TÜSİAV’dan kadınlar günü mesajı

TÜSİAV’dan kadınlar günü mesajı

TÜSİAV Başkanı Veli SARITOPRAK ve TÜSİAV Verimlilik Platformu Başkanı Kutlu TAMAY 8 Mart Kadınlar günü dolayısıyla bir mesaj yayınladılar.
Aile ve toplum yapımızın temel direğini oluşturan, annelik gibi kutsal ve yüce bir mertebenin erişilmez temsilcileri olan, kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü en içten dileklerimle kutluyoruz.
Hayatın her alanında fedakârlığı, üretkenliği ve duyarlılığı temsil eden kadınlarımız, sonsuz sevgi ve hoşgörüyle yetiştirdikleri nesillerle de geleceğimizin şekillendirilmesinde en önemli katkıyı sağlamaktadırlar.
Tarihin her döneminde, aile ve toplum yapısının merkezinde yer alarak büyük fedakârlıklar sergileyen, ülkemizin gelişmesinde ve çağdaşlaşmasında büyük katkılar sağlayan kadınlarımız; toplumsal ve ekonomik yaşamın büyümesindeki en önemli temel taşlarımızdan bir tanesidir…
Bu duygu ve düşüncelerle, tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü tekrar kutlarken; şefkatin sevginin, fedakârlığın ve üretkenliğin simgesi olan tüm kadınlarımıza; aileleriyle birlikte, mutlu, huzurlu ve sağlıklı günler temenni ederek sevgi ve saygılarımı sunuyoruz.

Previous Ön Ödemeli Konut Satışında Tüketicinin Tazminat Yükü Artırıldı
Sonraki Yaşam Alanlarına Profesyonel Dokunuşlarla Değer Katıyor

Diğer Yazılar

Güncel Haberler 0 Yorum

2014 yılı yurtdışı müteahhitlik sektörü verileri

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Türk müteahhitlik sektörünün 2014 yılını da başarılı bir şekilde tamamladığını, 2014 yılında yurtdışında 22.5 milyar dolarlık proje üstlendiğini belirterek, ‘Müteahhitlik sektörümüz Türkiye nin dünyadaki en önemli

Güncel Haberler 0 Yorum

Gaziemir’e Yeni Kültür Merkezi Yapılacak

Gaziemir’i kültür kentine çeviren Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol, ilçeye yeni kültür merkezi kazandırıyor

Güncel Haberler

Rusya’da Türk inşaat firmasını soydular

Rusya’nın Kuzey Ural bölgesindeki Noyabrsk kentinde bir Türk inşaat firması kimliği be lirsiz kişiler tarafından soyguna uğradı.

Güncel Haberler 0 Yorum

Adana İncirlik’te Bina Krizi

İncirlik 10’uncu Tanker Üs Komutanlığı Mania Kontrol Heyeti, havaalanının kuzeydoğusunda Hollanda’ya ait patriotfüze savunma sistemlerinin konuşlandığı bölgeye yakın olan Yavuz Sultan Selim Mahallesi’nde 10 katlı inşaatın uçakların yaklaşma- tırmanma hattına

Güncel Haberler 0 Yorum

Midilli adası satılıyor

Ekonomik krizin etkisinden hala kurtulamayan Yunanistan’da 20 elen fazla ada satışa çıkartıldı.

Güncel Haberler 0 Yorum

SİTELERGİAD, Yaşar’ı ziyaret etti

Siteler Genç İşadamları Derneği (SİTELERGİAD) Başkanı Hayri Bulut, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar’ı makamında ziyaret etti.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.