The Leos Residence apart otel hizmeti sunuyor

The Leos Residence apart otel hizmeti sunuyor

The Leos Residence, şehrin en merkezi yerlerinden Gayrettepe’de hizmete açılıyor.

Türkiye’ye apart otel hizmeti sunan rezidans kavramını tanıtacak olan The Leos Residence aralık ayında misafirlerini ağırlamaya başlıyor.
 
İstanbul’da uzun dönem konaklamaların yeni adresi olmayı hedefleyen The Leos Residence, misafirlerine evlerinde hissedecekleri konforu otel konsepti altında ayrıcalıklı olarak sunuyor.
 
Kişiye Özel, Hızlı ve Yerinde Hizmet Anlayışı
Leos Turizm Yatırımları ve İşletmeciliği A.Ş’nin ilk projesi olan The Leos Residence 13.600 m2’lik alanda 3 Milyon TL’lik bir iç yatırımla inşa edildi. 1+1 ve 2+1 konseptinde 31 adet kiralanabilir dairesi ile The Leos Residence İstanbul’da konaklama yapacak üst düzey misafirlerine, kişiye özel, hızlı ve yerinde hizmetler sunuyor.

The Leos Reidence Genel Müdürü Onur Metin verdikleri ayrıcalıklı hizmetlerle ilgili olarak; “Otelimizde konaklayan misafirlerimizin kendilerini evlerinde hissetmeleri için gereken her şeyi yapmak ve en ince ayrıntıları düşünmek hizmet anlayışımızın odak noktası. Örneğin, gelen bir misafirimizin kendi özel spor programı varsa onu devam ettirebilmesi için özel spor hocası ile çalışma imkanı sunabiliriz ya da özel diyet uygulayan misafirlerimiz için şeflerimiz kişiye özel menüler çıkartabilir.

Previous Ankara'da karlı konut yatırımının ipuçları
Sonraki Ankara Pursaklar su kesintisi 9 Aralık 2014

Diğer Yazılar

Otel 0 Yorum

Ascend Hotel Collection, Alaçatı, Cunda ve Bodrum’da otel açacak

Choice Hotels International, üst segment markası Ascend Hotel Collection’ı Türkiye’ye getiriyor.

Otel 0 Yorum

Hilton Garden Inn Safranbolu’da açıldı

Hilton Garden Inn Safranbolu, markanın Türkiye’deki 15. oteli olarak açıldı

Otel

Park Prestige Suites

Park Bosphorus Hotel bünyesinde faaliyet gösteren Park Prestige Suites, İstanbul’da ev konforunda lüks hizmet arayan yerli-yabancı turistlerin ilk tercihi haline geldi.

Otel 0 Yorum

Fransa’da Böcek oteli açıldı

Fransa’nın Dijon şehrinde, ilginç bir ilke imza atılarak, bir binaya entegre edilmiş geniş bir ‘böcek oteli’ açıldı.

Otel

Rotana Türkiye’deki ilk iki otelini açıyor

Dünyanın önde gelen uluslararası otel zincirlerinden olan ve Orta Doğu, Afrika, Güney Asya, Doğu Avrupa’da hızla büyüyen Rotana; Türkiye’deki ilk iki oteli “Burgu Arjaan by Rotana” ve “Tango Arjaan by

Otel

Ağaoğlu My Mountain, 4 mevsim hizmet verecek

Türkiye’de kış turizminin akla gelen ilk markası Ağaoğlu My Mountain, sadece kış aylarında kayak sporu meraklıları için değil, 4 mevsim doğa sporları meraklıları içinde açık olacak.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.