Therra Park Tarabya 2016’da teslim edilecek

Therra Park Tarabya 2016’da teslim edilecek

Tarabya’nın sırtlarına 49 konut geliyor  Bugüne kadar daha çok Antalya bölgesinde lüks projelere imza atan Gök-An İnşaat, Sarıyer Tarabya sırtlarında hayata geçirdiği Therra Park Tarabya projesiyle İstanbul’a geldi. Çatı ve bahçe dublekslerin yer aldığı 12 blok ve 1 adet villadan oluşan projede ise daire fiyatları 1 milyon 800 bin dolardan başlıyor. Projenin tanıtım toplantısında konuşan Gök-An İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Gökhan; hayata geçirdikleri 30’a yakın projeyle Antalya’da en çok konut yapan firma konumunda olduklarını belirterek, “Osmanlıcada keyif veren yer anlamına gelen Sarıyer-Tarabya’daki araziyle üç yıl önce ilgilenemeye başladık. 11 ay öncede projeye başladı. Bahçe ve çatı dublekslerin yer aldığı projemizde kaba inşaat tamamlamak üzere” dedi.

Yüzde 20’si satıldı
12 blok ve 1 adet villadan oluşan projede 48 konut ve 1 villanın bulunduğunu söyleyen Gökhan, Therra Park Tarabya’ daki 24 adet bahçe dublekslerin büyüklüğünün 238 metrekare ile 268 metrekare arasında, çatı dublekslerinin büyüklüğünün ise 223 metrekare ile 443 metrekare arasında değiştiğini kaydetti. Daire fiyatlarının 1 milyon 800 bin dolar ile 2 milyon 100 bin dolar arasında değiştiğini aktaran Gökhan, projedeki villanın fiyatının 5 milyon dolar olduğunu söyledi. Kasım 2016’da teslim edilecek projede 10 dairenin satıldığını kaydeden Gökhan, bunun projenin yüzde 20’sine denk geldiğini belirterek, “Yüzde 60’ı deniz manzaralı olan projemizi 7.5 dönüm üzerinde yükseliyor. 8.5 dönümü ise yeşile ayrılmasıyla bölgenin en fazla yeşile sahip projesi niteliğinde” diye konuştu. 70 milyon dolarlık bir yatırımla hayata geçecek olan projede 100 ila 110 milyon dolar arasında gelir beklediklerini açıklayan Ahmet Gökhan, “Projenin yanında bulunan başka bir arazide ise kentsel dönüşüm çalışmalarını sürdürüyoruz. Anlaşma sağlarsak burada da Therra Park’ın devamı yeni projeler yapmayı planlıyoruz” dedi.Dünya

Previous Hyundai Asansör Türkiye'de yatırım yapacak
Sonraki Büyükçekmece'de inşaatlara kaygan zemin yasağı

Diğer Yazılar

Anadolu Yakası 0 Yorum

Anadolu yakasında metro hatları konut fiyatlarını uçuruyor

Anadolu yakasında birçok ilçede emlak fiyatları, yeni metro projeleriyle fırladı, artışın önümüzdeki dönemde de süreceği tahmin ediliyor.

Avrupa Yakası 0 Yorum

Konut fiyatlarında balon var mı?

Gayrimenkul, Türkiye’de güvenli bir yatırım aracı olmayı sürdürüyor.

Avrupa Yakası 0 Yorum

İstanbul konut fiyatlarında şampiyon Bakırköy

2015 yılında konut yatırımında en çok kâr ettiren bölgeler açıklandı.

Avrupa Yakası 0 Yorum

Westside İstanbul projesi

Beylikdüzü konut projesi Westside İstanbul, Şahinler Holding’in arsası üzerinde inşaat sektörünün güçlü firmalarından Mes Turkuaz  Beyaz İnşaat – Mutlu İnşaat ve Mes İnşaat ortak girişimiyle hayat buluyor.

Anadolu Yakası 0 Yorum

Nidakule Ataşehir’de 21 dükkan satışa sunuluyor

Finans Merkezinin kalbi Ataşehir’de gerçekleştirilen A+ ofis projesi Nidakule Ataşehir projesinde yer alan 21 dükkan 19 Aralık 2015 Cumartesi günü saat 11:00’da açık artırma yöntemiyle satışa sunuluyor.

İstanbul 0 Yorum

Onur Park Life’da 345 bin TL’den başlayan fiyatlar

Onur Çimento Yapı, Esenyurt’un kuzeyinde hayata geçirdiği 718 konutluk Onur Park Life projesiyle gayrimenkule girdi.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.