Türkiye İMSAD gündem buluşmaları toplantısı

Türkiye İMSAD gündem buluşmaları toplantısı

Sektörün gerçek gücünü ortaya koyabilmek ve güç birliğini sağlamak amacıyla faaliyet gösteren Türkiye İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği (Türkiye İMSAD), yılda dört kez düzenlediği Gündem Buluşmaları Toplantısı’nın dördüncüsünü 17 Aralık Perşembe günü 8:30-10:30 saatleri arasında Ortaköy Feriye Lokantası’nda düzenliyor.

Türkiye İMSAD’ın inşaat ve inşaat malzemesi sektörünü değerlendirip, Rusya ile yaşanan son gelişmelerin masaya yatırılacağı Gündem Buluşmaları Toplantısı’nda sektörle ilgili tüm sorular yanıtlarını bulacak. Toplantıda inşaat ve malzeme sektörü açısından Rusya’nın önemi ve Türkiye İMSAD’ın 2016 yılında hayata geçirmeyi planladığı projeler de ele alınacak. Türkiye İMSAD Yönetim Kurulu Başkanı Fethi Hinginar’ın konuşmacılar arasında yer aldığı toplantıda İMSAD’ın organizatörlüğünde 2016 yılında gerçekleştirilecek SBE16 ISTANBUL Konferansı ( ) programına ilişkin bilgiler verilip, bu konferansın Türkiye’de yapılmasının önemine değinilecek.

Moderatörlüğünü Türkiye İMSAD Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Hacıkamiloğlu’nun yapacağı Gündem Buluşmaları Toplantısı’nda Türkiye İMSAD Ekonomi Danışmanı Prof. Dr. Kerem Alkin makro ekonomik gelişmeleri ve Rusya krizinin Türkiye ekonomisine etkilerini değerlendirecek. Toplantı konuşmacıları arasında yer alan Ekonomi ve Strateji Dan. Hiz. Başkanı Dr. Can Fuat Gürselel Türkiye İMSAD’ın aylık sektör değerlendirme raporları ve endekslerine ilişkin yıl sonu değerlendirmesini yapacak. Gündem gelişmelerinin faaliyet, beklenti ve güven endekslerine yansımalarını yorumlarken, 2016 yılında sektörden rakamsal beklentilerini paylaşacak. Bir diğer konuşmacı Halk Yatırım Baş Ekonomisti Banu Kıvcı Tokalı ise; 2016 öngörülerine, bankacılık sektörü açısından 2016 yılına ve dünya ekonomisinin nasıl şekilleneceğine dair fikirlerini ortaya koyacak.

Previous Ege Perla tercihini kaliteden yana kullandı
Sonraki Büyükelçilerden Başkan Gökçek'e ziyaret

Diğer Yazılar

Etkinlikler

3. Zeki Yurtbay Tasarım Yarışması – Doğadan Sanata, Sen Tasarla

Seramik sektörünün lider markalarından Yurtbay Seramik’in bu yıl 3. kez düzenlediği “Zeki Yurtbay Tasarım Yarışması” başladı. “Doğadan Sanata Sen Tasarla” sloganı ve “Doğa” teması

Etkinlikler

Konya’da fuar heyecanı tekrar başlıyor

Konya İnşaat Fuarı Konya Kent 2015, Konya Dekor 2015, Konya İdeal Ev Fuarı KTO-Tüyap Konya Uluslararası Fuar Merkezinde bugün başlıyor.

Etkinlikler 0 Yorum

Ankara gayrimenkulun yeni yıldızı

Son yıllarda Ankara’da gayrimenkul sektörü açısından oldukça önemli projeler gerçekleşiyor.

Etkinlikler 0 Yorum

Bogaziçi’nin İmar Planı Çalıştayı Başladı

Boğaziçi’nin imarı görüşülüyorîstanbul Boğazı Belediyeler Birliği tarafından düzenlenen Boğaziçi İmar Planı Çalıştayı başladı.

Etkinlikler 0 Yorum

Çevrem Sensin’in ilki Bursa’da yapılacak

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, hava kirliliğinden, atık yönetimine, su kaynaklarının temizliğinden tasarrufuna kadar bilinç ve farkındalık oluşturmak için; “Çevrem Sensin” ismiyle bir dizi etkinlik düzenlemeye hazırlanıyor.

Etkinlikler 0 Yorum

Gelişen Kentler Zirvesi 6-7 Mayıs tarihinde Balıkesir’de düzenlenecek

GYODER de yeniden başkan seçilen Aziz Torun, Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği GYODER’in 16. Genel Kurulu’nda “Gelişen Kentler Zirvesi”nin 6-7 Mayıs tarihinde Balıkesir’de yapılacağı açıklandı.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.