TÜSİAV’dan kadınlar günü mesajı

TÜSİAV’dan kadınlar günü mesajı

TÜSİAV Başkanı Veli SARITOPRAK ve TÜSİAV Verimlilik Platformu Başkanı Kutlu TAMAY 8 Mart Kadınlar günü dolayısıyla bir mesaj yayınladılar.
Aile ve toplum yapımızın temel direğini oluşturan, annelik gibi kutsal ve yüce bir mertebenin erişilmez temsilcileri olan, kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü en içten dileklerimle kutluyoruz.
Hayatın her alanında fedakârlığı, üretkenliği ve duyarlılığı temsil eden kadınlarımız, sonsuz sevgi ve hoşgörüyle yetiştirdikleri nesillerle de geleceğimizin şekillendirilmesinde en önemli katkıyı sağlamaktadırlar.
Tarihin her döneminde, aile ve toplum yapısının merkezinde yer alarak büyük fedakârlıklar sergileyen, ülkemizin gelişmesinde ve çağdaşlaşmasında büyük katkılar sağlayan kadınlarımız; toplumsal ve ekonomik yaşamın büyümesindeki en önemli temel taşlarımızdan bir tanesidir…
Bu duygu ve düşüncelerle, tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü tekrar kutlarken; şefkatin sevginin, fedakârlığın ve üretkenliğin simgesi olan tüm kadınlarımıza; aileleriyle birlikte, mutlu, huzurlu ve sağlıklı günler temenni ederek sevgi ve saygılarımı sunuyoruz.

Previous Ön Ödemeli Konut Satışında Tüketicinin Tazminat Yükü Artırıldı
Sonraki Yaşam Alanlarına Profesyonel Dokunuşlarla Değer Katıyor

Diğer Yazılar

Güncel Haberler 0 Yorum

Keçiören Metrosu yarın açılıyor

Büyükşehir Belediyesi tarafından inşaatına başlanan ve Ulaştırma- Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı’na devredilerek yapımı tamamlanan Keçiören Metrosu, yarın ( 5 Ocak Perşembe)  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım, Ulaştırma- Denizcilik

Güncel Haberler 0 Yorum

Keçiörene’e dev meydan

Ankara Büyükşehir Belediyesi, Keçiören Belediyesi’nin önünde yeni meydan düzenlemesi yapıyor.

Güncel Haberler 0 Yorum

Yenimahalle’de iki adada imar planı değişikliği

Ankara Yenimahalle ilçesinde 43120 ada 11 parsele ilişkin 1/1000 ölçekli Uygulama İmar Planı değişikliği ve 43107 adaya ilişkin 1/1000 ölçekli Uygulama İmar Planı değişikliği 29 Aralık 2015 tarihinde askıya çıktı.

Güncel Haberler 0 Yorum

Pursaklar Saray 98312 ada ve 98295 ada imar planları asıkıda

Pursaklar Belediye Başkanlığı İmar ve Şehircilik Müdürlüğünden:

Güncel Haberler

Amerika’da emlak fiyatlarını Çinliler artırıyor

ABD’de emlak fiyatları el yakmasına rağmen; uluslararası yatırımcıların gözdesi olmaya devam ediyor.

Güncel Haberler 0 Yorum

İnşaat sektörüne belge uyarısı

İnşaat sektörü başta olmak üzere 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanununa göre tehlikeli ve çok tehlikeli sınıftaki işlerde çalışanların mesleki eğitim konusunda eğitim görüp, belge alması gerekiyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın