütahya’da, daha önce çöplük olarak kullanılan ve belediye tarafından geçen yıl düzenlenen alanda, kentte yaşadığı rivayet edilen dünyanın en eski masalcısı Ezop’un hikayelerinden esinlenerek oluşturulan “Ezop Masallar Adası”, çocuklar için

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.