TÜSİAV’dan kadınlar günü mesajı

TÜSİAV’dan kadınlar günü mesajı

TÜSİAV Başkanı Veli SARITOPRAK ve TÜSİAV Verimlilik Platformu Başkanı Kutlu TAMAY 8 Mart Kadınlar günü dolayısıyla bir mesaj yayınladılar.
Aile ve toplum yapımızın temel direğini oluşturan, annelik gibi kutsal ve yüce bir mertebenin erişilmez temsilcileri olan, kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü en içten dileklerimle kutluyoruz.
Hayatın her alanında fedakârlığı, üretkenliği ve duyarlılığı temsil eden kadınlarımız, sonsuz sevgi ve hoşgörüyle yetiştirdikleri nesillerle de geleceğimizin şekillendirilmesinde en önemli katkıyı sağlamaktadırlar.
Tarihin her döneminde, aile ve toplum yapısının merkezinde yer alarak büyük fedakârlıklar sergileyen, ülkemizin gelişmesinde ve çağdaşlaşmasında büyük katkılar sağlayan kadınlarımız; toplumsal ve ekonomik yaşamın büyümesindeki en önemli temel taşlarımızdan bir tanesidir…
Bu duygu ve düşüncelerle, tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü tekrar kutlarken; şefkatin sevginin, fedakârlığın ve üretkenliğin simgesi olan tüm kadınlarımıza; aileleriyle birlikte, mutlu, huzurlu ve sağlıklı günler temenni ederek sevgi ve saygılarımı sunuyoruz.

Previous Ön Ödemeli Konut Satışında Tüketicinin Tazminat Yükü Artırıldı
Sonraki Yaşam Alanlarına Profesyonel Dokunuşlarla Değer Katıyor

Diğer Yazılar

Güncel Haberler 0 Yorum

Metro istasyonu aktarma alanına korunaklı durak

Ankara toplu taşımacılığının büyük bir kısmını otobüs ve metro ağıyla karşılayan EGO Genel Müdürlüğü, Başkentlilerin ulaşımlarını etkin, verimli, hızlı ve konforlu bir şekilde yerine getirmek için çalışmalarına her geçen gün

Güncel Haberler

Ankara Beytepe Sarıkaya imar planı değişikliği

Ankara Çankaya ilçesi Beytepe Sarıkaya mevkii 28732, 28733, 28734, 28736, 28737, 28741, 28742, 28743 ve 28744 adalara ilişkin 1/5000 ölçekli Nazım İmar Planı Değişikliği 25 Haziran 2015 tarihinde askıya çıktı.

Güncel Haberler 0 Yorum

İstanbul’da arsa fiyatları baş döndürüyor

İstanbul’da arsa fiyatlarının baş döndürücü bir hızla artması dar ve sabit gelirlinin tasarruf ederek ev alma hayalini suya düşürüyor

Güncel Haberler 0 Yorum

Çukurova Havalimanına yeni ihale

Geçen yıl temeli atılan ancak yüklenici firma Koçoğlu’nun kredi bulamaması ve ekonomik sıkıntıları neticesinde iflas erteleme talep etmesiyle yatırımı durdurulan Uluslararası Çukurova Havalimanı projesi için 150cak’ta ihaleye çıkılacak.

Güncel Haberler 0 Yorum

Noterler Tapu İşlemine Talip Oldu

Oto alım-satım ve mirasçılık belgesi yetkisini alan noterler, tapu devir işlemlerine de talip.

Güncel Haberler

Ankara Çankaya Beytepe Karaköy ve Kutuğun mevkii imar planı değişikliği

Ankara Büyükşehir Belediye Meclisinin 12.06.2015 tarih 1218 sayılı kararı ile onaylanan, Çankaya ilçesi Beytepe Karaköy mevkii

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.