TOKİ’den Gümüşhane’ye bin 840 konut

TOKİ’den Gümüşhane’ye bin 840 konut

Gümüşhane Belediye Başkanı Ercan Çimen, TOKİ kentsel dönüşüm uzmanları ile birlikte konut projeleri kapsamında Hasan bey Mahallesinde incelemelerde bulundu.

Başkan Çimen, “Bin 840 konutu Gümüşhane’ye kazandır cağız” dedi. Gümüşhane Belediye Başkanı Ercan Çimen. TOKİ kentsel  dönüşüm uzmanları Mehmet Akif Arkalı ve Eyüp Can, Belediye İmar ve Şehircilik Müdürü Recep Özdener. Strateji Geliştirme Müdürü Melih Çoban, Şehir Plancısı Cengiz özgeriş ile Topal mevkiindeki alanı inceledi.

Topal yolu mevkiinde bin 840 konutu şehre kazandıracaklarını ifade eden Çimen, “Projemiz için sona yaklaşıyoruz. önümüzdeki günlerde TOKİ Emlak Dairesi Başkanı Dursun Baştürk’ü de misafir edeceğiz, inşallah yaptığımız görüşmelerin ardından projemizi kısa süre sonra hayata geçireceğiz.

Bu alana bin 840 konut sığdırdık. Bu alanı kentsel gelişim alanı olarak belirledik. Yine bu bölgede kentsel dönüşüm alanımız var. önümüzdeki süreçte burası için de bir çalışma yapacağız. Gümüşhane’miz maalesef planlı kentleşme hamlesini yıllardır yapamadı. Burada yapacağımız konutlar örnek olacak” diye konuştu.Karadeniz’de Son Nokta

Previous Kocaeli Basın Sitesi'nde başvurular başladı
Sonraki Ankara'da Etlik bölgesi değerleniyor

Diğer Yazılar

TOKİ 0 Yorum

Sinop Dikmen TOKİ’de çalışmalar devam ediyor

TOKi yetkililerinden Dikmen de inceleme Dikmen Belediyesi ile Toplu Konut İdaresi’nin (TOKİ) birlikte yürüttüğü Konut Projesinde İmar Tadilatı, Zemin Etüt ve yer tahsis işlemleri devam ediyor.

TOKİ 0 Yorum

TOKİ Giresun’da 592 konutu satışa sunuyor

Konut sahibi olamamış vatandaşları uygun taksitli ödemelerle ev sahibi yapabilmek amacıyla çalışmalarına devam eden Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı Giresun’da 592 konutu satışa çıkarttı.

TOKİ 0 Yorum

Niğde’de 1750 adet konut 15 ay içinde teslim edilecek

Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan” Türkiye’nin En İyi Belediyesiyiz” dedi.

TOKİ 0 Yorum

Demirci TOKİ başvuru

Başbakanlık Toplu Konut idaresi Başkanlığı Emeklileri de konut sahibi yapmak için Demirci’de de kolları sıvadı.

TOKİ 0 Yorum

Kastamonu TOKİ’de çalışmalar başlayacak

Belediye Başkanı Tahsin Babaş Kuzeykent Mahallesi ile Candaroğulları Mahallesi’nde belediye olarak revize imar çalışması yaptıklarını dile getirerek: “Bu revize imar planları konusunda halkımız yanlış bilgilendiriliyor.

TOKİ 0 Yorum

Emet 4. Etap TOKİ’ye bin 300 başvuru

Kütahya’nın Emet ilçesine yapılacak olan 4. Etap TOKİ’ye bin 300 başvurunun yapıldığı belirtildi.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.