Türksal İnşaat Şanslı Evler Projesi

Türksal İnşaat Şanslı Evler Projesi

Kokteyle katılan konuklar, Şanslı Evler hakkında bilgi sahibi oldu.

Şanslı Evler’in temeli atıldı Türksal İnşaat taralından Çiğli Harmandalı mevkiinde hayata geçirilen “Şanslı Evler”in örnek dairesi düzenlenen temel atma töreni ve kokteyl ile konuklara tanıtıldı. 2+1 ve 1+1 olmak üzere 96 dairelik 2 bloktan oluşan projenin 20 ay sonra sahiplerine teslim edileceğini belirten Türksal İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Murat Türksal, içerisinde yüzme havuzu, kapalı otoparkı, spor merkezi ve saunası bulunan “Şanslı Evler”de oturacak kişilerin de şanslı olduğunu ifade etti.

Çiğli’de böyle projelerin yapılmasının kendilerini sevindirdiğini dile getiren Çiğli Belediye Başkanı Hasan Arslan ise, “Murat Türksal bu projeyle de göğsümüzü kabartıyor” dedi. Konuşmaların ardından açılış kurdelesini kesen Başkan Arslan ve Murat Türksal, örnek daireyi gezdi.(Yeni Asır)

Previous Mahall Ankara, 2016'nın İlk Çeyreğinde Teslim Edilecek
Sonraki Uptown İncek Teslim Tarihi

Diğer Yazılar

İzmir 0 Yorum

İzmir’de 1+1 evlere yoğun talep

Genel seçimlerde tek parti ile istikrarın devam edeceği kanısı inşaat yatırımlarını hızlandırırken satışlarda artma trendine girdi.

İstanbul

ÖZAK GYO, birçok proje geliştirecek

Forbes Dergisi’nin ‘Türkiye’nin En Büyük 100 Şirketi’ sıralamasında ÖZAK GYO, birçok büyük holdingi, sanayi ve hizmet kurumunu geride bırakarak 57. sırada yer aldı.

İzmir 0 Yorum

Ege-Koop İzmir Körfezi Evleri’ne yoğun ilgi

İstanbul-İzmir Otoyolu ve Ankara-İzmir Hızlı Tren yatırımları, kent dışından yurttaşların Ege-Koop’un 13. Onur Projesi’ne ilgisini artırdı

İzmir 0 Yorum

İzmir Alsancak projesi için protokol imzalandı

Türkiye’nin en büyük gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketi Emlak Konut GYO ve Tariş Koorperatif Birlikleri arasında 1 Aralık 2016’da imzalanan protokol ile Emlak Konut GYO, İzmir Alsancak’ta Liman Arkası olarak bilinen

İzmir 0 Yorum

Teras Gökyüzü Projesi tanıtıldı

Uzunyayla Group, İzmir’deki 3 üncü projesi Teras Gökyüzü’nü,tanıttı.

İzmir 0 Yorum

Bornova Goldiva Kuzey

Ülkemizin gözdesi, Egemizin incisi İzmir artık altın değerinde yeni bir proje ile tanışıyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.