TURYAP, 9 Şubat’ta TOKİ için teklif alacak

TURYAP, 9 Şubat’ta TOKİ için teklif alacak

Emlak pazarlama şirketi Turyap, 9 Şubat 2017’de Başbakanlık Toplu Konut İdaresi(TOKİ)’nin mülkiyetinde bulunan 197 iş yeri ile 15 konutu satışa çıkarıyor.
TOKİ Ankara Bilkent merkez olmak üzere İstanbul Radisson Blu Hotel’de saat 13:30’da eş zamanlı gerçekleşecek müzayedede iş yerleri %25’i peşin 120 ay vade, konutlar ise %12’si peşin 180 ay vadeden başlayan ödeme seçenekleri ile satılıyor. Taksitler memur maaşı artış oranı veya en düşük endekse göre 6 ayda bir vadelendiriliyor.
120 ay vade ile konut ve iş yeri sahibi olabilirsiniz
Adana, Ankara, Bursa, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Erzincan, Eskişehir, Giresun, Iğdır, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Kayseri, Kırıkkale, Kırşehir, Konya, Nevşehir, Osmaniye, Şanlıurfa, Tokat ve Trabzon’da satışa sunulan 197 iş yerine yüzde 25 peşin, 120 ay vade seçeneğiyle teklif verilebiliyor.
Afyonkarahisar, Ankara, Bitlis, Çankırı, Eskişehir, Gaziantep, Kayseri, Mersin, Nevşehir, Trabzon ve Van’da bulunan 11 konut ise yüzde 12 veya yüzde 25 peşin, 120 ya da 180 ay vade seçenekleriyle satın alınabiliyor.
Satışa sunulan taşınmazlar arasında Adana Kışla Mahallesi, İstanbul Başakşehir Kayabaşı, Kırşehir Kaman ve Şanlıurfa Viranşehir’de ticaret merkezindeki iş yerleri ile Ankara Turkuaz Vadisi’ndeki spor tesisi de bulunuyor.
Satışa çıkan taşınmazlarla ilgili ayrıntılı bilgiye www.turyap.com.tr ‘den ulaşabiliyor.

Previous Bakan Özhaseki; "Şehircilik Şurası Bizim İçin Yol Gösterici Olacak"
Sonraki Gayrimenkul’de altın fırsatlar yolda

Diğer Yazılar

TOKİ Haberleri 0 Yorum

TOKİ Rekora Koşuyor

TOKİ’nin dudak uçurtan ‘kentsel dönüşüm’ projeleriyle 21.797 derslik, 970 okul, 14 üniversite, 984 spor salonu, 56.959 kapasiteli yurt, 94 sağlık ocağı, 264 hastane, 501 cami, 129 kamu hizmet binası, 19

TOKİ Haberleri 0 Yorum

Taraklı’da TOKİ İnşaatlarının Yapım İhalesi

Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman, Taraklı’da konut ihtiyacını gidermek için TOKİ tarafından başlatılan çalışmalarda daha önce topladıkları talebe göre konut proje çalışmalarının tamamlandığını söyledi.

TOKİ Haberleri 0 Yorum

Bulancak’da TOKi’ye Başvurular Devam Ediyor

Bulancakta kurulan  Aydın Kent Yapı Kooperatifi tarafından Bulancak Belediyesi garantörlüğünde TOKİ ‘ye yaptırılacak olan daireler için başvuru kayıtları devam ediyor.

TOKİ Haberleri 0 Yorum

TOKİ Restorasyon Kredilerinde Başvurular 7 Nisan’da Başlıyor

İdaremiz tarafından 2863 Sayılı Kültür ve Tabiat Varlıklarını Koruma Kanunu’nun

TOKİ Haberleri 0 Yorum

Ergün Turan : ‘Konutta alt-orta segmentte asla balon yok’

Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Ergün Turan, TOKİ’nin ürettiği konut segmentinde ”balon” değil talep patlaması olduğunu belirterek, “Özellikle belli segmentlerde, bizim uğraştığımız orta gelir seviyesine kadar olan segmentlerde asla ve

TOKİ Haberleri 0 Yorum

TOKİ Başkanı Turan, Kentsel Dönüşümü Yerinde İnceledi

TOKİ Başkanı Mehmet Ergün Turan, İdarenin yürüttüğü Kentsel Dönüşüm projelerini “yerinde” takip ediyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın