Türk İnşaat Sektörü EMLAK 2014 Fuarı’na Hazır

Türk İnşaat Sektörü EMLAK 2014 Fuarı’na Hazır

Türk gayrimenkul sektörünün liderleri, geleceğin yaşam alanlarını, konut ve iş merkezi projelerini 11 – 14 Eylül 2014 tarihleri arasında Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, TOKİ, Emlak Konut GYO ve Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü desteğinde düzenlenecek EMLAK 2014 Fuarı’nda görücüye çıkarıyor.

24 Gayrimenkul, Hiper Gayrimenkul ve E7 Yapı da fuara katılacak önemli firmaların başında geliyor…

Halkalı bölgesinde hayata geçirdiği Cadde 24 ve Stüdyo 24 projeleriyle adından söz ettiren 24 Gayrimenkul, fuara 2015 yılı içerisinde hayata geçireceği 500 milyon TL’lik yeni 5 projesinin tanıtımını yapmak için katılacak. Alışılmışın dışında projelere imza atan firma, ulaşılabilir fiyatlarla satışa çıkaracağı yeni projeleri için fuar boyunca ön talep toplayacak.

Haramidere’de 450 milyon TL’lik yatırım değeriyle hayata geçirdiği Future Park projesi ile dikkatleri üzerine çeken Hiper Gayrimenkul de projede uyguladığı akıllı ev sisteminin avantajlarını fuar ziyaretçileriyle paylaşacak.

2015’in sonunda teslim edilmesi planlanan projede evden çıktıktan sonra kapatılmayan enerji ve gaz sistemleri kullanılmadığında otomatik olarak kapanacak ve riskli durumlarda güvenlik sistemi devreye girecek. Ayrıca konut sahipleri elektrik ve doğalgaz gibi enerji sarfiyatlarını da diledikleri tasarruf biçimine göre ayarlayarak faturalarını kontrol altında tutabilecekler.

Ev sahipleri evlerine gelmeden sıcaklığı ve aydınlatmayı ayarlayabilecek, tüm faturaları ortak uygulamalar sayesinde otomatik olarak ödeyebilecek ve siteye ait tüm duyuruları otomatik mesaj ile ekrandan takip edebilecekler.

Fuarda; Ispartakule ve Fikirtepe’deki konut projelerini tanıtmayı planlayan E7 Yapı, temas halinde olduğu Ortadoğu ve Kuzey Afrika’daki şirketlerin temsilcileri ile görüşecek. Önümüzdeki dönemde Nijerya’da hayata geçirdikleri yapı marketi açmaya hazırlanan grup, anlaşma sağlayacağı yabancı partnerlerle 2015 yılında farklı lokasyonlarda proje geliştirmeyi amaçlıyor.

Previous Havacılık ve Uzay İhtisas OSB'de Sona Gelindi
Sonraki Projebeyaz CNR Emlak Fuarı’nda

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

Akfen GYO’ya Türkiye’nin En İyi Otel Geliştiricisi Ödülü

Akfen GYO’ya ‘en iyi’ ödülü Akfen GYO ekonomi dünyasının etkili yayını Euromoney’nin bu yıl 10’uncu kez düzenlediği “Gayrimenkul Ödülleri 2014”te “Türkiye’nin En İyi Otel Geliştiricisi” seçildi.

Firma Haberleri 0 Yorum

Now Bomonti’de Ofis 5 Bin Dolardan Başlıyor

Şişli Bomonti’de inşaat çalışmaları devam eden Now Bomonti, 5 bin metrekare arsa alam üzerinde 15 katlı tek blok olarak tasarlandı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Fuarda Güçler Birleşti

Hollanda’nın başkenti Amsterdam’da Synergy Events tarafından organize edilecek olan “European Utility Week” fuarı ve “3’üncü Uluslararası İstanbul Akıllı Şebekeler Kongre ve Fuarı” güçlerini birleştirerek partner oldu.

Firma Haberleri 0 Yorum

Emlak Konut’un Alibeyköy arsasına 16 teklif

stanbul Eyüp Alibeyköy Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı işi” ihalesinin 1. Oturumu gerçekleştirildi.

Firma Haberleri 0 Yorum

TMSF, Alp Gürkan’ın mallanı satışa çıkardı

Geçtiğimiz Mayıs ayında 301 işçinin yaşamını yitirdiği madenin sahibi Alp Gürkan’ın mallarını TMSF tarafından işadamı Korkmaz Yiğit’den olan alacakları nedeniyle satışa çıkardı.

Firma Haberleri 0 Yorum

KTO İnşaat sektörü duayenlerini ödüllendirdi

Kayseri Ticaret Odası ve KAYİMDER işbirliği ile düzenlenen İnşaat Sektörü İstişare toplantısı gerçekleştirildi.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.