Türkiye’nin En Büyük Konut Projeleri Ankara’da

Türkiye’nin En Büyük Konut Projeleri Ankara’da

Hızla gelişen ve büyüyen inşaat sektöründe, marka değeri kazanmış ya da bu yolda ilerleyen, yenilikçi, gelişmelere açık, çağımız beklentilerine uygun yapılar üreten lider kuruluşlar beş milyonu aşan nüfusu ile Başkent Ankara’da bir araya geliyor.

Türkiye’nin en büyük konut projelerinin sergileneceği Rem Fuarcılık tarafından ilk kez organize edilen Emlak & Gayrimenkul Fuarı sektör liderlerini ATO Congresium Fuar alanında başkentte bir araya getirecek. 09- 12 Ekim 2014 tarihleri arasında gerçekleşecek fuar için geri sayım başladı… Konut ve ticari alan talebinin geçtikçe azaldığı bir dönemde ticari durgunluğun hissedildiği bir anda gerçekleşecek olan bu fuarda talebin çoğalacağı tahmin ediliyor

ANKARA’DA UMULMAYAN BÖLGELER PARLAMAYA BAŞLADI
Emlak ve Gayrimenkul Fuarı Koordinatörü Remzi ÇAYIR, “Ankara’da önemli bir gelişim var Neredeyse artık her alanda Emlak ve Gayrimenkul Fuarı Koordinatörü Remzi ÇAYIR yatırım yapılıyor. Hiç umulmayan bölgeler parlamaya başladı. İnşaat sektörü, ekonomimizin öncü alanı. Dolayısıyla, bu fuarın konut ve ticari alanların arzının gittikçe çoğaldığı bir döneme denk gelmesi önemli.

Gayrimenkul sektörünün başkent Ankara’daki en büyük buluşmasına geri sayım başladı. Sektörün lider kuruluşları, en seçkin konut ve işyeri projeleriyle 9-12 Ekim 2014 tarihlerinde ATO CONGRESlUM’da buluşacak. Hızla gelişen ve büyüyen inşaat sektöründe, marka değeri kazanmış ya da bu yolda ilerleyen, yenilikçi, gelişmelere açık, çağımız beklentilerine uygun yapılar üreten lider kuruluşlar bir araya geliyor” açıklamasında bulundu.

Fuarın katılımcı profiline de değinen ÇAYIR; “-A ve B sınıfı Konut Projeleri, Plaza, Recidence, AV M Projeleri, Ofis ve Home Ofis Projeleri, İşyeri ve Ticari Gayrimenkul Projeleri, Akıllı Binalar, Villa ve Yazlık Site Projeleri ile Bankalar ve Fınans Kuruluşlarının katılımcılar arasında yer alacağını belirtti.(Ankara 24 Saat)

Previous Uluslararası Enerji Kongresi ve Fuarı
Sonraki Çam Ağacının Dalında Ev

Diğer Yazılar

Güncel Haberler

Gölbaşı Hasvak Devlet Hastanesi’ne ek bina yapılacak

Yunus Emre Hizmet Derneği ve Gölbaşı Belediyesi arasında protokol imzalandı.

Güncel Haberler 0 Yorum

Çankaya, Keçiören, Gölbaşı Belediyelerinin bütçeleri onaylandı

Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi’nde, ilçe belediyelerinin bütçelerinin görüşülmesine devam edildi.

Güncel Haberler 0 Yorum

Altındağ Belediyesi’nden Müteahhitlere büyük müjde

Altındağ’ın yeniden yapılanması için tüm engelleri ortadan kaldıran Altındağ Belediyesi, Altındağ’da konut yapmak isteyen müteahhitlere müjde niteliğinde bir karar aldı.

Güncel Haberler 0 Yorum

İstanbul’a 10.000 Sosyal Konut Daha

İSTANBUL Büyükşehir Belediye Başkanı Topbaş, 10 bin dar gelirli için yapılacak konut atağı sosyal konutlar için düğmeye bastı.

Güncel Haberler 0 Yorum

İnşaatta İhracat Hedefi 25 Milyar Dolar

İMSAD Başkanı Yetişener, inşaat sektörünün 2013 yılında yüzde 5-6 arasında büyüme sağlayacağını kaydetti.

Güncel Haberler 0 Yorum

Erhan Boysanoğlu : Ankara zor piyasa

Konut sektöründeki gelişmelere ilişkin değerlendirmelerde bulunan MESA Holding Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Boysanoğlu, sektörün kredi faizleri ve diğer bazı nedenlerden dolayı yavaşladığını söyledi.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.