The Leos Residence apart otel hizmeti sunuyor

The Leos Residence apart otel hizmeti sunuyor

The Leos Residence, şehrin en merkezi yerlerinden Gayrettepe’de hizmete açılıyor.

Türkiye’ye apart otel hizmeti sunan rezidans kavramını tanıtacak olan The Leos Residence aralık ayında misafirlerini ağırlamaya başlıyor.
 
İstanbul’da uzun dönem konaklamaların yeni adresi olmayı hedefleyen The Leos Residence, misafirlerine evlerinde hissedecekleri konforu otel konsepti altında ayrıcalıklı olarak sunuyor.
 
Kişiye Özel, Hızlı ve Yerinde Hizmet Anlayışı
Leos Turizm Yatırımları ve İşletmeciliği A.Ş’nin ilk projesi olan The Leos Residence 13.600 m2’lik alanda 3 Milyon TL’lik bir iç yatırımla inşa edildi. 1+1 ve 2+1 konseptinde 31 adet kiralanabilir dairesi ile The Leos Residence İstanbul’da konaklama yapacak üst düzey misafirlerine, kişiye özel, hızlı ve yerinde hizmetler sunuyor.

The Leos Reidence Genel Müdürü Onur Metin verdikleri ayrıcalıklı hizmetlerle ilgili olarak; “Otelimizde konaklayan misafirlerimizin kendilerini evlerinde hissetmeleri için gereken her şeyi yapmak ve en ince ayrıntıları düşünmek hizmet anlayışımızın odak noktası. Örneğin, gelen bir misafirimizin kendi özel spor programı varsa onu devam ettirebilmesi için özel spor hocası ile çalışma imkanı sunabiliriz ya da özel diyet uygulayan misafirlerimiz için şeflerimiz kişiye özel menüler çıkartabilir.

Previous Ankara'da karlı konut yatırımının ipuçları
Sonraki Ankara Pursaklar su kesintisi 9 Aralık 2014

Diğer Yazılar

Otel 0 Yorum

Şehr-i Nuh Oteli kendi elektriğini üretecek

Uluslararası düzeyde önde gelen yüksek kaliteli güneş enerjisi hücreleri ve modüllerinin üreticisi Talesun Solar, Türkiye’deki ortak girişim organizasyonu Talesun Anadolu Solar Enerji üzerinden Güneydoğu Anadolu’da 293 kWp kapasiteli anahtar teslim

Otel 0 Yorum

Curio – A Collection by Hilton, İstanbul’ da hizmet verecek

Hilton Worldwide’ın Curio – A Collection by Hilton markası yakında İstanbul’daki tarihi Rumeli Han’da ve Hamburg’daki Reichshof binalarında hizmet verecek

Otel

Elite Hotel Darıca iş ve tatilin yeni adresi

Ülkemizde inşaat sektörünün önde gelen firmalarından Terzioğlu İnşaat tarafından Darıca sahilinde kurulan Elite Hotel Darıca, misafirlerini ağırlamaya başladı.

Otel 0 Yorum

Sapanca Hills, devre tatil hizmeti verecek

Sapanca Hills Residence yatırımının 2016’nın ikinci yarısına kadar tamamlanmasına çalışılıyor.

Otel 0 Yorum

Novotel İstanbul Bosphorus hizmete açıldı

Akfen GYO tarafından İstanbul’un en eski ticaret merkezlerinden biri olan Karaköy’de beş yıldızlı olarak yatırımı yapılan 200 odalı Novotel İstanbul Bosphorus (Karaköy) hizmete açıldı.

Otel 0 Yorum

Yörükoğlu Antalya’da 4 yıldızlı otel yapacak

Yörükoğlu Tic. Turz. Kuyum Petrol İnş. Ltd. Şti geçtiğimiz aylarda özelleştirme kapsamında Kemerağzı Mahallesi’nde satın aldığı 23 bin 359 metrekare büyüklüğündeki hazine arazisi üzerine 4 yıldız otel projesinin startını verdi.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.