Tepebaşı’nda Yeni Park Alanları Oluşturuluyor

Tepebaşı Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, bölgede yeni parklar oluşturarak yaşam standartlarını yükseltmek amacıyla Batıkent Mahallesi ile Çevreyolu yanında sürdürülen çalışmalara hız verdi.

Abdül Cemil Kırımlıoğlu Hatıra Ormanı 19 bin metrekarelik ağaçlandırma sahasında, 600 metre uzunluğunda tartan zeminli koşu pisti, açık alan spor aletleri, toplam 290 metrekare büyüklüğünde 2 adet çocuk oyun alanı, süs havuzu, piknik masaları, yaya yolları ve oturma alanlarından oluşacak park çok kısa bir süre sonra Tepebaşı’nın hizmetinde olacak. Çevreyolu yanında sürdürülen çalışmalar da aralıksız sürüyor. Çalışmalarla yürüyüş yolları düzenleniyor, oturma grupları yerleştiriliyor. Yetkililer, Tepebaşı’nın dört bir yanında sürdürülen çalışmalarla kent halkı için yeni yaşam alanları ürettiklerini, bunun yanı sıra mevcut parklardaki eksikliklerin giderilerek eskiyen kent mobilyalarının onarıldığını kaydettiler.
(Kaynak:iha)

Previous Yeni İmar Yönetmeliği Neler Değiştirecek?
Sonraki 216 Rezidans’ın İnşaatı Başlıyor

Diğer Yazılar

Güncel Haberler 0 Yorum

Timco Sokak’ta Hedef 1 Milyarlık Ciro

Başkent’in yeni ticaret merkezi Anadolu Bulvarı üzerinde

Güncel Haberler 0 Yorum

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı açıklaması

Bugün bir gazetede Çevre ve Şehircilik Bakanı Sn. İdris Güllüce’nin

Güncel Haberler 0 Yorum

AOÇ Müzesi’ndeki yangının sebebi belli oldu

Atatürk Orman Çiftliği içerisinde yer alan Müze ve Sergi Salonu’nun çatı kısmında meydana gelen yangının, elektrik kablolarındaki kısa devre sonucu çıktığı bildirildi.

Güncel Haberler 0 Yorum

Zelfler’in Sihirli Yolculukları Kentpark’ta

Ankara’nın Alışveriş Merkezi Kentpark AVM yarıyıl tatilinde “Zelfler’in Sihirli Yolculuğu”nu minik ziyaretçileri ile buluşturuyor.

Güncel Haberler 0 Yorum

TANAP’ta gözetim hizmetini TSE verecek

Türk Standardları Enstitüsü (TSE), Azerbaycan’daki Şahdeniz sahasından çıkarılacak doğalgazı Türkiye üzerinden Avrupa’ya taşıyacak Trans Anadolu Doğalgaz Boru Hattı Projesinde (TANAP) 3.Taraf Gözetim Hizmeti verecek.

Güncel Haberler

Ankara elektrik kesintisi 16 Haziran 2015

Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş.’den yapılan açıklamaya göre 16 Haziran 2015 tarihinde Ankara’da bazı ilçelerde elektrik kesintisi uygulanacak. Kesintiden etkilenen bölgeler ise;

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.