Türk İnşaat Sektörü EMLAK 2014 Fuarı’na Hazır

Türk İnşaat Sektörü EMLAK 2014 Fuarı’na Hazır

Türk gayrimenkul sektörünün liderleri, geleceğin yaşam alanlarını, konut ve iş merkezi projelerini 11 – 14 Eylül 2014 tarihleri arasında Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, TOKİ, Emlak Konut GYO ve Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü desteğinde düzenlenecek EMLAK 2014 Fuarı’nda görücüye çıkarıyor.

24 Gayrimenkul, Hiper Gayrimenkul ve E7 Yapı da fuara katılacak önemli firmaların başında geliyor…

Halkalı bölgesinde hayata geçirdiği Cadde 24 ve Stüdyo 24 projeleriyle adından söz ettiren 24 Gayrimenkul, fuara 2015 yılı içerisinde hayata geçireceği 500 milyon TL’lik yeni 5 projesinin tanıtımını yapmak için katılacak. Alışılmışın dışında projelere imza atan firma, ulaşılabilir fiyatlarla satışa çıkaracağı yeni projeleri için fuar boyunca ön talep toplayacak.

Haramidere’de 450 milyon TL’lik yatırım değeriyle hayata geçirdiği Future Park projesi ile dikkatleri üzerine çeken Hiper Gayrimenkul de projede uyguladığı akıllı ev sisteminin avantajlarını fuar ziyaretçileriyle paylaşacak.

2015’in sonunda teslim edilmesi planlanan projede evden çıktıktan sonra kapatılmayan enerji ve gaz sistemleri kullanılmadığında otomatik olarak kapanacak ve riskli durumlarda güvenlik sistemi devreye girecek. Ayrıca konut sahipleri elektrik ve doğalgaz gibi enerji sarfiyatlarını da diledikleri tasarruf biçimine göre ayarlayarak faturalarını kontrol altında tutabilecekler.

Ev sahipleri evlerine gelmeden sıcaklığı ve aydınlatmayı ayarlayabilecek, tüm faturaları ortak uygulamalar sayesinde otomatik olarak ödeyebilecek ve siteye ait tüm duyuruları otomatik mesaj ile ekrandan takip edebilecekler.

Fuarda; Ispartakule ve Fikirtepe’deki konut projelerini tanıtmayı planlayan E7 Yapı, temas halinde olduğu Ortadoğu ve Kuzey Afrika’daki şirketlerin temsilcileri ile görüşecek. Önümüzdeki dönemde Nijerya’da hayata geçirdikleri yapı marketi açmaya hazırlanan grup, anlaşma sağlayacağı yabancı partnerlerle 2015 yılında farklı lokasyonlarda proje geliştirmeyi amaçlıyor.

Previous Havacılık ve Uzay İhtisas OSB'de Sona Gelindi
Sonraki Projebeyaz CNR Emlak Fuarı’nda

Diğer Yazılar

Firma Haberleri

Filli Boya’dan “Mimar Benim” uygulaması

Boya sektöründe bir ilk olan Filli Boya “Mimar Benim” uygulaması, son teknoloji fonksiyonları, trend renk ve kartelaları ile yaşam alanlarını boyatmadan önce gerçeğe en yakın haliyle görmeyi sağlıyor.

Firma Haberleri

Shop&Miles milleri ile evinizi güzelleştirin

Türkiye’nin online mobilya mağazası Vivense.com, evini yenilemek isteyenler ve yeni evlenecek çiftler için Shop&Miles ile özel bir kampanya başlattı.

Firma Haberleri

Ankara’da bulvarlara ses yalıtımı şart

Nüfus artışı ve göçlere bağlı olarak hızla büyüyen kentlerde, düzensiz kentleşme ve alt yapı problemleri ile artan araç trafiğine bağlı yaşanan “gürültü kirliliği”, insan sağlığını tehdit eden önemli bir toplumsal

Firma Haberleri 0 Yorum

Efe Bezci : Ankara iş dünyası yaza umutla giriyor

Bir süreden beri piyasaların beklenti sürecine girmesi ile sıkıntılı dönem geçiren iş dünyası, Binali Yıldırım başkanlığında kurulan yeni kabinenin ilk toplantısı sonrasında verilen mesajlarla umut depoladı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Rönesans Karma Projesinde TeknoVinç Rönesans GYO iş birliği

POTAIN kule vinçlerin ve STROS dış cephe malzeme ve personel asansörlerinin satış, pazarlama ve satış sonrası hizmetlerini 30 yıldır yürütmekte olan TeknoVinç, Maltepe’de yükselen Rönesans Karma Projesi inşaatında, 4’ü farklı

Firma Haberleri 0 Yorum

Yale Alarm Merkezi İle Tek Ödeme, Ömür Boyu Güvenlik

Kilit endüstrisinin mucidi olarak anılan 171 yıllık dünya markası Yale, gerçekleştirdiği lansman toplantısında yeni “Alarm Merkezi” ile ilgili ürün ve hizmet detaylarını paylaştı.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.