TÜSİAV’dan kadınlar günü mesajı

TÜSİAV’dan kadınlar günü mesajı

TÜSİAV Başkanı Veli SARITOPRAK ve TÜSİAV Verimlilik Platformu Başkanı Kutlu TAMAY 8 Mart Kadınlar günü dolayısıyla bir mesaj yayınladılar.
Aile ve toplum yapımızın temel direğini oluşturan, annelik gibi kutsal ve yüce bir mertebenin erişilmez temsilcileri olan, kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü en içten dileklerimle kutluyoruz.
Hayatın her alanında fedakârlığı, üretkenliği ve duyarlılığı temsil eden kadınlarımız, sonsuz sevgi ve hoşgörüyle yetiştirdikleri nesillerle de geleceğimizin şekillendirilmesinde en önemli katkıyı sağlamaktadırlar.
Tarihin her döneminde, aile ve toplum yapısının merkezinde yer alarak büyük fedakârlıklar sergileyen, ülkemizin gelişmesinde ve çağdaşlaşmasında büyük katkılar sağlayan kadınlarımız; toplumsal ve ekonomik yaşamın büyümesindeki en önemli temel taşlarımızdan bir tanesidir…
Bu duygu ve düşüncelerle, tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü tekrar kutlarken; şefkatin sevginin, fedakârlığın ve üretkenliğin simgesi olan tüm kadınlarımıza; aileleriyle birlikte, mutlu, huzurlu ve sağlıklı günler temenni ederek sevgi ve saygılarımı sunuyoruz.

Previous Ön Ödemeli Konut Satışında Tüketicinin Tazminat Yükü Artırıldı
Sonraki Yaşam Alanlarına Profesyonel Dokunuşlarla Değer Katıyor

Diğer Yazılar

Güncel Haberler 0 Yorum

Ankara su kesintisi 8 Nisan 2015

ASKİ’den yapılan açıklamaya göre Ankara’nın Mamak ve Keçiören ilçelerinde 8 Nisan 2015 tarihinde su kesintisi uygulanacak. Kesintiden etkilenen bölgeler ise;

Güncel Haberler 0 Yorum

Enver Demirel 2014 yılını değerlendirdi

2014 yılını değerlendiren Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel, “Hizmetlerle dolu bir yılı geride bırakıyoruz. 2014, seçimin, hizmetin, yatırımın olduğu çok hareketli bir yıldı. İlçemizi modernleştirirken insanımızın yaşam kalitesini artıran onlarca

Güncel Haberler 0 Yorum

Ankara’da Şehir Dışına Göç Arttı

ABD’nin en büyük gayrimenkul danışmanlık şirketi Keller Williams’ın Ankara (Angora) Yönetici Ortağı Cem Demirci, başkentin emlak haritasını çıkardı.

Güncel Haberler 0 Yorum

TÜSİAV’dan, iş dünyasına yeni yılda verimlilik tavsiyeleri

2015 yılının son dönemine damga vuran Rusya krizi ve ardından gelen boykot sonrasında yeni pazar arayışına giren yatırımcılara devlet desteğinin sağlanması gerektiğini ifade eden Türk Sanayici ve İşadamları Vakfı Yönetim

Güncel Haberler 0 Yorum

Ankara Yenimahalle su kesintisi 21 Ekim 2015

21 Ekim 2015 tarihinde Ankara Yenimahalle ’da su kesintisi uygulanacak bölgelerin listesi aşağıda yer almaktadır.

Güncel Haberler

Ömer Baki Yazıcı : Müteahhitlik Hizmet Yasası ertelenmemeli

27 AB ülkesinde toplam 80 bin Müteahhit varken, Türkiye’de 300 bini aşkın müteahhittin olması ve her geçen gün bu sayının artması, Türkiye’de Müteahhit enflasyonu olduğunu göstermektedir.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.