TÜSİAV’dan kadınlar günü mesajı

TÜSİAV’dan kadınlar günü mesajı

TÜSİAV Başkanı Veli SARITOPRAK ve TÜSİAV Verimlilik Platformu Başkanı Kutlu TAMAY 8 Mart Kadınlar günü dolayısıyla bir mesaj yayınladılar.
Aile ve toplum yapımızın temel direğini oluşturan, annelik gibi kutsal ve yüce bir mertebenin erişilmez temsilcileri olan, kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü en içten dileklerimle kutluyoruz.
Hayatın her alanında fedakârlığı, üretkenliği ve duyarlılığı temsil eden kadınlarımız, sonsuz sevgi ve hoşgörüyle yetiştirdikleri nesillerle de geleceğimizin şekillendirilmesinde en önemli katkıyı sağlamaktadırlar.
Tarihin her döneminde, aile ve toplum yapısının merkezinde yer alarak büyük fedakârlıklar sergileyen, ülkemizin gelişmesinde ve çağdaşlaşmasında büyük katkılar sağlayan kadınlarımız; toplumsal ve ekonomik yaşamın büyümesindeki en önemli temel taşlarımızdan bir tanesidir…
Bu duygu ve düşüncelerle, tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü tekrar kutlarken; şefkatin sevginin, fedakârlığın ve üretkenliğin simgesi olan tüm kadınlarımıza; aileleriyle birlikte, mutlu, huzurlu ve sağlıklı günler temenni ederek sevgi ve saygılarımı sunuyoruz.

Previous Ön Ödemeli Konut Satışında Tüketicinin Tazminat Yükü Artırıldı
Sonraki Yaşam Alanlarına Profesyonel Dokunuşlarla Değer Katıyor

Diğer Yazılar

Güncel Haberler 0 Yorum

Kentsel Dönüşüme Yeşil Yıkım Geliyor

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, kentsel dönüşümde yıkılan tüm binalann kalıntılarının doğaya zarar vermeyecek şekilde geri dönüştürülmesini amaçlayan “sıfır atık” politikasından sonra inşaatta “yeşil yıkım” dönemini başlatıyor.

Güncel Haberler 0 Yorum

Etimesgut Yapracık parselasyon planı askıda

Ankara Etimesgut ilçesi Yapracık Mahallesi 852253/2 Nolu parselasyon planı 23 Aralık 2015 tarihinde askıya çıktı.

Güncel Haberler

Ankara su kesintisi 15 Nisan 2015

ASKİ’den yapılan açıklamaya göre Ankara’nın Keçiören ve Çubuk ilçelerinde 15 Nisan 2015 tarihinde su kesintisi uygulanacak.

Güncel Haberler

Ankara Yenimahalle 44269 ada 1 parsel imar planı değişikliği askıda

Ankara Büyükşehir Belediye Meclisinin 09.04.2015 gün ve 675 sayılı kararıyla tadilen onaylanan,“ eski 44269 ada 1

Güncel Haberler 0 Yorum

Ankara Büyükşehir Belediyesi taşınmaz satıyor

Ankara Büyükşehir Belediyesi Çankaya, Etimesgut, Yenimahalle ilçelerinde bulunan  taşınmazlarını ihale usulu ile satışa çıkardı.

Güncel Haberler 0 Yorum

SDE’nin konut sektörü raporu tanıtıldı

Gazi Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Levent Yılmaz, konut sektörü ile ilgili dikkat edilmesi gereken çok konu olmasına karşın balon riski oluşturacak ciddi bir fiyat artışı bulunmadığını söyledi.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın