Therra Park Tarabya 2016’da teslim edilecek

Therra Park Tarabya 2016’da teslim edilecek

Tarabya’nın sırtlarına 49 konut geliyor  Bugüne kadar daha çok Antalya bölgesinde lüks projelere imza atan Gök-An İnşaat, Sarıyer Tarabya sırtlarında hayata geçirdiği Therra Park Tarabya projesiyle İstanbul’a geldi. Çatı ve bahçe dublekslerin yer aldığı 12 blok ve 1 adet villadan oluşan projede ise daire fiyatları 1 milyon 800 bin dolardan başlıyor. Projenin tanıtım toplantısında konuşan Gök-An İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Gökhan; hayata geçirdikleri 30’a yakın projeyle Antalya’da en çok konut yapan firma konumunda olduklarını belirterek, “Osmanlıcada keyif veren yer anlamına gelen Sarıyer-Tarabya’daki araziyle üç yıl önce ilgilenemeye başladık. 11 ay öncede projeye başladı. Bahçe ve çatı dublekslerin yer aldığı projemizde kaba inşaat tamamlamak üzere” dedi.

Yüzde 20’si satıldı
12 blok ve 1 adet villadan oluşan projede 48 konut ve 1 villanın bulunduğunu söyleyen Gökhan, Therra Park Tarabya’ daki 24 adet bahçe dublekslerin büyüklüğünün 238 metrekare ile 268 metrekare arasında, çatı dublekslerinin büyüklüğünün ise 223 metrekare ile 443 metrekare arasında değiştiğini kaydetti. Daire fiyatlarının 1 milyon 800 bin dolar ile 2 milyon 100 bin dolar arasında değiştiğini aktaran Gökhan, projedeki villanın fiyatının 5 milyon dolar olduğunu söyledi. Kasım 2016’da teslim edilecek projede 10 dairenin satıldığını kaydeden Gökhan, bunun projenin yüzde 20’sine denk geldiğini belirterek, “Yüzde 60’ı deniz manzaralı olan projemizi 7.5 dönüm üzerinde yükseliyor. 8.5 dönümü ise yeşile ayrılmasıyla bölgenin en fazla yeşile sahip projesi niteliğinde” diye konuştu. 70 milyon dolarlık bir yatırımla hayata geçecek olan projede 100 ila 110 milyon dolar arasında gelir beklediklerini açıklayan Ahmet Gökhan, “Projenin yanında bulunan başka bir arazide ise kentsel dönüşüm çalışmalarını sürdürüyoruz. Anlaşma sağlarsak burada da Therra Park’ın devamı yeni projeler yapmayı planlıyoruz” dedi.Dünya

Previous Hyundai Asansör Türkiye'de yatırım yapacak
Sonraki Büyükçekmece'de inşaatlara kaygan zemin yasağı

Diğer Yazılar

İstanbul 0 Yorum

Mahal Sancaktepe’de yüzde 1 ön ödeme

Denge Yapı, 2014’te ev hayalini gerçeğe dönüştürmek isteyenlere düzenlediği kampanya ile büyük kolaylık sağlıyor.

İstanbul 0 Yorum

Propa Plus Residence’da lansmana özel indirim

Hayata geçirdiği prestijli projelerle gayrimenkul sektöründe fark yaratan Propa İnşaat’ın Zincirlikuyu’daki 4. yatırımı Propa Plus Residence yoğun ilgi görüyor.

İstanbul 0 Yorum

Kiler GYO Referans Kartal Towers

İstanbul’un Anadolu yakasının yükselen yıldızı ve en çok kazandıran ilçesi Kartal’da yer alan REFERANS KARTAL TOWERS, bölgenin en nezih yaşam mahallelerinden birinde konumlandırılmıştır.

Avrupa Yakası

İstanbul’un en yeni konut projeleri

İstanbul’da Eylül 2015 döneminde satışa çıkacak, lansman öncesi uygun fiyatlı yeni konut projelerini sizler için derledik.

Avrupa Yakası 0 Yorum

Adım İstanbul’da ön satışlar başlıyor

Adım İstanbul konut projesinde ön satışlar başlıyor.

İstanbul 0 Yorum

Sinpaş, 14 projesi ile 16 Ekim’e kadar kampanyaya devam ediyor

Türkiye’nin en köklü inşaat ve gayrimenkul kuruluşlarından Sinpaş, 14 projesi ile 16 Ekim’e kadar kampanyaya devam ediyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.