Türkiye’nin En Büyük Konut Projeleri Ankara’da

Türkiye’nin En Büyük Konut Projeleri Ankara’da

Hızla gelişen ve büyüyen inşaat sektöründe, marka değeri kazanmış ya da bu yolda ilerleyen, yenilikçi, gelişmelere açık, çağımız beklentilerine uygun yapılar üreten lider kuruluşlar beş milyonu aşan nüfusu ile Başkent Ankara’da bir araya geliyor.

Türkiye’nin en büyük konut projelerinin sergileneceği Rem Fuarcılık tarafından ilk kez organize edilen Emlak & Gayrimenkul Fuarı sektör liderlerini ATO Congresium Fuar alanında başkentte bir araya getirecek. 09- 12 Ekim 2014 tarihleri arasında gerçekleşecek fuar için geri sayım başladı… Konut ve ticari alan talebinin geçtikçe azaldığı bir dönemde ticari durgunluğun hissedildiği bir anda gerçekleşecek olan bu fuarda talebin çoğalacağı tahmin ediliyor

ANKARA’DA UMULMAYAN BÖLGELER PARLAMAYA BAŞLADI
Emlak ve Gayrimenkul Fuarı Koordinatörü Remzi ÇAYIR, “Ankara’da önemli bir gelişim var Neredeyse artık her alanda Emlak ve Gayrimenkul Fuarı Koordinatörü Remzi ÇAYIR yatırım yapılıyor. Hiç umulmayan bölgeler parlamaya başladı. İnşaat sektörü, ekonomimizin öncü alanı. Dolayısıyla, bu fuarın konut ve ticari alanların arzının gittikçe çoğaldığı bir döneme denk gelmesi önemli.

Gayrimenkul sektörünün başkent Ankara’daki en büyük buluşmasına geri sayım başladı. Sektörün lider kuruluşları, en seçkin konut ve işyeri projeleriyle 9-12 Ekim 2014 tarihlerinde ATO CONGRESlUM’da buluşacak. Hızla gelişen ve büyüyen inşaat sektöründe, marka değeri kazanmış ya da bu yolda ilerleyen, yenilikçi, gelişmelere açık, çağımız beklentilerine uygun yapılar üreten lider kuruluşlar bir araya geliyor” açıklamasında bulundu.

Fuarın katılımcı profiline de değinen ÇAYIR; “-A ve B sınıfı Konut Projeleri, Plaza, Recidence, AV M Projeleri, Ofis ve Home Ofis Projeleri, İşyeri ve Ticari Gayrimenkul Projeleri, Akıllı Binalar, Villa ve Yazlık Site Projeleri ile Bankalar ve Fınans Kuruluşlarının katılımcılar arasında yer alacağını belirtti.(Ankara 24 Saat)

Previous Uluslararası Enerji Kongresi ve Fuarı
Sonraki Çam Ağacının Dalında Ev

Diğer Yazılar

Güncel Haberler 0 Yorum

2014 yılında Türkiye’deki AVM sayısı 368’e çıkacak

TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, gelecek yıl Türkiye’deki AVM sayısının 368’e çıkacağını belirterek,

Güncel Haberler 0 Yorum

Karatay Belediyesi İmar Revizyonunu Tamamladı

İmar revizyon çalışmaları  Büyük bir imar devrimi gerçekleştirerek 5 Milyon m2’lik geniş bir alanda İmar Revizyon Planı çalışması yapan Karatay Belediyesi, İmar Revizyonu çalışmalarını tamamlayarak imar planının uygulama sürecini hızlandırdı.

Güncel Haberler 0 Yorum

Kentsel dünüşümün yanında kırsal dönüşümü de destekliyoruz

Yapı Ürünleri Üreticileri Federasyonu (YÜF), Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce’nin onur konuşmacısı olarak katıldığı “2023’e Doğru Kentsel Dönüşüm, Ulusal Çevre Politikaları ve Sektörden Beklentiler” konulu toplantıda sektörün sorunları, önümüzdeki

Güncel Haberler 0 Yorum

Balıkesir 5 No’lu Gecekondu Önleme Bölgesi’nde İnşaatlar Başlıyor

Balıkesir Belediye Başkanı İsmail Ok, 1992 yılında başlayan 5 No’lu Gecekondu Önleme Bölgesi’ndeki arsalarda inşaat aşamasına geldiklerini söyledi.

Güncel Haberler 0 Yorum

ÖYK Ankara’da İmar Planı Değişikliğini Onayladı

Özelleştirme Yüksek Kurulu (ÖYK), Ankara’da bazı parsellerin imar planı değişikliğine onay verdi.

Güncel Haberler 0 Yorum

Ortofoto projesi Türkiye’de bir ilk

Bakanlıktan Vatandaşlar İçin Yeni Bir Uygulama Daha 40 bin kilometre kare alanda, kentlerin yerleşim ve gelişme alanlarını kapsayacak şekilde, kıyı bölgelerinde, sosyal, kültürel, sanayi ve turizm alanlarında, il, ilçe ve

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.