Tual Bahçekent’te satışlar Mart’ta başlıyor

Tual Bahçekent’te satışlar Mart’ta başlıyor

Emlak Konut’un hasılat paylaşım modeliyle gerçekleştireceği Tual Bahçekent projesinde yapı ruhsatlan alındı. İstanbul Başakşehir sınırlarında gerçekleşecek olan ve Hoşdere 4. Etap olarak bilinen projeyi Dağ Mühendislik inşa edecek. 23 bloktan oluşan projede, 225 bin metrekare inşaat yapılacak. 1739 adet konut, 186 adet ticari üniteden oluşan projenin Mart ayında satışa çıkması planlanıyor.Taraf

Ayrıntılı bilgi için  www.dagmuhendislik.com

Previous Sevilla Kekliktepe Villaları tanıtılıyor
Sonraki Demir Romance ve Demir La Vida projelerinde kampanya

Diğer Yazılar

Avrupa Yakası 0 Yorum

HEP İstanbul’dan bayram yaptıran kampanya

Tekfen Emlak Geliştirme tarafından Avcılar, Beylikdüzü ve Esenyurt ilçelerinin kesiştiği bölgenin en iyi lokasyonunda geliştirilen HEP İstanbul, Ramazan Bayramı’nın yaklaştığı dönemde başlayıp yıl sonuna kadar devam edecek yeni bir kampanya

Anadolu Yakası

Propa İnşaat, Kartal’da 150 milyon liralık projeye başlıyor

Propa İnşaat’tan  Kartal’a yeni konut projesi. Sektörde 42 yılı geride bırakan Propa İnşaat şuana kadar 3000 daire ve 100 ofis’e yenilerini eklemek için kolları sıvadı.

İstanbul 0 Yorum

Evvel İstanbul Satış Ofisi 1000 kişiyi ağırladı

Yeni İstanbul’un merkezi Başakşehir’de ‘Evvelce nasılsa, Evvel İstanbul’da fazlasıyla’ sloganıyla geliştirilen EVvel İstanbul’un merakla beklenen konsept daireleri, ziyaretçileri farklı sürprizlerle karşılıyor.

Avrupa Yakası 0 Yorum

Bakırköy City teslim tarihi

İstanbul’un en merkezi noktalarından Bakırköy’de, sahile yürüme mesafesinde konumlandırılan Bakırköy City’de lansman fiyatlarıyla satışlar devam ediyor.

İstanbul 0 Yorum

Kurtköy Paragon fiyat bilgisi

Şehir karmaşasından uzak, doğayla iç içe yaşam alanları, ulaşımdan eğlenceye hayatınızın bütün alanlarında hayalinizdeki ‘mükemmel’ yaşam Kurtköy Paragon, uygun fiyatlarla sizleri bekliyor.

İstanbul 0 Yorum

Manzara Adalar’da kolay ödeme koşulları

Manzara Adalar’da konut sahiplerinin yüzde 72’si İş GYO’nun ödeme planını tercih etti

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.