Türk İnşaat Sektörü EMLAK 2014 Fuarı’na Hazır

Türk İnşaat Sektörü EMLAK 2014 Fuarı’na Hazır

Türk gayrimenkul sektörünün liderleri, geleceğin yaşam alanlarını, konut ve iş merkezi projelerini 11 – 14 Eylül 2014 tarihleri arasında Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, TOKİ, Emlak Konut GYO ve Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü desteğinde düzenlenecek EMLAK 2014 Fuarı’nda görücüye çıkarıyor.

24 Gayrimenkul, Hiper Gayrimenkul ve E7 Yapı da fuara katılacak önemli firmaların başında geliyor…

Halkalı bölgesinde hayata geçirdiği Cadde 24 ve Stüdyo 24 projeleriyle adından söz ettiren 24 Gayrimenkul, fuara 2015 yılı içerisinde hayata geçireceği 500 milyon TL’lik yeni 5 projesinin tanıtımını yapmak için katılacak. Alışılmışın dışında projelere imza atan firma, ulaşılabilir fiyatlarla satışa çıkaracağı yeni projeleri için fuar boyunca ön talep toplayacak.

Haramidere’de 450 milyon TL’lik yatırım değeriyle hayata geçirdiği Future Park projesi ile dikkatleri üzerine çeken Hiper Gayrimenkul de projede uyguladığı akıllı ev sisteminin avantajlarını fuar ziyaretçileriyle paylaşacak.

2015’in sonunda teslim edilmesi planlanan projede evden çıktıktan sonra kapatılmayan enerji ve gaz sistemleri kullanılmadığında otomatik olarak kapanacak ve riskli durumlarda güvenlik sistemi devreye girecek. Ayrıca konut sahipleri elektrik ve doğalgaz gibi enerji sarfiyatlarını da diledikleri tasarruf biçimine göre ayarlayarak faturalarını kontrol altında tutabilecekler.

Ev sahipleri evlerine gelmeden sıcaklığı ve aydınlatmayı ayarlayabilecek, tüm faturaları ortak uygulamalar sayesinde otomatik olarak ödeyebilecek ve siteye ait tüm duyuruları otomatik mesaj ile ekrandan takip edebilecekler.

Fuarda; Ispartakule ve Fikirtepe’deki konut projelerini tanıtmayı planlayan E7 Yapı, temas halinde olduğu Ortadoğu ve Kuzey Afrika’daki şirketlerin temsilcileri ile görüşecek. Önümüzdeki dönemde Nijerya’da hayata geçirdikleri yapı marketi açmaya hazırlanan grup, anlaşma sağlayacağı yabancı partnerlerle 2015 yılında farklı lokasyonlarda proje geliştirmeyi amaçlıyor.

Previous Havacılık ve Uzay İhtisas OSB'de Sona Gelindi
Sonraki Projebeyaz CNR Emlak Fuarı’nda

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

Palladium Tower’da Teslimler Başladı

TAHİNCİOĞLU Gayrimenkul tarafından Ataşehir’de hayata geçirilen Palladium Towerda teslimler geçen ay başladı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Sea Pearl Projesi Dubai’de Görücüye Çıktı

KUZU Grup’un Qatar Diyar, Sinpaş Holding ve Eksim Holdingle ortaklaşa 2 milyar 700 milyon dolar yatırımla İstanbul Ataköy’de gerçekleştireceği Sea Pearl projesi Ortadoğu’da görücüye çıktı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Allure Tower’da 229 Bin Liraya 1+1 Daire

400 konuttan meydana gelen Allure Tower, 9 bin 300 metrekarelik arsa üzerine inşa ediliyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Nitron Condense yoğuşmalı kombi ulaşılabilir fiyat sunuyor

DemirDöküm, Nitron Condense Yoğuşmalı kombisini tüketicilerin beğenisine sundu.

Firma Haberleri 0 Yorum

Liv Hospital Ankara bugün düzenlenen törenle açıldı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ““Sağlıklı bir topluma, sağlıklı bir millete layığız. Bunu da başarmak, bizim olmazsa olmaz görevimizdir” dedi.

Firma Haberleri 0 Yorum

Besa Kule ne zaman teslim edilecek

7 bin 590 metrekare arsa üzerine 1 kule bloğu ve 1 yatay konumlu plaza olmak üzere 2 bloktan oluşan  Besa Kule projesinde toplam 104 ofis ve 25 mağaza yer alacak.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.