TÜSİAV’dan kadınlar günü mesajı

TÜSİAV’dan kadınlar günü mesajı

TÜSİAV Başkanı Veli SARITOPRAK ve TÜSİAV Verimlilik Platformu Başkanı Kutlu TAMAY 8 Mart Kadınlar günü dolayısıyla bir mesaj yayınladılar.
Aile ve toplum yapımızın temel direğini oluşturan, annelik gibi kutsal ve yüce bir mertebenin erişilmez temsilcileri olan, kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü en içten dileklerimle kutluyoruz.
Hayatın her alanında fedakârlığı, üretkenliği ve duyarlılığı temsil eden kadınlarımız, sonsuz sevgi ve hoşgörüyle yetiştirdikleri nesillerle de geleceğimizin şekillendirilmesinde en önemli katkıyı sağlamaktadırlar.
Tarihin her döneminde, aile ve toplum yapısının merkezinde yer alarak büyük fedakârlıklar sergileyen, ülkemizin gelişmesinde ve çağdaşlaşmasında büyük katkılar sağlayan kadınlarımız; toplumsal ve ekonomik yaşamın büyümesindeki en önemli temel taşlarımızdan bir tanesidir…
Bu duygu ve düşüncelerle, tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü tekrar kutlarken; şefkatin sevginin, fedakârlığın ve üretkenliğin simgesi olan tüm kadınlarımıza; aileleriyle birlikte, mutlu, huzurlu ve sağlıklı günler temenni ederek sevgi ve saygılarımı sunuyoruz.

Previous Ön Ödemeli Konut Satışında Tüketicinin Tazminat Yükü Artırıldı
Sonraki Yaşam Alanlarına Profesyonel Dokunuşlarla Değer Katıyor

Diğer Yazılar

Güncel Haberler 0 Yorum

Ankara elektrik kesintisi 7 Mart 2015

Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş.’den yapılan açıklamaya göre 7 Mart 2015 tarihinde Ankara Çankaya ve Keçiören ilçelerinde elektrik kesintisi uygalanacak.

Güncel Haberler 0 Yorum

Ankara Büyükşehir Belediyesi’nden Eryaman’da 4.7 milyon TL’ye Satılık Arsa

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Ankara’nın Etimesgut İlçesi, Eryaman Mahallesi’nde bulunan 5.928 metrekare yüzölçümüne sahip ticaret vasıflı arsayı 4 milyon 742 bin 400 TL muhammen bedel ile satışa çıkardığını duyurdu.

Güncel Haberler 0 Yorum

Ankara Çankaya Alacaatlı imar planı değişikliği

Ankara Çankaya İlçesi Alacaatlı Mahallesi 60941 ada 4 parsele ilişkin 1/5000 ölçekli Nazım İmar Planı değişikliği 6 Ekim 2016 tarihinde askıya çıktı.

Güncel Haberler 0 Yorum

Süre kısa, teşvik var, her usta belgesini alsın

Yapı sektörü çalışanlarına ‘Mesleki Yeterlilik Belgesi’ne sahip olma zorunluluğu getirilmesiyle birlikte, Türkiye’de mesleklerin yeniden tanımlanmaya başlandığını belirten İZODER Başkan Yardımcısı Ertuğrul Şen, “26 Mayıs 2016’dan itibaren yalıtım sektöründe belgesiz ustalar

Güncel Haberler 0 Yorum

Ankara’da yabancılara konut satışı yükseldi

Ankara’da yabancılara konut satışı, yılın 11 ayında geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 118 büyüyerek 148’den 324’e yükseldi.

Güncel Haberler 0 Yorum

Rizeli inşaat Ustası Ölmeden Mezarını Kendi Yaptı

Rize’nin Pazar ilçesi Papatya köyünde yaşayan 88 yaşındaki inşaat ustası Avni Hiçyılmaz, ölmeden kendi mezarını yaptı.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın