TURYAP, 9 Şubat’ta TOKİ için teklif alacak

TURYAP, 9 Şubat’ta TOKİ için teklif alacak

Emlak pazarlama şirketi Turyap, 9 Şubat 2017’de Başbakanlık Toplu Konut İdaresi(TOKİ)’nin mülkiyetinde bulunan 197 iş yeri ile 15 konutu satışa çıkarıyor.
TOKİ Ankara Bilkent merkez olmak üzere İstanbul Radisson Blu Hotel’de saat 13:30’da eş zamanlı gerçekleşecek müzayedede iş yerleri %25’i peşin 120 ay vade, konutlar ise %12’si peşin 180 ay vadeden başlayan ödeme seçenekleri ile satılıyor. Taksitler memur maaşı artış oranı veya en düşük endekse göre 6 ayda bir vadelendiriliyor.
120 ay vade ile konut ve iş yeri sahibi olabilirsiniz
Adana, Ankara, Bursa, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Erzincan, Eskişehir, Giresun, Iğdır, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Kayseri, Kırıkkale, Kırşehir, Konya, Nevşehir, Osmaniye, Şanlıurfa, Tokat ve Trabzon’da satışa sunulan 197 iş yerine yüzde 25 peşin, 120 ay vade seçeneğiyle teklif verilebiliyor.
Afyonkarahisar, Ankara, Bitlis, Çankırı, Eskişehir, Gaziantep, Kayseri, Mersin, Nevşehir, Trabzon ve Van’da bulunan 11 konut ise yüzde 12 veya yüzde 25 peşin, 120 ya da 180 ay vade seçenekleriyle satın alınabiliyor.
Satışa sunulan taşınmazlar arasında Adana Kışla Mahallesi, İstanbul Başakşehir Kayabaşı, Kırşehir Kaman ve Şanlıurfa Viranşehir’de ticaret merkezindeki iş yerleri ile Ankara Turkuaz Vadisi’ndeki spor tesisi de bulunuyor.
Satışa çıkan taşınmazlarla ilgili ayrıntılı bilgiye www.turyap.com.tr ‘den ulaşabiliyor.

Previous Bakan Özhaseki; "Şehircilik Şurası Bizim İçin Yol Gösterici Olacak"
Sonraki Gayrimenkul’de altın fırsatlar yolda

Diğer Yazılar

TOKİ Haberleri 0 Yorum

TOKİ:Bilgi Edinme Kanunu sınırsız değil

Ankara Mimarlar Odası, geçtiğimiz aylarda AOÇ´de mahkemenin yürütmeyi durdurma kararına rağmen inşaa edilen Cumhurbaşkanlığı Sarayı´nın kalem kalem birim fiyatlarını, maliyet hesaplarını TOKİ´ye sormuştu.

TOKİ Haberleri 0 Yorum

Erciş Devlet Hastanesi Mayıs 2015 Tarihinde Açılacak

Van’ın Erciş ilçesinde TOKİ tarafından yapımı sürdürülen 250 yatak kapasiteli Erciş Devlet Hastanesi’nin Mayıs 2015 tarihinde hizmete açılacağı bildirildi.

TOKİ Haberleri 0 Yorum

Emekli eve koştu

Başbakanlık  Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), emeklileri ev sahibi yapmak için seferber olurken, satışa sunulan evlere büyük ilgi gösteriliyor.

TOKİ Haberleri 0 Yorum

TOKİ’nin Gaziosmanpaşa arsasına 8 teklif

GOP arsasına 150 milyon TL. TOKİ’nin Gaziosmanpaşa arsasına ilk ihalede 8 firma teklif verdi.

TOKİ Haberleri 0 Yorum

Ürgüp TOKİ Konutlarında Çalışmalar Hızla Devam Ediyor

Konutların tamamlanmasıyla Toplu Konut İdaresi Başkanlığı ülkemizdeki en özel projelerinden birini daha tamamlamış olacak.

TOKİ Haberleri 0 Yorum

YDA Group, BDDK Binası İçin 291 Milyon 840 Bin TL Teklif Verdi

İSTANBUL’UN finans merkezi haline gelen Alaşehir’de TOKİ’nin BDDK (Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu) için inşa edeceği “hizmet binası” için ihale süreci devam ediyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.