Teras Marmara’da satışlar devam ediyor

Teras Marmara’da satışlar devam ediyor

Kocaeli’nin yapı ve inşaat sektöründeki deneyimli firması Kavan Yapı A.Ş’nin Yuvacık’ta başladığı, şehre heyecan katan yeni projesi Teras Marmara’da satışlar lansman fiyatları ile devam ediyor. 

İzmit Körfezi’ni gören, mevki yerde, doğayla içiçe olan projeyle ilgili bilgi veren Kavan Yapı A.Ş Satış Direktörü Dilan Yaman, Teras Marmara’ya gösterilen ilgiden memnun olduklarını söyledi .
LANSMAN FİYATLARI
Başiskele Yuvacık’ta yapılan, İzmit Körfezi’ne hakim Teras Marmara’da satışlar lansman fiyatları üzerinden sürüyor. Kavan Yapı yetkilileri, Kocaelilileıi projeyi incelemek, ödeme koşullarını görmek için satış ofisine davet ettiler.

MUTLULUK, HUZUR VE ÖZGÜRLÜK TEMASI
Kavan Yapı A.Ş Satış Direktörü Dilan Yaman, projenin kendilerini de heyecanlandıran bir proje olarak başladığını ve öyle devam ettiğini belirtti. Yaman; “Bu proje için çok fazla hayal kurduk ve bu hayalleri gerçeğe dönüştürmek adına da ekibimizle birlikte çok fazla mesai harcadık. Her detayı en doğru biçimde işlemek için tüm çalışmalarımızı titizlikle yürüttük. Şimdi artık işin yarısına geldik sayılır. Buradan sonrası, önümüzdeki süreci en güzel biçimde geçirmek ve tüm daireleri sahiplerine tam zamanında teslim etmek.

Bir an bu mekanı kullanacak, bu konutlarda oturacak insanların yüzleıindeki o memnuniyeti ve mutluluğu görmek için sabırsızlanıyoruz.” dedi. Projenin tam bir ekip çalışması sonucu ortaya çıktığını söyleyen Yaman, şunları aktardı: Teras Marmara, hayallerimizi üç temel duygu üzerinde şekillendirdiğimiz, gunır duyacağımız projelerden biri oldu. Projenin yaratım sürecinde ‘Mutluluk’, ‘Huzur’ ve ‘Özgürlük’ temalarını temel aldık. Bunda elbette projeyi konumlandırdığımız, dört bir yanı yeşille çevrili ve İzmit Körfezi’ni eksiksiz bir şekilde görebildiğiniz noktanın da payı büyüktü.”

TAM BİR EKİP ÇALIŞMASI
Satış Direktörü Dilan Yaman, Teras Marmara Projesi ile ilgili şu bilgileri verdi: “Genel Müdürümüz Kasım Danyıldız özellikle bu bölgenin belirlenmesinde ve sürecin yönetiminde büyük rol üstlendi. Proje Müdürümüz Sezai Çalık projeye dair tüm detaylarla eksiksiz bir şekilde ilgilenirken, İç Mimarımız Neslihan Pehlivan ise, hayallerimizi gerçeğe dönüştürecek planları hazırlamakla meşguldü. Elbette çok yoğun bir süreç geçirdik. Bu süreç boyunca asıl hedeflerimizden biri de Kavan Yapı A.Ş’nin Kocaeli’de atacağı yeni adımı temsil etmek oldu. Hep birlikte gerçekten güzel bir projeye imza attığımızı düşünüyorum”

“ÖZEL PROJE”
Kavan Yapı Satış Direktörü Dilan Yaman, bu projenin kendileri için de çok özel olduğunu belirtti, “Burada oturacak insanların yüzündeki mutluluğu görmek için sabırsızlanıyoruz” dedi. İki ilçede yol onarımı ihalesi Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Gölcük ve Karamürsel ilçelerinde yol yapım çalışmalarıyla ilgili ihale açtı. 25 Mayıs Çarşamba günü saat 11.00’de yapılacak ihalede, toplam 13.200 metreküp beton yol yapım işi yaptırılacak. İşin süresi, yer tesliminden itibaren 450 takvim günü olarak belirlendi.Özgür Kocaeli

www.kavanyapi.com

Previous Nurol Tower tamamlandı
Sonraki Ankara inşaat sektörü büyüyor

Diğer Yazılar

Kocaeli 0 Yorum

Academic Life’den benzersiz kampanya

Seydanlar İnşaat, Umuttepe’de yaptığı prestij projesi Academic Life’den daire alan müşterilerinin evini ücretsiz döşüyor.

Kocaeli 0 Yorum

Kartepe Konakları 3.etap projesi yaz aylarında başlıyor

Birinci etabı tamamlanan Kartepe Konaklarında toplam 544 dairede konforlu ve rahat bir yaşam sürülecek.

Kocaeli 0 Yorum

İzmit Kardelen Evleri

Kocaeli Kardelen Evleri, 18 bin metrekare üzerine kurulu botanik bahçeleri, parkları ve su oyun havuzları ile huzurlu bir yaşamın kapılarını aralıyor.

Kocaeli 0 Yorum

Körfez Gecis Köprüsü çiftlik evlerine ilgiyi artırdı

İki yakayı birleştiren izmit körfez geçiş köprüsü İstanbulluların çiftlik evlerine ilgisini artırdı.

Kocaeli 0 Yorum

Bina alırken geçmişine bakın

Körfez’de inşaat işiyle uğraşan Özcanlar Mimarlık ve Mühendislik’in sahibi Özcan Kazgan bina alırken es geçilmemesi gereken ayrıntıları hatırlattı.

Kocaeli 0 Yorum

Naturalm Çiftlik Evleri’nde 350 bin liradan başlayan fiyatlar

Naturalm Çiftlik Evleri, cazip fiyatlarıyla öne çıkıyor

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.