TOKİ’den Gümüşhane’ye bin 840 konut

TOKİ’den Gümüşhane’ye bin 840 konut

Gümüşhane Belediye Başkanı Ercan Çimen, TOKİ kentsel dönüşüm uzmanları ile birlikte konut projeleri kapsamında Hasan bey Mahallesinde incelemelerde bulundu.

Başkan Çimen, “Bin 840 konutu Gümüşhane’ye kazandır cağız” dedi. Gümüşhane Belediye Başkanı Ercan Çimen. TOKİ kentsel  dönüşüm uzmanları Mehmet Akif Arkalı ve Eyüp Can, Belediye İmar ve Şehircilik Müdürü Recep Özdener. Strateji Geliştirme Müdürü Melih Çoban, Şehir Plancısı Cengiz özgeriş ile Topal mevkiindeki alanı inceledi.

Topal yolu mevkiinde bin 840 konutu şehre kazandıracaklarını ifade eden Çimen, “Projemiz için sona yaklaşıyoruz. önümüzdeki günlerde TOKİ Emlak Dairesi Başkanı Dursun Baştürk’ü de misafir edeceğiz, inşallah yaptığımız görüşmelerin ardından projemizi kısa süre sonra hayata geçireceğiz.

Bu alana bin 840 konut sığdırdık. Bu alanı kentsel gelişim alanı olarak belirledik. Yine bu bölgede kentsel dönüşüm alanımız var. önümüzdeki süreçte burası için de bir çalışma yapacağız. Gümüşhane’miz maalesef planlı kentleşme hamlesini yıllardır yapamadı. Burada yapacağımız konutlar örnek olacak” diye konuştu.Karadeniz’de Son Nokta

Previous Kocaeli Basın Sitesi'nde başvurular başladı
Sonraki Ankara'da Etlik bölgesi değerleniyor

Diğer Yazılar

TOKİ

Zonguldak Gökçebey Bakacakkadı TOKİ başvuru

TOKİ ve Zonguldak Bakacakkadı Belediyesi işbirliğiyle geliştirilen Belediye Projesinde toplam 255 adet konut satışa sunuluyor.

TOKİ 0 Yorum

Mucur TOKİ ön başvuruları başladı

Mucur ilçesi’nde TOKİ gelmesi için ön başvurular başladı.

TOKİ 0 Yorum

Safranbolu Yazıköy TOKİ’de engelliler için kayıt başladı

Geçtiğimiz aylarda hak sahiplerine teslimi yapılan Yazıköy TOKİ Konutlarının yanı sıra 54 Adet Konutunda En gelli Vatandaşlar için ayrıldığı ve 5 Ocak 2015 tarihi itibarı ile Safranbolu Belediyesi Beyaz Masadan

TOKİ 0 Yorum

TOKİ’den Şanlıurfa’ya 2 bin 935 konut

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı ile Şanlıurfa Valiliği işbirliğinde Şanlıurfa Maşuk’ta inşa edilen 2 bin 935 konutun hak sahipleri kura töreni ile belirlendi.

TOKİ

TOKİ Isparta’da ucuz konut yapacak

Türkiye Emeklileri Derneği Isparta Şube Başkanı Abdülkadir Ersal’ın”Isparta’da emeklilerimize TOKİ kanalıyla ucuz konut istiyoruz.

TOKİ 0 Yorum

TOKİ 2016 konut projeleri

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), “Yeni Yerleşimler Yenilenen Şehirler” projesi kapsamında, 2016 yılında Gaziantep, Manisa, Şanlıurfa, İstanbul Başakşehir,Çankırı, Hatay, Konya ve Adana’da 60 bin konut üretecek.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.