Toya Moda’da Dice Kayek İmzası

Toya Moda’da Dice Kayek İmzası

Toya Yapı, Basın Ekspres Yolu’ndaki yeni konut projesi “Toya Moda”da bir sürprize imza atarak ünlü moda ve tasarım markası Dice Kayek ile işbirliği yaptı.

Toya Yapının, Basın Ekspres Yolu’nda gerçekleştireceği, 486 daire ve 35 ticari birimden oluşan projesi “Toya Moda”, basın toplantısıyla tanıtıldı. Toplantıya, Toya Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Topaloğlu. Dice Kayek markasının sahipleri Ayşe ve Ece Ege ile mimar Bünyamin Derman katıldı.

MODAYI TAKİP EDİYOR
“Toya Moda”da ortak alandan, iç alan tasarımlarına. renk seçimlerinden daire kapı numaralarını gösteren tasarımlara kadar en ince detaylar, yaptığı tasarımlarla tüm dünyanın dikkatini üzerine çeken Dice Kayek’in imzasını taşıyacak. Toplantıda konuşan Toya Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Topaloğlu Toya Yapı güvencesi ve 100 milyon dolarlık yatırımla hayata geçirilen “Toya Moda” projesinin henüz ismini bile ilan etmeden, lansman öncesinde yüzde 15’inin satıldığını, projenin tamamlandığında alıcısına minimum yüzde 40 kazandıracağını öngördüklerini söyledi. Türkiye’de ilk kez bir inşaat markasının mimariyi moda ile buluşturduğunu ve dünyaca ünlü bir Türk tasarımcı ile işbirliğine gittiğini anlatan Zafer Topaloğlu, “Dice Kayek ile hayata geçireceğimiz Toya Moda ile konutta moda anlayışını değiştiriyoruz” dedi.(Yeni Akit)

Previous Çamlıca Camii'nin Yarısı Tamam
Sonraki Cargill 'den Gebze'ye Yatırım

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

Sağlık turizmi sektörü Türk dünyasına açılıyor

Türk Health Tourism Yönetim Kurulu Başkanı Kenan Acıkök, Azerbaycan, Kazakistan, Türkmenistan, Özbekistan ve Kırgızistan’dan sonra bu kez Moldova Cumhuriyeti’ne bağlı Gagavuz Yeri Özerk Bölgesi’nde yaşayan Gagavuz Türklerini ziyaret etti.

Firma Haberleri 0 Yorum

Potansiyel yüksek ama kur ve faize dikkat

KPMG Türkiye, ekonominin dinamosu sayılan sektörlerin 2017 raporlarını açıklıyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

EgeBoyu’nda İkinci Etap Konut Teslimleri Başladı

Sinpaş GYO’nun butik markası Eviya Gayrimenkul’ün, Ege konseptinde hazırladığı ilk projesi EgeBoyu’nda ikinci etap konut teslimleri başladı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Halkbank İştiraklerini ÖİB Satacak

Bir süredir hükümetin özelleştirme gündeminde olan Halk Bankası’nın sigortacılık iştiraklerini Özelleştirme İdaresi Başkanlığı (ÖİB) satacak.

Firma Haberleri

İder Mobilya, Kanyon takımı ile evinizi güzelleştiriyor

Modern mobilya tasarımlarıyla yaşam alanlarınızı daha keyifli hale getiren İder Mobilya, evinizin en özel köşesi olan yatak odalarınızı, Kanyon takımıyla güzelleştiriyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Emlak konut Köy projesi

EMLAK Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nın (GYO) iki yıl önce ihaleye çıkardığı İstanbul Zekeriyaköy’deki arazide yeni bir ‘Köy’ kuruluyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.