TURYAP, 9 Şubat’ta TOKİ için teklif alacak

TURYAP, 9 Şubat’ta TOKİ için teklif alacak

Emlak pazarlama şirketi Turyap, 9 Şubat 2017’de Başbakanlık Toplu Konut İdaresi(TOKİ)’nin mülkiyetinde bulunan 197 iş yeri ile 15 konutu satışa çıkarıyor.
TOKİ Ankara Bilkent merkez olmak üzere İstanbul Radisson Blu Hotel’de saat 13:30’da eş zamanlı gerçekleşecek müzayedede iş yerleri %25’i peşin 120 ay vade, konutlar ise %12’si peşin 180 ay vadeden başlayan ödeme seçenekleri ile satılıyor. Taksitler memur maaşı artış oranı veya en düşük endekse göre 6 ayda bir vadelendiriliyor.
120 ay vade ile konut ve iş yeri sahibi olabilirsiniz
Adana, Ankara, Bursa, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Erzincan, Eskişehir, Giresun, Iğdır, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Kayseri, Kırıkkale, Kırşehir, Konya, Nevşehir, Osmaniye, Şanlıurfa, Tokat ve Trabzon’da satışa sunulan 197 iş yerine yüzde 25 peşin, 120 ay vade seçeneğiyle teklif verilebiliyor.
Afyonkarahisar, Ankara, Bitlis, Çankırı, Eskişehir, Gaziantep, Kayseri, Mersin, Nevşehir, Trabzon ve Van’da bulunan 11 konut ise yüzde 12 veya yüzde 25 peşin, 120 ya da 180 ay vade seçenekleriyle satın alınabiliyor.
Satışa sunulan taşınmazlar arasında Adana Kışla Mahallesi, İstanbul Başakşehir Kayabaşı, Kırşehir Kaman ve Şanlıurfa Viranşehir’de ticaret merkezindeki iş yerleri ile Ankara Turkuaz Vadisi’ndeki spor tesisi de bulunuyor.
Satışa çıkan taşınmazlarla ilgili ayrıntılı bilgiye www.turyap.com.tr ‘den ulaşabiliyor.

Previous Bakan Özhaseki; "Şehircilik Şurası Bizim İçin Yol Gösterici Olacak"
Sonraki Gayrimenkul’de altın fırsatlar yolda

Diğer Yazılar

TOKİ Haberleri

TOKİ’den emekli ve memura 250 TL taksitle konut imkanı

Dar gelirli vatandaşlar için konut üretimine odaklanan TOKİ, emekli ve memurlar için de hazırlık yapıyor.

TOKİ Haberleri 0 Yorum

Sarıkamış’a 99 Metrelik Şehitlik Anıtı

TOKİ, Sarıkamış’ta şehit düşen askerlerimizin anısına, harekatın 100. yıl dönümünde 99 metre yüksekliğinde Şehitler Anıtı ile tören alanı inşa edecek.

TOKİ Haberleri 0 Yorum

TOKİ’den TÜİK için hizmet binası

TOKİ, mevcut binası depremde risk taşıyabileceği değerlendirilen Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) için modern bir hizmet binası inşa edecek.

TOKİ Haberleri 0 Yorum

TOKİ’den modern hastaneler

İnşa ettiği hastanelerle sağlıkta yeni bir dönem başlatan TOKİ, mimari açıdan göz kamaştıran, modern ve tam donanımlı 233 hastane projesi yürütüyor.

TOKİ Haberleri 0 Yorum

Yeni şehir projesinde sona doğru

İstanbul’da kurulacak yeni şehir projesinde son aşamaya gelindi. Master planları tamamlanan projeyi Başbakan Erdoğan’ın kamuoyuyla paylaşması bekleniyor.

TOKİ Haberleri 0 Yorum

TOKİ İzmir’e İki Stat İnşa Edecek

TOKİ, İzmir Karşıyaka ve Göztepe’ye 15 bin kişilik iki stadyum inşa edecek. Karşıyaka Stadı’nın ihalesi 28 Ocak, Göztepe Stadı’nın ihalesi de 29 Ocak’ta yapılacak.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.