Teras Marmara’da satışlar devam ediyor

Teras Marmara’da satışlar devam ediyor

Kocaeli’nin yapı ve inşaat sektöründeki deneyimli firması Kavan Yapı A.Ş’nin Yuvacık’ta başladığı, şehre heyecan katan yeni projesi Teras Marmara’da satışlar lansman fiyatları ile devam ediyor. 

İzmit Körfezi’ni gören, mevki yerde, doğayla içiçe olan projeyle ilgili bilgi veren Kavan Yapı A.Ş Satış Direktörü Dilan Yaman, Teras Marmara’ya gösterilen ilgiden memnun olduklarını söyledi .
LANSMAN FİYATLARI
Başiskele Yuvacık’ta yapılan, İzmit Körfezi’ne hakim Teras Marmara’da satışlar lansman fiyatları üzerinden sürüyor. Kavan Yapı yetkilileri, Kocaelilileıi projeyi incelemek, ödeme koşullarını görmek için satış ofisine davet ettiler.

MUTLULUK, HUZUR VE ÖZGÜRLÜK TEMASI
Kavan Yapı A.Ş Satış Direktörü Dilan Yaman, projenin kendilerini de heyecanlandıran bir proje olarak başladığını ve öyle devam ettiğini belirtti. Yaman; “Bu proje için çok fazla hayal kurduk ve bu hayalleri gerçeğe dönüştürmek adına da ekibimizle birlikte çok fazla mesai harcadık. Her detayı en doğru biçimde işlemek için tüm çalışmalarımızı titizlikle yürüttük. Şimdi artık işin yarısına geldik sayılır. Buradan sonrası, önümüzdeki süreci en güzel biçimde geçirmek ve tüm daireleri sahiplerine tam zamanında teslim etmek.

Bir an bu mekanı kullanacak, bu konutlarda oturacak insanların yüzleıindeki o memnuniyeti ve mutluluğu görmek için sabırsızlanıyoruz.” dedi. Projenin tam bir ekip çalışması sonucu ortaya çıktığını söyleyen Yaman, şunları aktardı: Teras Marmara, hayallerimizi üç temel duygu üzerinde şekillendirdiğimiz, gunır duyacağımız projelerden biri oldu. Projenin yaratım sürecinde ‘Mutluluk’, ‘Huzur’ ve ‘Özgürlük’ temalarını temel aldık. Bunda elbette projeyi konumlandırdığımız, dört bir yanı yeşille çevrili ve İzmit Körfezi’ni eksiksiz bir şekilde görebildiğiniz noktanın da payı büyüktü.”

TAM BİR EKİP ÇALIŞMASI
Satış Direktörü Dilan Yaman, Teras Marmara Projesi ile ilgili şu bilgileri verdi: “Genel Müdürümüz Kasım Danyıldız özellikle bu bölgenin belirlenmesinde ve sürecin yönetiminde büyük rol üstlendi. Proje Müdürümüz Sezai Çalık projeye dair tüm detaylarla eksiksiz bir şekilde ilgilenirken, İç Mimarımız Neslihan Pehlivan ise, hayallerimizi gerçeğe dönüştürecek planları hazırlamakla meşguldü. Elbette çok yoğun bir süreç geçirdik. Bu süreç boyunca asıl hedeflerimizden biri de Kavan Yapı A.Ş’nin Kocaeli’de atacağı yeni adımı temsil etmek oldu. Hep birlikte gerçekten güzel bir projeye imza attığımızı düşünüyorum”

“ÖZEL PROJE”
Kavan Yapı Satış Direktörü Dilan Yaman, bu projenin kendileri için de çok özel olduğunu belirtti, “Burada oturacak insanların yüzündeki mutluluğu görmek için sabırsızlanıyoruz” dedi. İki ilçede yol onarımı ihalesi Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Gölcük ve Karamürsel ilçelerinde yol yapım çalışmalarıyla ilgili ihale açtı. 25 Mayıs Çarşamba günü saat 11.00’de yapılacak ihalede, toplam 13.200 metreküp beton yol yapım işi yaptırılacak. İşin süresi, yer tesliminden itibaren 450 takvim günü olarak belirlendi.Özgür Kocaeli

www.kavanyapi.com

Previous Nurol Tower tamamlandı
Sonraki Ankara inşaat sektörü büyüyor

Diğer Yazılar

Kocaeli 0 Yorum

Sirmen:Yuvam İzmit’i yeniden hayata geçireceğiz

Sefa Sirmen, Zabıtan Mahallesindeki programında birçok projesi ile “ücretsiz ev” vaadini de anlattı.

Kocaeli

Evimiz Kocaeli’de ev fiyatları 164 bin TL’den başlıyor

Tek etapta 936 konutla Kocaeli’nin en büyük markalı konut projesi olan Evimiz Kocaeli’de, Haziran ayına özel 3+1 Fırsat Kampanyası gerçekleştiriliyor.

Kocaeli 0 Yorum

İzmit Kardelen Evleri

Kocaeli Kardelen Evleri, 18 bin metrekare üzerine kurulu botanik bahçeleri, parkları ve su oyun havuzları ile huzurlu bir yaşamın kapılarını aralıyor.

Kocaeli 0 Yorum

UMF Yapı Akıllı Ev projesini tanıttı

UMF Yapı Yönetim Kurulu üyeleri, Kartepe Kayak Merkezi’nde başlattıkları ‘Akıllı Ev’ projesinin tanıtımını yaptı.

Kocaeli 0 Yorum

Emlak Konut GYO Gebze 3.Etap projesi satışa çıkıyor

Gebze Emlak Konutları 3. Etap projesinde; 2+1, 3+1, 4+1 daire tiplerinden oluşan 1.850 adet konut satışa sunuluyor.

Kocaeli 0 Yorum

Tuana Evleri’ nde 1+1 satılık daire

Kent Konut Tuana Evleri’nde on katlı binanın dördüncü katında 64 metrekare kullanım alanlı daire kısa süreliğine 169 bin TL’ye satılığa çıkarıldı

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.