Turkeybuild İstanbul 10 Mayıs’ta kapılarını açıyor

Turkeybuild İstanbul 10 Mayıs’ta kapılarını açıyor

Türk yapı sektörünün ve bölgenin en büyük buluşması olan “Uluslararası Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul’un 39’uncusu 10-14 Mayıs tarihlerinde düzenlenecek.

Fuara 1.250 firmanın katılmasını beklediklerini söyleyen İTE Turkey ve YEM Fuarcılık Genel Müdürü Burcu Başer, Türk yapı sektörünün ihracatını artırmayı hedeflediklerini belirterek, “Bu yüzden yabancı katılımcı sayısını sınırlı tuttuk. Sadece 50 yabancı firma katılacak” dedi. Fuarın, 14 kapalı salon dahil olmak üzere toplamda 100 bin metrekarelik alanda yapılacağını dile getiren Başer, ziyaretçi hedefinin 110 bin olduğunu aktardı.

Başer, fuara bu yıl bir yenilik getirdiklerini, geçen yıllarda uygulanan “Konuk Ülke Projesi”nin bu sene “Konuk Bölge Projesi olarak hayata geçeceğini, bu kapsamda Afrika’yı Kenya, Nijerya ve Mozambik ülkeleri özelinde ağırlayacaklarım ifade etti Başer, fuarda İran ve Suudi Arabistan ile ilgili “inşaat forumları” düzenleneceğini söyledi.Dünya

Previous Parktepe Evleri otel konforu sunuyor
Sonraki DenizBank’tan ‘Ortak Mortgage Konut Kredisi’ avantajı

Diğer Yazılar

Etkinlikler 0 Yorum

Hesaplı konutlar Dubai’de görücüye çıkacak

Türk gayrimenkul sektörünün projelerinin Dubai’de sergileneceği bir etkinlik düzenlenecek.

Etkinlikler 0 Yorum

Ankara Marka Festivali marka isimleri ağırladı

Ankara Ticaret Odasının (AID) Ankara’yı ‘marka kent’ hedefine bir adım daha yaklaştırmak ve Başkent’ten küresel markaların çıkmasını teşvik etmek amacıyla düzenlediği Ankara Marka Festivali (AMF) ilk gününde, marka isimleri ağırladı.

Etkinlikler 0 Yorum

GYODER, Azerbaycan’da Türkiye gayrimenkul sektörünü tanıtacak

Türkiye’nin Gayrimenkul Platformu GYODER (Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği), Azerbaycan Bakü’de düzenlenecek 2. RECEXPO Uluslararası Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı’na katılıyor.

Etkinlikler 0 Yorum

IPCC yeni başkanını seçti

Hırvatistan’ın Dubrovnik kentinde düzenlenen IPCC 42. Oturumuna Türkiye İklim Değişikliği Başmüzakerecisi Prof. Dr. Mehmet Emin BİRPINAR Başkanlığında bir heyet ile katıldı.

Etkinlikler

Global Wellness Day – İyi Yaşam Günü

Türkiye’de doğup dünyaya yayılan Global Wellness Day, her yıl Haziran ayının ikinci Cumartesi günü kutlanan uluslararası bir “İyi Yaşam Günü”

Etkinlikler

İnşaat sektöründe sürdürülebilir yapılanma çalıştayı

Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) Kıbrıs Türk İnşaat Müteahhitleri Birliği ve Kıbns Türk İnşaat Taşeronlan Birliği tarafından “İnşaat Sektöründe Sürdürülebilir Yapılanma Çalıştayı” gerçekleştirildi.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.