TÜSİAV’dan kadınlar günü mesajı

TÜSİAV’dan kadınlar günü mesajı

TÜSİAV Başkanı Veli SARITOPRAK ve TÜSİAV Verimlilik Platformu Başkanı Kutlu TAMAY 8 Mart Kadınlar günü dolayısıyla bir mesaj yayınladılar.
Aile ve toplum yapımızın temel direğini oluşturan, annelik gibi kutsal ve yüce bir mertebenin erişilmez temsilcileri olan, kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü en içten dileklerimle kutluyoruz.
Hayatın her alanında fedakârlığı, üretkenliği ve duyarlılığı temsil eden kadınlarımız, sonsuz sevgi ve hoşgörüyle yetiştirdikleri nesillerle de geleceğimizin şekillendirilmesinde en önemli katkıyı sağlamaktadırlar.
Tarihin her döneminde, aile ve toplum yapısının merkezinde yer alarak büyük fedakârlıklar sergileyen, ülkemizin gelişmesinde ve çağdaşlaşmasında büyük katkılar sağlayan kadınlarımız; toplumsal ve ekonomik yaşamın büyümesindeki en önemli temel taşlarımızdan bir tanesidir…
Bu duygu ve düşüncelerle, tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü tekrar kutlarken; şefkatin sevginin, fedakârlığın ve üretkenliğin simgesi olan tüm kadınlarımıza; aileleriyle birlikte, mutlu, huzurlu ve sağlıklı günler temenni ederek sevgi ve saygılarımı sunuyoruz.

Previous Ön Ödemeli Konut Satışında Tüketicinin Tazminat Yükü Artırıldı
Sonraki Yaşam Alanlarına Profesyonel Dokunuşlarla Değer Katıyor

Diğer Yazılar

Güncel Haberler 0 Yorum

Başkan Yaşar, inşaatları denetledi

Hizmette sınır tanımayan Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Yenimahalle Belediyesi’nin inşaatı devam eden yatırımlarını denetledi.

Güncel Haberler 0 Yorum

Antalya Muratpaşa Kırcami imar planı askıya çıkıyor

Yaklaşık 30 yıldır imar bekleyen ve 9 mahalleyi kapsayan Kırcami bölgesinin 1/1000’lik uygulama imar planı Muratpaşa Belediyesi’nce askıya çıkarılıyor.

Güncel Haberler 0 Yorum

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Yeni Yollar Açıyor

Ulaşımdaki sıkıntıları asgariye indirmek için çalışmalarını sürdüren Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, kentin dört bir yanında yeni yollar açmaya devam ediyor.

Güncel Haberler 0 Yorum

Konut satışında süreklilik

Yıllardır ülkemizde inşaat sektörünün en önemli sektör olduğu olgusu tarafımıza sürekli aksettirilir.

Güncel Haberler 0 Yorum

Türk Ytong İle 50 Yılda 10 Milyon Dolarlık Tasarruf

Çevre Dostu Yeşil Binalar Derneği (ÇEDBİK) tarafından Türk Ytong’un da desteği ile 20-21 Şubat’ta düzenlenen 3. Uluslararası Yeşil Binalar Zirvesi, Swissotel’de gerçekleştirildi.

Güncel Haberler 0 Yorum

Karakusunlar Birlik Parkı yeniden Meclis gündeminde

Büyükşehir Belediye Meclisi’nin, yaklaşık 3 yıl önce bir kısmının imara açılması yönünde karar aldığı, bölge sakinlerinin imar iznine tepki göstererek ‘Birlik için birlik’ eylemleri düzenlediği Karakusunlar Mahallesi’ndeki Birlik Parkı, mahkemenin

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.