TOKİ Zile 2.Etap Konutları Yükselmeye Başladı

TOKİ Zile 2.Etap Konutları Yükselmeye Başladı

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi TOKİ Zile’de 332 Adet 2. Etap konutları yükselmeye başladı.

Nakkaş Mahallesi Müftü Arif Kılıç Caddesi eski terminal alanına yapılmakta olan 332 adet 2.Etap konutlar 3 + 1 ve 2+1 şeklinde yapım inşaatında bloklar yükselmeye başladı 2. Etap TOKİ inşaat çalışmaları hakkında bilgi veren Zile Belediye Başkanı Lütfi Vidinel; “İlçemizdeki konut ihtiyacını gidermek amacıyla alt gelir gurubuna yönelik başlatmış olduğumuz 320 konutluk l.Etap TOKİ konutlarını tamamlayarak hak sahiplerine teslim ettik.

Vatandaşlarımızın yoğun istekleri üzerine 332 adet 2.Etap konut inşaatı yapım çalışmalarına başladık. Şuan itibariyle 3 Blok’un 11. katları atılmaya başladı. Toplamda 7 Blok’tan oluşacak olan 2.Etap konutların diğer 4 Bloğun ise katları bu ay içerisinde yükselmeye başlayacak. İlçemize ve vatandaşlarımıza hayırlı olmasını dilerim” dedi.(Yeni Tokat)

Previous TOKİ Başkanı Turan Kırıkkale'de İncelemelerde Bulundu
Sonraki Tepe Prefabrik'e LEED Belgesi

Diğer Yazılar

TOKİ Haberleri 0 Yorum

TOKİ 60 bin konut ihale edecek

Toplu Konut idaresi (TOKİ) Başkanı Mehmet Ergün Turan, sosyal konut üretmeye, uzun vadeli ve kira öder gibi konut satışına devam edeceklerini söyledi.

TOKİ Haberleri 0 Yorum

Uşak TOKİ Kuraları Çekildi

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) ile Eşme Kaymakamlığı işbirliğiyle yapımı tamamlanan 188 dairenin kura çekimi yapıldı.

TOKİ Haberleri 0 Yorum

Hilvan TOKİ Heyecanı

Şanlıurfa’nın Hilvan ilçesinde Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKI) konutlarının yapılabilmesi için başlatılan on talep başvurulanna bir hafta içerisinde 200 kişinin müracaat ettiği bildirildi.

TOKİ Haberleri 0 Yorum

Nevşehir TOKİ 4. Etap İnşaatı Başladı

Nevşehir Belediyesi ile Toplu Konut İdaresi Başkanlığı(TOKİ) işbirliğinde gerçekleştirilen Nevşehir Kalesi ve Çevresi Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında Mehmet Akif Ersoy Mahallesi’nde yaptırılması planlanan 754 konutun yapım çalışmalarına başlandı.

TOKİ Haberleri 0 Yorum

Avanos Devlet Hastanesi Hizmete Giriyor

Yaklaşık 1 yıl önce Sağlık Bakanlığı tarafından yapımına başlanan 10 yataklı Avanos Devlet Hastanesi’nin yılsonunda hizmete kazandırılması hedefleniyor.

TOKİ Haberleri 0 Yorum

BDDK Hizmet Binası İhalesi

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumuna (BDDK), İstanbul Ataşehir Finans Merkezi’nde hizmet binası inşa edecek.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.