TURYAP, 9 Şubat’ta TOKİ için teklif alacak

TURYAP, 9 Şubat’ta TOKİ için teklif alacak

Emlak pazarlama şirketi Turyap, 9 Şubat 2017’de Başbakanlık Toplu Konut İdaresi(TOKİ)’nin mülkiyetinde bulunan 197 iş yeri ile 15 konutu satışa çıkarıyor.
TOKİ Ankara Bilkent merkez olmak üzere İstanbul Radisson Blu Hotel’de saat 13:30’da eş zamanlı gerçekleşecek müzayedede iş yerleri %25’i peşin 120 ay vade, konutlar ise %12’si peşin 180 ay vadeden başlayan ödeme seçenekleri ile satılıyor. Taksitler memur maaşı artış oranı veya en düşük endekse göre 6 ayda bir vadelendiriliyor.
120 ay vade ile konut ve iş yeri sahibi olabilirsiniz
Adana, Ankara, Bursa, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Erzincan, Eskişehir, Giresun, Iğdır, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Kayseri, Kırıkkale, Kırşehir, Konya, Nevşehir, Osmaniye, Şanlıurfa, Tokat ve Trabzon’da satışa sunulan 197 iş yerine yüzde 25 peşin, 120 ay vade seçeneğiyle teklif verilebiliyor.
Afyonkarahisar, Ankara, Bitlis, Çankırı, Eskişehir, Gaziantep, Kayseri, Mersin, Nevşehir, Trabzon ve Van’da bulunan 11 konut ise yüzde 12 veya yüzde 25 peşin, 120 ya da 180 ay vade seçenekleriyle satın alınabiliyor.
Satışa sunulan taşınmazlar arasında Adana Kışla Mahallesi, İstanbul Başakşehir Kayabaşı, Kırşehir Kaman ve Şanlıurfa Viranşehir’de ticaret merkezindeki iş yerleri ile Ankara Turkuaz Vadisi’ndeki spor tesisi de bulunuyor.
Satışa çıkan taşınmazlarla ilgili ayrıntılı bilgiye www.turyap.com.tr ‘den ulaşabiliyor.

Previous Bakan Özhaseki; "Şehircilik Şurası Bizim İçin Yol Gösterici Olacak"
Sonraki Gayrimenkul’de altın fırsatlar yolda

Diğer Yazılar

TOKİ Haberleri 0 Yorum

YDA Group, BDDK Binası İçin 291 Milyon 840 Bin TL Teklif Verdi

İSTANBUL’UN finans merkezi haline gelen Alaşehir’de TOKİ’nin BDDK (Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu) için inşa edeceği “hizmet binası” için ihale süreci devam ediyor.

TOKİ Haberleri 0 Yorum

Kaynaştır Projesi Uygulanmaya Başlandı

Yıldız Holding’in kurucusu merhum Sabri Ülker adına düzenlenen 100 bin liralık TüRMEPA Sabri Ülker Çevre Ödülünü alan, Dumlurmar Üniversitesi Eğilim Fakültesi İlköğretim Bölümü Fen Bilgisi Anabilim Dalı öğretim üyesi Yrd

TOKİ Haberleri 0 Yorum

TOKİ’den Sarıkamış’a “Ay Yıldızlı” tören alanı

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), Birinci Dünya Savaşı’nda Rus işgalinde bulunan doğu illerimizi geri almak için düzenlenen, on binlerce askerimizin şehit düştüğü Sarıkamış Harekatı’nın, 100. yılı anma etkinlikleri kapsamında

TOKİ Haberleri 0 Yorum

TOKİ Temmuz 2015’e kadar konut taksitlerinde artış yapmayacak

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), satışını gerçekleştirdiği konutların ve işyerlerinin taksitlerine ve borç bakiyelerine Ocak – Haziran 2015 döneminde artış yapmadı.

TOKİ Haberleri 0 Yorum

TOKİ Akyazı’da 5 Mayıs’ta Kura Çekilecek

TOKİ tarafından Akyazı’da yaptırılan 186 konutun satışı için başvurular bugün sona eriyor.

TOKİ Haberleri 0 Yorum

Türkiye’nin ilk Selçuklu Müzesi

Kayseri’de Selçuklu döneminden kalma Gevher Nesibe Medresesi, Türkiye’nin ilk Selçuklu Müzesi olacak.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.