TÜSİAV’dan kadınlar günü mesajı

TÜSİAV’dan kadınlar günü mesajı

TÜSİAV Başkanı Veli SARITOPRAK ve TÜSİAV Verimlilik Platformu Başkanı Kutlu TAMAY 8 Mart Kadınlar günü dolayısıyla bir mesaj yayınladılar.
Aile ve toplum yapımızın temel direğini oluşturan, annelik gibi kutsal ve yüce bir mertebenin erişilmez temsilcileri olan, kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü en içten dileklerimle kutluyoruz.
Hayatın her alanında fedakârlığı, üretkenliği ve duyarlılığı temsil eden kadınlarımız, sonsuz sevgi ve hoşgörüyle yetiştirdikleri nesillerle de geleceğimizin şekillendirilmesinde en önemli katkıyı sağlamaktadırlar.
Tarihin her döneminde, aile ve toplum yapısının merkezinde yer alarak büyük fedakârlıklar sergileyen, ülkemizin gelişmesinde ve çağdaşlaşmasında büyük katkılar sağlayan kadınlarımız; toplumsal ve ekonomik yaşamın büyümesindeki en önemli temel taşlarımızdan bir tanesidir…
Bu duygu ve düşüncelerle, tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü tekrar kutlarken; şefkatin sevginin, fedakârlığın ve üretkenliğin simgesi olan tüm kadınlarımıza; aileleriyle birlikte, mutlu, huzurlu ve sağlıklı günler temenni ederek sevgi ve saygılarımı sunuyoruz.

Previous Ön Ödemeli Konut Satışında Tüketicinin Tazminat Yükü Artırıldı
Sonraki Yaşam Alanlarına Profesyonel Dokunuşlarla Değer Katıyor

Diğer Yazılar

Güncel Haberler 0 Yorum

Ankara, İstanbul,İzmir’de Kiralar Uçuşa Geçti

EMLAK sektörünün en hareketli olduğu ilkbahar ve sonbahar dönemleri saptamasının artık geçerli olmadığı istanbul’da emlak hareketleri her dönem çok yoğun geçiyor.

Güncel Haberler

Ankara su kesintisi 3 Haziran 2015

ASKİ’den yapılan açıklamaya göre Ankara’nın bazı ilçelerinde 3 Haziran 2015 tarihinde su kesintisi uygulanacak. Kesintiden etkilenen bölgeler ise;

Güncel Haberler 0 Yorum

Türkiye’nin Gündemi Asansör Faciası

İstanbul’da Torunlar Holding’e ait rezidansın işçileri taşıyan inşaat asansörü 32. kattan zemine çakıldı

Güncel Haberler 0 Yorum

Mamak Devlet Hastanesi’ne Kavuşuyor

Mamak, tam teşekküllü bir Devlet Hastanesi’ne kavuşuyor.

Güncel Haberler 0 Yorum

İnşaat sektörünün dijitalleşme endeksi yüzde 47

Dijital Dönüşüm vizyonu doğrultusunda kurumların iş yapış şekillerini iyileştirecek ve onlara verimlilik katacak çözümler sunan Vodafone, Türkiye’nin dijital röntgenini çekmeye devam ediyor.

Güncel Haberler 0 Yorum

Bin 100 tonluk türbe taşınacak

Batman da Ilısu Baraj Gölü nün suları altında kalacak Zeynel Bey Türbesi nin taşınması için ikinci kez ihale yapılacak.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.