TÜSİAV’dan kadınlar günü mesajı

TÜSİAV’dan kadınlar günü mesajı

TÜSİAV Başkanı Veli SARITOPRAK ve TÜSİAV Verimlilik Platformu Başkanı Kutlu TAMAY 8 Mart Kadınlar günü dolayısıyla bir mesaj yayınladılar.
Aile ve toplum yapımızın temel direğini oluşturan, annelik gibi kutsal ve yüce bir mertebenin erişilmez temsilcileri olan, kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü en içten dileklerimle kutluyoruz.
Hayatın her alanında fedakârlığı, üretkenliği ve duyarlılığı temsil eden kadınlarımız, sonsuz sevgi ve hoşgörüyle yetiştirdikleri nesillerle de geleceğimizin şekillendirilmesinde en önemli katkıyı sağlamaktadırlar.
Tarihin her döneminde, aile ve toplum yapısının merkezinde yer alarak büyük fedakârlıklar sergileyen, ülkemizin gelişmesinde ve çağdaşlaşmasında büyük katkılar sağlayan kadınlarımız; toplumsal ve ekonomik yaşamın büyümesindeki en önemli temel taşlarımızdan bir tanesidir…
Bu duygu ve düşüncelerle, tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü tekrar kutlarken; şefkatin sevginin, fedakârlığın ve üretkenliğin simgesi olan tüm kadınlarımıza; aileleriyle birlikte, mutlu, huzurlu ve sağlıklı günler temenni ederek sevgi ve saygılarımı sunuyoruz.

Previous Ön Ödemeli Konut Satışında Tüketicinin Tazminat Yükü Artırıldı
Sonraki Yaşam Alanlarına Profesyonel Dokunuşlarla Değer Katıyor

Diğer Yazılar

Güncel Haberler 0 Yorum

Gebze’de imar planları anlatıldı

Gebze’de imar Büyükşehir İmar ve Şehircilik Daire Başkanı Osman Güler, Gebze’deki inşaat mühendislerine Batı bölgesindeki dört ilçenin 1/lOOO’lik imar planını anlattı

Güncel Haberler 0 Yorum

Kentsel Dönüşüme büyük ölçekli planlar gerekiyor

Türkiye’de 1999 yılından bu yana ‘Kentsel Dönüşüm’ yasasının sağladığı kolaylıkla birçok bina yenilenirken, risk altında yenilenmeyi bekleyen lıala milyonlarca konut bulunuyor.

Güncel Haberler 0 Yorum

Mamak Kusunlar 50251 ada 3 parsel imar planları değişikliği

Ankara Mamak İlçesi, Kusunlar Mahallesi 50251 ada 3 nolu parsele ilişkin 1/5000-1/1000 ölçekli imar planları değişiklikleri 14/10/2016 tarihinde askıya çıktı.

Güncel Haberler 0 Yorum

Manisa’da Kadınlara El Sanatı Merkezi

Manisa Kadın Kooperatifi, kadınların evlerinde ürettiği ürünlere profesyonellik kazandırmak için Kadın El Sanatları Merkezini kurdu.

Güncel Haberler 0 Yorum

Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nın Camisi fotoğraflandı

Yüksek maliyetiyle gündeme oturan Cumhurbaşkanlığı Sarayı’na ek olarak inşa edilen cami ve kongre salonunun son fotoğrafları yayınlandı.

Güncel Haberler 0 Yorum

Kazlıçeşme Bölgesinin Son Değerli Taşınmazı Satışta

TOBB arsasına komşu parsel 366 milyon liraya icradan satışa çıktı.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.