TOKİ konutta kalite artışını fiyata yansıtmayacak

TOKİ konutta kalite artışını fiyata yansıtmayacak

Toplu Konut idaresi (TOKİ) Başkanı M. Ergün Turan, kalitede farklı bir evreye geçildiğini bildirdi.

Türkiye’nin milli gelirinin arttığı, talep ve beklentilerinin de değiştiğine dikkat çeken Turan, kaliteden taviz verilmeyeceğinin altını çizdi. TOKİ‘nin kalitesiyle referans olacak bir kuruluş haline geleceğini ifade eden Turan, kalite artısının da maliyetlere yansımayacağını ifade etti. Bu kapsamda yeni inşaatlarda demir olan balkon korkulukları yerine alüminyum ve paslanmaz malzeme kullanılıyor. Kalite çıtasının yükseltilmesi diğer inşaat malzemelerinde de artarak devam edecek. Turan “Genel anlamda çalışmalarımızda yöresel bazı dokunuşlarda yapmaya çalışıyoruz” dedi.Star

Previous Çengelköy Park Evleri nerede ?
Sonraki Kanal İstanbul'a kazma 2016 yazında vuruluyor

Diğer Yazılar

TOKİ Haberleri 0 Yorum

TOKİ 9 dakikada bir konut üretiyor

Sosyal konut üretme misyonundan sapmadan niteliğe yoğunlaşan TOKİ, bu yıl için hedeflediği 60 bin rakamına yılın ilk 8 ayında ulaşma peşinde.

TOKİ Haberleri 0 Yorum

TOKİ, SPK Hizmet Binası İçin İhaleye Açtı

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), Ataşehir’deki İstanbul Finans Merkezi’ne inşa ettireceği Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) hizmet binası yapımı için ihaleye çıktı.

TOKİ Haberleri 0 Yorum

Dünya TOKİ’nin peşinde

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) yurt içinde ürettiği yaklaşık 700 bin konut, stadyumlar, kamu kurumları ve sosyal donatılar ile dünya çapında örnek alman kuruluş oldu.

TOKİ Haberleri 0 Yorum

Orhangazi 4.Etap Toki Konutları

Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan ilçede 4. etap TOKİ konutları yapılması için girişimlere başladı.

TOKİ Haberleri 0 Yorum

TOKİ yurt dışında da faaliyet gösterecek

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı M. Ergün Turan, Türkiye’de konut beklentilerinin 10 yıl öncesine göre farklılaştığını belirterek, önümüzdeki dönemde kentlerin geleneklerine uygun farklı tasarımlara ağırlık vereceklerini söyledi.

TOKİ Haberleri 0 Yorum

Ergün Turan : ‘Konutta alt-orta segmentte asla balon yok’

Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Ergün Turan, TOKİ’nin ürettiği konut segmentinde ”balon” değil talep patlaması olduğunu belirterek, “Özellikle belli segmentlerde, bizim uğraştığımız orta gelir seviyesine kadar olan segmentlerde asla ve

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.