TÜSİAV’dan kadınlar günü mesajı

TÜSİAV’dan kadınlar günü mesajı

TÜSİAV Başkanı Veli SARITOPRAK ve TÜSİAV Verimlilik Platformu Başkanı Kutlu TAMAY 8 Mart Kadınlar günü dolayısıyla bir mesaj yayınladılar.
Aile ve toplum yapımızın temel direğini oluşturan, annelik gibi kutsal ve yüce bir mertebenin erişilmez temsilcileri olan, kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü en içten dileklerimle kutluyoruz.
Hayatın her alanında fedakârlığı, üretkenliği ve duyarlılığı temsil eden kadınlarımız, sonsuz sevgi ve hoşgörüyle yetiştirdikleri nesillerle de geleceğimizin şekillendirilmesinde en önemli katkıyı sağlamaktadırlar.
Tarihin her döneminde, aile ve toplum yapısının merkezinde yer alarak büyük fedakârlıklar sergileyen, ülkemizin gelişmesinde ve çağdaşlaşmasında büyük katkılar sağlayan kadınlarımız; toplumsal ve ekonomik yaşamın büyümesindeki en önemli temel taşlarımızdan bir tanesidir…
Bu duygu ve düşüncelerle, tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü tekrar kutlarken; şefkatin sevginin, fedakârlığın ve üretkenliğin simgesi olan tüm kadınlarımıza; aileleriyle birlikte, mutlu, huzurlu ve sağlıklı günler temenni ederek sevgi ve saygılarımı sunuyoruz.

Previous Ön Ödemeli Konut Satışında Tüketicinin Tazminat Yükü Artırıldı
Sonraki Yaşam Alanlarına Profesyonel Dokunuşlarla Değer Katıyor

Diğer Yazılar

Güncel Haberler 0 Yorum

Ev Alırken Aklınızda Bulunsun

Geçtiğimiz ay Ege Denizi’nde gerçekleşen ve İstanbul’da da hissedilen deprem, gözleri yeniden inşaat sektörüne çevirdi.

Güncel Haberler 0 Yorum

Çankaya Belediyesi Sonbahara Açılışlarla Girecek

Çankaya Belediyesi, eylül ayında 10 park, 3 kreş, bir etüt merkezi ve sağlık merkezini açıyor.

Güncel Haberler 0 Yorum

Termal Kasaba’da Sona Doğru

Denizli’nin travertenleriyle ünlü Pamukkale bölgesine yürüme mesafesinde yer alan Karahayıt, TOKİ tarafından yürütülen kentsel dönüşüm projesiyle, termal turizmin merkezleri arasında yer alacak.

Güncel Haberler

Ankara su kesintisi 4 Mayıs 2015

ASKİ’den yapılan açıklamaya göre Ankara’nın bazıilçelerinde 4 Mayıs 2015 tarihinde su kesintisi uygulanacak. Kesintiden etkilenen bölgeler ise;

Güncel Haberler 0 Yorum

Merkezi Isıtmada Tasarruf

Çevre ve Şehircilik Bakanlığınca yapılan araştırmaya göre, merkezi ısıtmalı binalarda “herkesin yaktığı kadar ödemesine” dayanan sistemle yüzde 27 tasarruf sağlandı.

Güncel Haberler 0 Yorum

15 şehir Fransa yolcusu

Gayrimenkul fuan MIPIM için hazırlıklar başladı.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.