TURYAP, 9 Şubat’ta TOKİ için teklif alacak

TURYAP, 9 Şubat’ta TOKİ için teklif alacak

Emlak pazarlama şirketi Turyap, 9 Şubat 2017’de Başbakanlık Toplu Konut İdaresi(TOKİ)’nin mülkiyetinde bulunan 197 iş yeri ile 15 konutu satışa çıkarıyor.
TOKİ Ankara Bilkent merkez olmak üzere İstanbul Radisson Blu Hotel’de saat 13:30’da eş zamanlı gerçekleşecek müzayedede iş yerleri %25’i peşin 120 ay vade, konutlar ise %12’si peşin 180 ay vadeden başlayan ödeme seçenekleri ile satılıyor. Taksitler memur maaşı artış oranı veya en düşük endekse göre 6 ayda bir vadelendiriliyor.
120 ay vade ile konut ve iş yeri sahibi olabilirsiniz
Adana, Ankara, Bursa, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Erzincan, Eskişehir, Giresun, Iğdır, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Kayseri, Kırıkkale, Kırşehir, Konya, Nevşehir, Osmaniye, Şanlıurfa, Tokat ve Trabzon’da satışa sunulan 197 iş yerine yüzde 25 peşin, 120 ay vade seçeneğiyle teklif verilebiliyor.
Afyonkarahisar, Ankara, Bitlis, Çankırı, Eskişehir, Gaziantep, Kayseri, Mersin, Nevşehir, Trabzon ve Van’da bulunan 11 konut ise yüzde 12 veya yüzde 25 peşin, 120 ya da 180 ay vade seçenekleriyle satın alınabiliyor.
Satışa sunulan taşınmazlar arasında Adana Kışla Mahallesi, İstanbul Başakşehir Kayabaşı, Kırşehir Kaman ve Şanlıurfa Viranşehir’de ticaret merkezindeki iş yerleri ile Ankara Turkuaz Vadisi’ndeki spor tesisi de bulunuyor.
Satışa çıkan taşınmazlarla ilgili ayrıntılı bilgiye www.turyap.com.tr ‘den ulaşabiliyor.

Previous Bakan Özhaseki; "Şehircilik Şurası Bizim İçin Yol Gösterici Olacak"
Sonraki Gayrimenkul’de altın fırsatlar yolda

Diğer Yazılar

TOKİ Haberleri 0 Yorum

TOKİ Temmuz 2015’e kadar konut taksitlerinde artış yapmayacak

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), satışını gerçekleştirdiği konutların ve işyerlerinin taksitlerine ve borç bakiyelerine Ocak – Haziran 2015 döneminde artış yapmadı.

TOKİ Haberleri 0 Yorum

Boğazlıyan’da Kentsel Dönüşüm Başladı

Boğazlıyan Belediyesi ile Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından yürütülen “Eski Sanayi Sitesi Kentsel Dönüşüm Projesi” çerçevesinde metruk binaların yıkımı için tören düzenlendi.

TOKİ Haberleri

Bozüyük 2.Etap TOKİ konutlarına ilk gün 37 başvuru yapıldı

Bozüyük’t Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından yapılan 2’nci etap konutları için ilk gün 37 kişi başvuruda bulundu.

TOKİ Haberleri 0 Yorum

Geyve’ye 349 Kişi Kapasiteli Öğrenci Yurdu

Başbakanlık Toplu Konut idaresi Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen, Geyve İlçesine, 349 Kişi Kapasiteli Yurt İnşaatı ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi yaptırılmasına ait ihale sonuçlandı.

TOKİ Haberleri 0 Yorum

Besni Toki Evleri İçin Yer Tahsisi Onaylandı

AK Parti Adıyaman Milletvekili ve TBMM Tarım Orman ve Köy işleri Komisyonu Başkanvekili Mehmet Erdoğan, Adıyaman Genelinde TOKİ konut çalışmaları ile ilgili açıklama yaptı.

TOKİ Haberleri 0 Yorum

Kayaşehir TOKi’ye 8 günde 37 bin 517 başvuru yapıldı

TOKi’nin İstanbul Kayaşehir’de satısa sunduğu 1500 konuta 8 günde 37 bin 517 başvuru yapıldı.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.