TOKİ’den modern hastaneler

TOKİ’den modern hastaneler

İnşa ettiği hastanelerle sağlıkta yeni bir dönem başlatan TOKİ, mimari açıdan göz kamaştıran, modern ve tam donanımlı 233 hastane projesi yürütüyor.

Türkiye’yi yeniden inşa eden TOKİ, okullardan stadyumlara, sevgi evlerinden karakollara kadar kamu kurumlarına modern binalar kazandırıyor. Sağlık hizmetlerinin daha iyi şartlarda verilebilmesi amacıyla da Sağlık Bakanlığı ile dev hastane projeleri gerçekleştiriyor.

TOKİ’nin ülkemiz genelinde tamamladığı ve inşaatını sürdürdüğü 233 hastane projesi bulunuyor. Bu projelerden biri de Mudanya’da hayata geçiriliyor. Haziran 2012’de ilk kazması vurulan Mudanya yeni devlet hastanesi inşaatı tamamlanmak üzere. TOKİ tarafından yapımı üstlenilen yeni devlet hastanesi 100 yataklı olarak inşa ediliyor.

Deniz manzaralı hastane…
Mudanya Tepedevrent mevkiinde Marmara denizini kuş bakışı gören ve inşaatı bitme noktasına gelen yeni hastane ile hastalar büyük bir rahatlık yaşayacak. İlçe içinde sıkışık kalan Mudanya Şaziye Rüştü Devlet hastanesinin üzerinden, yeni hastanenin tamamlanarak hizmete açılmasıyla birlikte önemli bir yük kalkacak.
100 yataklı yeni hastanenin kapasitesi ihtiyaca göre 150 yatak kapasitesine çıkarılabilecek. 4 ameliyathanesi olan hastanenin 9 yatak kapasiteli Yoğun Bakım Ünitesi, 8 Acil Birimi ile açık ve kapalı otoparkları olacak.

(Kaynak:tokihaber.com)

Previous Devlet bu evlere el koyuyor
Sonraki Başkente ücretsiz teleferik

Diğer Yazılar

TOKİ Haberleri 0 Yorum

TOKİ Yaşam Alanlarıyla Öne Çıkan Projeler Gerçekleştirecek

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) ile iştiraki Emlak Konut GYO tarafından düzenlenen; “7 İklim 7 Bölge Gelenekten Geleceğe Ulusal Mimari Proje Yarışması”nda ödüller sahiplerini buldu.

Firma Haberleri 0 Yorum

TAV İnşaat Bahreyn Havalimanı ihalesini kazandı

Bahreyn’den milyarlık iş aldı

TOKİ Haberleri 0 Yorum

TOKİ’den TÜİK için hizmet binası

TOKİ, mevcut binası depremde risk taşıyabileceği değerlendirilen Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) için modern bir hizmet binası inşa edecek.

TOKİ Haberleri 0 Yorum

Kandıra TOKİ Evleri İçin Başvurular Başladı

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) Kandıra Orhan mahallesi Ağva-İstanbul caddesi üzerindeki eski hindi çiftliği arazisinde 518 adet konut yapacak.

TOKİ Haberleri

TOKİ’den emekliye ucuz ev

Emekliler için ucuz konut hayata geçiyor.

TOKİ Haberleri 0 Yorum

Kırşehir Bağlarbaşı TOKİ Konutlarının Satışı

Bağlarbaşı Kentsel Dönüşüm alanındaki mülkiyeti Kırşehir Belediyesine ait çeşitli tiplerdeki 45 adet konut sahipleri ile buluşacak.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.