Toya Moda’da Dice Kayek İmzası

Toya Moda’da Dice Kayek İmzası

Toya Yapı, Basın Ekspres Yolu’ndaki yeni konut projesi “Toya Moda”da bir sürprize imza atarak ünlü moda ve tasarım markası Dice Kayek ile işbirliği yaptı.

Toya Yapının, Basın Ekspres Yolu’nda gerçekleştireceği, 486 daire ve 35 ticari birimden oluşan projesi “Toya Moda”, basın toplantısıyla tanıtıldı. Toplantıya, Toya Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Topaloğlu. Dice Kayek markasının sahipleri Ayşe ve Ece Ege ile mimar Bünyamin Derman katıldı.

MODAYI TAKİP EDİYOR
“Toya Moda”da ortak alandan, iç alan tasarımlarına. renk seçimlerinden daire kapı numaralarını gösteren tasarımlara kadar en ince detaylar, yaptığı tasarımlarla tüm dünyanın dikkatini üzerine çeken Dice Kayek’in imzasını taşıyacak. Toplantıda konuşan Toya Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Topaloğlu Toya Yapı güvencesi ve 100 milyon dolarlık yatırımla hayata geçirilen “Toya Moda” projesinin henüz ismini bile ilan etmeden, lansman öncesinde yüzde 15’inin satıldığını, projenin tamamlandığında alıcısına minimum yüzde 40 kazandıracağını öngördüklerini söyledi. Türkiye’de ilk kez bir inşaat markasının mimariyi moda ile buluşturduğunu ve dünyaca ünlü bir Türk tasarımcı ile işbirliğine gittiğini anlatan Zafer Topaloğlu, “Dice Kayek ile hayata geçireceğimiz Toya Moda ile konutta moda anlayışını değiştiriyoruz” dedi.(Yeni Akit)

Previous Çamlıca Camii'nin Yarısı Tamam
Sonraki Cargill 'den Gebze'ye Yatırım

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

Samsung’dan Yeni Aydınlatma

Samsung’un yeni nesil akıllı ampulleri, Bluetooth kontrollü LED teknolojisine sahip.

Firma Haberleri 0 Yorum

Sinpaş Holding en yeni projeleriyle Cityscape Turkey 2016’da

Gayrimenkul sektörünün en büyük küresel organizasyonlarından Cityscape, ilk kez İstanbul’da gerçekleşti.

Firma Haberleri 0 Yorum

Siteler’in önünü ‘Akademik Mobilyacılar’la açacaklar

Mobilya sektörünün en çok konuşulan ve bir türlü çözüm bulunamayan ‘kalifiye eleman’ sorununun, Siteler’in yeniden inşa edilme sürecinde yer verilecek eğitim alanlarıyla ortadan kalkacağı belirtiliyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

ETADER Gas Power Network Fuarı’na katılıyor

Enerji ve Isı Tasarrufu Derneği (ETADER), 2-5 Nisan tarihlerinde düzenlenecek olan Gas&Power Network Fuarı’na katılıyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

İnşaat sektörü temsilcilerinin 2015 beklentileri

İnşaat sektörünün temsilcileri küresel durgunluğun mega kamu projeleriyle aşılacağını öngörüyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Elite World Business Hotel Açılıyor

Havaalanına, fuar merkezlerine, Tarihi Yarımada’ya ve alışveriş merkezlerine yakınlığı ile Türkiye’deki iş hayatının yeni stratejik merkezi, Elite World Business Hotel olacak.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.