Therra Park Tarabya 2016’da teslim edilecek

Therra Park Tarabya 2016’da teslim edilecek

Tarabya’nın sırtlarına 49 konut geliyor  Bugüne kadar daha çok Antalya bölgesinde lüks projelere imza atan Gök-An İnşaat, Sarıyer Tarabya sırtlarında hayata geçirdiği Therra Park Tarabya projesiyle İstanbul’a geldi. Çatı ve bahçe dublekslerin yer aldığı 12 blok ve 1 adet villadan oluşan projede ise daire fiyatları 1 milyon 800 bin dolardan başlıyor. Projenin tanıtım toplantısında konuşan Gök-An İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Gökhan; hayata geçirdikleri 30’a yakın projeyle Antalya’da en çok konut yapan firma konumunda olduklarını belirterek, “Osmanlıcada keyif veren yer anlamına gelen Sarıyer-Tarabya’daki araziyle üç yıl önce ilgilenemeye başladık. 11 ay öncede projeye başladı. Bahçe ve çatı dublekslerin yer aldığı projemizde kaba inşaat tamamlamak üzere” dedi.

Yüzde 20’si satıldı
12 blok ve 1 adet villadan oluşan projede 48 konut ve 1 villanın bulunduğunu söyleyen Gökhan, Therra Park Tarabya’ daki 24 adet bahçe dublekslerin büyüklüğünün 238 metrekare ile 268 metrekare arasında, çatı dublekslerinin büyüklüğünün ise 223 metrekare ile 443 metrekare arasında değiştiğini kaydetti. Daire fiyatlarının 1 milyon 800 bin dolar ile 2 milyon 100 bin dolar arasında değiştiğini aktaran Gökhan, projedeki villanın fiyatının 5 milyon dolar olduğunu söyledi. Kasım 2016’da teslim edilecek projede 10 dairenin satıldığını kaydeden Gökhan, bunun projenin yüzde 20’sine denk geldiğini belirterek, “Yüzde 60’ı deniz manzaralı olan projemizi 7.5 dönüm üzerinde yükseliyor. 8.5 dönümü ise yeşile ayrılmasıyla bölgenin en fazla yeşile sahip projesi niteliğinde” diye konuştu. 70 milyon dolarlık bir yatırımla hayata geçecek olan projede 100 ila 110 milyon dolar arasında gelir beklediklerini açıklayan Ahmet Gökhan, “Projenin yanında bulunan başka bir arazide ise kentsel dönüşüm çalışmalarını sürdürüyoruz. Anlaşma sağlarsak burada da Therra Park’ın devamı yeni projeler yapmayı planlıyoruz” dedi.Dünya

Previous Hyundai Asansör Türkiye'de yatırım yapacak
Sonraki Büyükçekmece'de inşaatlara kaygan zemin yasağı

Diğer Yazılar

Anadolu Yakası 0 Yorum

Kartal Helenium Sky Suites’de 239 bin TL’den başlayan fiyatlarla

İstanbul’da Helenium markası altında projeler geliştiren Başarır İnşaat, 85 milyon TL’ye Helenium Sky Suites’i hayata geçiriyor.

Avrupa Yakası 0 Yorum

Bakırköy City satışa sunuldu

Beyaz İnşaat – Göktaşlar Ortak Girişimi ile Bakırköy’de, 200 milyon TL’lik yatırımla hayata geçirilen Bakırköy City 5 Ocak’ta Çırağan Sarayı’nda düzenlenen basın toplantısıyla lanse edildi.

İstanbul

Ceylan İnşaat’ın yeni projesi “Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları”

Ceylan İnşaat, 192 daire, 6 ticari alan ve 9 ofisten oluşacak yeni konut  projesi “Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları” için ön talep toplamaya başladı.

İstanbul

Güzelyurt Konutları projesi

Güzelyurt Konutları İstanbul Esenler’de  Bayburtlu İnşaat tarafından inşa ediliyor.

Avrupa Yakası 0 Yorum

Boğazın lüks projesi Juma Plus

Rüyaların gerçeğe dönüştüğü yaşam alanlarını yaratma hedefiyle hareket eden Juma, ‘Juma Plus’ projesiyle Tarabya’da, bugüne kadar alışılmışın ötesinde, keyifli, huzur dolu ve kaliteli yaşam alanları sunuyor.

Avrupa Yakası 0 Yorum

Makyol Yaşam Beylikdüzü’nde yüzde 5 peşinat kampanyası

Makyol  Beylikdüzü’nde hayata geçirdiği gayrimenkul projesi Makyol Yaşam Beylikdüzü’nde yeni bir kampanya başlattı.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.