TUR-YAP Kırklareli’nde

TUR-YAP Kırklareli’nde

 Türkiye genelinde 375 şubesi bulunan ve Türkiye nın en iyi emlak şirketlerinden biri olan TUR-YAP ile 5 yıllık sözleşme imzaladıklarını dile getiren iş adamı Alper Çiler “İlk kez profesyonel anlamda kurumsal bir emlak ofisi açmaya karar verdik.

Türkiye genelinde tanınan ve 375 ayrı şubesi bulunan TUR-YAP ile 5 yıllık bir sözleşme imzaladık. Bunu Kırklareli’nde profesyonel anlamda üstlenecek ilk firma olacağız.

TUR-YAP herkesin 1985 yılından beri tanıdığı bayilikler veren çok önemli bir firmadır. Firma ile bağlantımız çok iyi oldu ve bir anlaşma sağlanarak onlarda burayı uygun gördüler. 1 Temmuz 2014 tarihinde inşallah açılışımızı gerçekleştireceğiz. Firma sahiplerimizi ve halkımızda açılışımıza davet edeceğiz. İnşallah Kırklareli ve bizim için hayırlı olur” dedi.(Kırklareli Önadım)

Previous Apec, Tüm Tesislerini Tek Kampüste Topluyor
Sonraki Doğru Konsept Yoksa Konutlar Elde Kalıyor

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

İnternette konut arama oranı yüzde 83

Emlak sektörü, son dönemde büyük bir yükseliş içeresinde.

Firma Haberleri 0 Yorum

THBB’den Önemli Uyarı

Düzce’nin kaderinin 30 saniyede yeniden şekillendiği, yüzlerce kişinin hayatını kaybettiği, binlerce insanın yaralanmasına, binlercesinin ise evsiz barksız kalmasına yol açan depremin üzerinden tam 15 yıl geçti.

Firma Haberleri 0 Yorum

Torunlar GYO Satışa Geçti Karı Katladı

Torun Tower, Mail of İstanbul gibi projelerinde konut ve ofis satışına geçen Torunlar GYO, 2014 yılının ilk altı ayında geçen yılın karını katladı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Triyanda Evleri Egesel İnşaat’tan

İzmir’de kentsel dönüşümü ilk kez Bayraklı’da kendilerinin uyguladığını söyleyen Başkan Şahin, artık sessiz kalmayacaklarını vurguladı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Müteahhitlik Yasası Değişiyor

Türkiye’de artan iş kazaları ve son olarak İstanbul Mecidiyeköy’de meydana gelen asansör faciasından sonra Bakanlık harekete geçti.

Firma Haberleri 0 Yorum

Rusya’ya 3 Milyar Dolarlık Kentsel Dönüşüm Projesi Yapacak

Avrupa’nın ve Türkiye’nin en buyük konut projelerinin sergilendiği CNR Emlak 2014 Fuarı başladı. Fuarda uç adet konut ve İşyeri projesini sergilediklerini belirten Agaoglu Şirketler Grubu CEO’su Hasan Rahvalı, özellikle yabancı

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.